Şimdi Ara

BSC Editörleri Sahada: 2014 FIFA World Cup 'Brezilya - Kolombiya' Maçı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2014 FIFA World Cup'ta çeyrek finalden itibaren bütün maçlar öncesinde BSC Editörleri de sanal alemde karşı karşıya geliyorlar. Bugünkü karşılaşmalardan biri de Brezilya ve Kolombiya arasında yapılacak.

• serbest vuruş golü için tebrik ederim hocam çok güzeldi
  • Neden bilmiyorum ama bu ikilinin muhabbeti hiç sarmıyor beni. Geçen senelerdeki BSC'yi özler oldum, doğru düzgün hazırlanmış uzun ve kaliteli, detaylı incelemeler vardı. Zevkli muhabbetler dönüyordu, şuan çok donuk gibi her şey. Ne bileyim yeni seslere alışamadım belki de, Erdinç İyikul gittikten sonra tam düzeliyor dediğim anda tekrar eski haline döndü nedendir bilmem. Her şey geç geliyor (ha yine kaliteli ama kısa ve detaysız oluyorlar), saran muhabbetler falan da dönmüyor. Bi 2si1 şuan izlenecek gibi biraz da Bağımsız, hepsi bu.

Kısa zamanda istenilen bi' BSC olmanız dileğiyle.

Bu arada yorumu atmak için 10 kere denedim Server Application Error veriyor sürekli. Bi bu sorunu bir de "Beni Hatırla"nın düzgün çalışmasını sağlaymadınız gitti, her yorum atacağım zaman giriş yapmak zorunda kalıyorum nedense.
  • Frikik golü gerçekten sağlamdı tebrikler! , ama bu seriye Talha ve Gökhan'ı da katmalısınız bence oynamasalar bile yorum yapmaları seriye büyük renk katacaktır. Böyleyken de izleriz ancak diğer türlü her gün beklediğimiz bir seri olacaktır

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Frikik golü efsane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

Neden bilmiyorum ama bu ikilinin muhabbeti hiç sarmıyor beni. Geçen senelerdeki BSC'yi özler oldum, doğru düzgün hazırlanmış uzun ve kaliteli, detaylı incelemeler vardı. Zevkli muhabbetler dönüyordu, şuan çok donuk gibi her şey. Ne bileyim yeni seslere alışamadım belki de, Erdinç İyikul gittikten sonra tam düzeliyor dediğim anda tekrar eski haline döndü nedendir bilmem. Her şey geç geliyor (ha yine kaliteli ama kısa ve detaysız oluyorlar), saran muhabbetler falan da dönmüyor. Bi 2si1 şuan izlenecek gibi biraz da Bağımsız, hepsi bu. <br> <br> Kısa zamanda istenilen bi' BSC olmanız dileğiyle. <br> <br> Bu arada yorumu atmak için 10 kere denedim Server Application Error veriyor sürekli. Bi bu sorunu bir de "Beni Hatırla"nın düzgün çalışmasını sağlaymadınız gitti, her yorum atacağım zaman giriş yapmak zorunda kalıyorum nedense.

derhal efendim

• BSC, bir şeyler yapıyor, çabalıyor... Fakat şu an eski seviyesine gelemedi... FAAKT; yakındır ki daha iyi şeyler olacak BSC adına... Sanıyorum 4 ay sonra felan BSC... Eski günlerine kavuşacak...

• İyi iyi bu ikilide güzel olmaya başladı...

• çeyrek finallerin ilk maçı Fransa-Almanya. Talha abiyi falanda yorumcu yapsaydınız iyi renk katardı

• Anlaşılan yapılanma sürecinin sonuna geliyoruz. İncelemeleride hallettiniz mi tamamdır artık :)

• Inyi düşünülmüş bir seri. ikinizde iyisininiz fifada
  • çok tesekkur ederim gercekten cok guzel bir video'du çabalarinizi tebrik ediyorum kim ne derse desin dunyanin en iyi oyun sitelerinden birisiniz bana gore en iyisisiniz cok guzel bir maçti gerçek maçtan daha rekabetli bi maç. kendimi kaptirdim devamini bekliyoruz tesekkurler. not: tunahan abi sen neymissin be :)

• PC YE NE ZAMAN ÇIKICAK BİLEN VARMI ?

• +Ayağını kır ayağınııı
    -Ayıp ya fairplay diye bir şey var.

• Biri de çıkıp demiyor ki "aga Quintero kanat oynatılır mı!" :(

• Mondragon tam bir efsane

• quote:

Orijinalden alıntı: Aaron Paul

İyi iyi bu ikilide güzel olmaya başladı...

ben sana beni alintilama artik demedim mi ?
    sanan ne istedigim habere veya konuya istedigim zaman yazarim
    sana ne oluyor degisik , te allahim anlamis degilim ya..
    [sizer=red]BSC Editörleri Sahada: 2014 FIFA World Cup 'Brezilya - Kolombiya' Maçı

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

quote:

[sizer=red]BSC Editörleri Sahada: 2014 FIFA World Cup 'Brezilya - Kolombiya' Maçı

Demek istediğim şey şu; Neden konuyu uzaktan takip ediyorsun ki ? açık açık yorumunu yaz. benim mesaj yazmamı bekliyorsun herhangi bi konuda sonra konuya gelip beni trollüyorsun... Bunları geçtim de, Geçen sefer seni ezdiğim de, '''Ben avusturyada kaldığım için oyunu alamıyorum ''' diye miyavlaman... Aklımda kaldı. ...SS at o zaman...
    Bu arada istediğimi alıntılayabilirim... Sen taaa WD konusundan beridir taktın hala uğraşıyorsun.

• quote:

quote:

quote:

Demek istediğim şey şu; Neden konuyu uzaktan takip ediyorsun ki ? açık açık yorumunu yaz. benim mesaj yazmamı bekliyorsun herhangi bi konuda sonra konuya gelip beni trollüyorsun... Bunları geçtim de, Geçen sefer seni ezdiğim de, '''Ben avusturyada kaldığım için oyunu alamıyorum ''' diye miyavlaman... Aklımda kaldı. ...SS at o zaman...
    Bu arada istediğimi alıntılayabilirim... Sen taaa WD konusundan beridir taktın hala uğraşıyorsun.

o olaylardan sonra geldin bugün yine beni alintilamissin bu konuya bakmadigim halde yoksa ben seni tekrar niye ti ye alayim alinti yapayim..
    bu forumda veya baska bir site olsun istedigim konuya yazar/bakar istedigime veya istemedigime yazmam bu tamamen özgürce
    yapilan birsey sorunlu mecburi de degil gerkli de degil kendi acimdan , sen haric bu site bunu biliyor ve yapiyor onayliyor da sen neyin kafasindasin ? ..
    fantasy düsüncelerin ile beni ezdigini düsüne bilirsin ezik bidaha alintilama ..taaaaa WD konusundan beridir nede ben seni ...
    simdi tatli tatli BSc vidolarina bakini ver..

• quote:

quote:

quote:

quote:

o olaylardan sonra geldin bugün yine beni alintilamissin bu konuya bakmadigim halde yoksa ben seni tekrar niye ti ye alayim alinti yapayim..
    bu forumda veya baska bir site olsun istedigim konuya yazar/bakar istedigime veya istemedigime yazmam bu tamamen özgürce
    yapilan birsey sorunlu mecburi de degil gerkli de degil kendi acimdan , sen haric bu site bunu biliyor ve yapiyor onayliyor da sen neyin kafasindasin ? ..
    fantasy düsüncelerin ile beni ezdigini düsüne bilirsin ezik bidaha alintilama ..taaaaa WD konusundan beridir nede ben seni ...
    simdi tatli tatli BSc vidolarina bakini ver..

Seni tanımıyorum, tanımakta istemem gerçek hayatında... Fakat sen gerçekte de böyle isen, ayvayı yemişsinde haberin yok.. Hep bi üste çıkma çabaların felan var. kendine yediremediğin için laf yetiştirme ihtiyacı hissediyorsun... beni takip etme benle uğraşma. Ben hangi konuya ne yazarsam yazayım senin ne yaptığın belli. hemen gelip - atıyorsun benim yoruma. çünkü senin o konuda gezindiğini biliyorum. bunu yapmazsan sorun olmaz... VE; AVUSTURYA, konusunda ki sallamalarına nasıl cevap vereceksin... Bence sadece sus konuştukta dibe doğru gidiyorsun...

@mementopolis

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.