Şimdi Ara

KitKat'ta Uygulamaları SD Karta Atmanın Yolu Yok mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi. Telefonum 4GB ve sıkıntı yaratıyor.

• Ayarlar uygulamalar . atacagin uygulamaya tikla . altta sd karta tasi yaziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nalk

Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi. Telefonum 4GB ve sıkıntı yaratıyor.

Titanium Backup yükle. ---Kapasitif soldaki tuşa bas---toplu işlemler---taşı entegre--- ordan istediğin uygulamayı taşırsın. Bi arkadaş ayarlar falan demişte ordan istediğini taşıyamıyorsun. En kesin yol bu program.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garip bir insancik

quote:

Titanium Backup yükle. ---Kapasitif soldaki tuşa bas---toplu işlemler---taşı entegre--- ordan istediğin uygulamayı taşırsın. Bi arkadaş ayarlar falan demişte ordan istediğini taşıyamıyorsun. En kesin yol bu program.

Bu islem için root gerekir mi?
    Edit: Gerekliymis. Rootsuz yolu yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nalk -- 4 Temmuz 2014; 21:30:08 >
  • quote:

Forumda arkadasin biri paylasmis eski uygulama yoneticisinin linkini ozellikler ayni tuslarda ayni ama terslik var ilgilenirsen foruma bak

• Onu da denedim. İşe yaramadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nalk -- 5 Temmuz 2014; 11:47:38 >
  • Ben yazdigim sekilde tasiyorum niye denemeden eksiliyorsunuz. Yardim istiyorsun yaziyoruz eksiliyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: trbomba

Ben yazdigim sekilde tasiyorum niye denemeden eksiliyorsunuz. Yardim istiyorsun yaziyoruz eksiliyosun

İyi de senin yaptigin yardim degil ki bildigin dalga gecer gibi yazmissin.

• Nalk kullanıcısına yanıt
    Clean Master diye bir program var onu indir hem uygulama yöneticisi hem ram temizleyicisi hemde antivirüs programı on numara uygulama
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevzu0

Clean Master diye bir program var onu indir hem uygulama yöneticisi hem ram temizleyicisi hemde antivirüs programı on numara uygulama

O da işe yaramıyor

• Gl to sd for root users
  • Çözümlendi. ÇÖZÜM:

4,4,2'YE GERİ DÖNÜŞ
  • Ben direk pcden taşıyorum sorun çıkmıyor
  • Nalk kullanıcısına yanıt
    iyimisin sen arkadaşım nasıl dalga geçer gibi yazmış bi açıklada öğrenelim doğru dürüst açıklamış sana dalga nerede burada merak ettim ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

iyimisin sen arkadaşım nasıl dalga geçer gibi yazmış bi açıklada öğrenelim doğru dürüst açıklamış sana dalga nerede burada merak ettim ??

Zaten normalde öyle taşınıyor. Ben burada problemi yazıyorum. O normal yolu söylüyor. Ondan bana alay gibi geldi. Kusura bakmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: trbomba

Ayarlar uygulamalar . atacagin uygulamaya tikla . altta sd karta tasi yaziyor

Pardon arkadasim ozur dilerim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.