Şimdi Ara

EVGA'nın özel tasarımlı GeForce GTX 780 Ti ekran kartı 2GHz'de çalıştırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
1.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EVGA'nın özel tasarımlı GeForce GTX 780 Ti ekran kartı 2GHz'de çalıştırıldı

EVGA adına çalışan hız aşırtma profesyoneli Vince “K|NGP|N” Lucido,  bir diğer hız aşırtma uzmanı Illya “Tin” Tsemenko birlikte gerçekleştirdiği özel bir hız aşırtma çalışmasında, EVGA GeForce GTX 780 Ti Classified K|NGP|N Edition ekran kartını 2025MHz GPU hızında çalıştırarak önemli bir başarıya imza attılar. Sıvı Azot kullanılarak gerçekleştirilen çalışma kapsamında EVGA'nın X79 Dark anakartı ve Intel'in en güçlü masaüstü işlemci modeli olan 6 çekirdekli Core i7-4960X, 5.6GHz'e hız aşırtılarak kullanıldı.

Grafik işlemci voltajı oldukça yüksek seviyeye çıkartılan ancak sıvı azot ile soğutma sağlandığı içn bu seviyede stabil olarak çalıştırılan 2025MHz hızındaki GeForce GTX 780 Ti ile 3DMark'ın Fire Strike Extreme testinde 8793 puan gibi oldukça yüksek bir skora imza atılmış oldu. Ulaşılan hız itibariyle yeni bir dünya rekoruna imza atılan çalışmanın detaylarına bu adresten erişebilirsiniz.http://www.3dmark.com/fs/2382812

EVGA'nın özel tasarımlı GeForce GTX 780 Ti ekran kartı 2GHz'de çalıştırıldı

• Yuhanza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evga'ların üst modellerdeki(classified vs.) pcb tasarımlarına hastayım. Adamlar kartı baştan yapıyorlar resmen.
  • Yahu güzel haberde, burda bunu okuyunca millet elindeki donanıma bakmadan herşey ile OC. işine soyunuyor,orası kötü
  • bu ekran kartını utanmasalar işlemci hızına çıkaracaklarmış bune be işlemci mi ekran kartı mı.(böyle bir aşırtmayı r9 295x2 ye yapsalar kaç ghz çalışır acaba :) )

• quote:

Orijinalden alıntı: digimonster

Yahu güzel haberde, burda bunu okuyunca millet elindeki donanıma bakmadan herşey ile OC. işine soyunuyor,orası kötü

Amazondan soğutucu siparişi verdim

• biz hala gtx 560 ti
  • Abicim bu Adamlara Eşşek versen At yapıp Sana geri verirler. Herifler O.C konusunda Manyaklar.
  • Msi Lightning'de de bu kapasite var ama msi reklam işini bilmiyor

• Elsa kullanıcısına yanıt
    MSI gtx780 Ti Lightining'te reklam yapılacak bir şey yok. Zaten 12 tane üretildi

Ancak Evga, gtx780 Ti Kingpin'nin iyi reklamını yapmak istiyorsa sıvı azotla değil kendi fanlarıyla ve/veya custom sıvı soğutmayla ne değerlere çıkabildiğini göstermeli ki senin benim gibi insanları etkileyip kartı aldırsın. Yoksa böyle 2ghz'e sıvı azotla çıkmış falan çoğu kişi için bir şey ifade etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 4 Temmuz 2014; 21:17:53 >
  • HiqhWoltage kullanıcısına yanıt
    Sıvı azotla fx 8*** serisinin bir üyesi ile de overclock rekoru kırılmıştı galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 4 Temmuz 2014; 21:03:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

biz hala gtx 560 ti

4850 kullananlar ne yapsın.

• Lightning benim de aklıka geldi de 12 tane üretilmiş

• benim işlemciden hızlı neredeyse :D

• Türkiye de 1 tane bile yok sanırım

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi callofdutyf -- 4 Temmuz 2014; 21:30:12 >
  • Ben laptoptaki mobility 4650 yi 550 mhz den 650 mhz ye çıkartmıştım ,soğutuculu 90-95 derecede geziyor yazın sıcaktan kapanıyor :)) acaba bu kart 2000 mhz de 295x2 den iyi performans veriyor mudur ? Hiç sanmıyorum ama .

• Evga tamamen farklı kart üretiyor.
  • Çok iyi ya.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.