Şimdi Ara

Huzurlarınızda 2015 model yeni nesil Volkswagen Passat (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.999
Cevap
24
Favori
130.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence de olmuş bu araba. Ve kararımı verdim. 1.4 TSI ACT BMT 150 PS DSG Highline alacağım inşallah.

Yalnız benim merak ettiğim bir iki konu var;

1- Highline modelinde gelen jantlar bu görseldeki gibi mi? Bayıldım çünkü bu jantlara:http://binekarac.vw.com.tr/yeni-passat-main.aspx
    2- Donanım listesine baktığımda Traffic Jam Asists, Emergency Asists, Park Assist 3.0 ve Area View gibi donanımları göremiyorum. Bunlar standart mı yoksa opsiyon mu? Opsiyon listesinde de yoklar gerçi.
  • Muscle car gibi aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Bence de olmuş bu araba. Ve kararımı verdim. 1.4 TSI ACT BMT 150 PS DSG Highline alacağım inşallah.

1- Highline modelinde gelen jantlar bu görseldeki gibi mi? Bayıldım çünkü bu jantlara:http://binekarac.vw.com.tr/yeni-passat-main.aspx
    2- Donanım listesine baktığımda Traffic Jam Asists, Emergency Asists, Park Assist 3.0 ve Area View gibi donanımları göremiyorum. Bunlar standart mı yoksa opsiyon mu? Opsiyon listesinde de yoklar gerçi.

resimdeki passat r line.. türkiyeye gelmeyecek deniyordu jantı 19 inç highline ile gelen jant 18 inç golfün durban jantına benziyor genelde tüm opsiyonları web sitesine konulmaz satış temsilcisinden öğrenmek lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Intrepid

quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Bence de olmuş bu araba. Ve kararımı verdim. 1.4 TSI ACT BMT 150 PS DSG Highline alacağım inşallah.

resimdeki passat r line.. türkiyeye gelmeyecek deniyordu jantı 19 inç highline ile gelen jant 18 inç golfün durban jantına benziyor genelde tüm opsiyonları web sitesine konulmaz satış temsilcisinden öğrenmek lazım

Erel'i aradım ön sipariş vermek (Çok saçma bir terim oldu galiba) ve opsiyon listesini sormak için. Adamın bana dediği: "Şu anda standart donanım fiyatları hariç hiç bir şey belli değil. Standart donanımda ne var onu bile tam olarak bilemiyoruz. Aralık ortası gibi araçlar gelecek, standart ve opsiyon donanım listesi belirlenecek. O zaman gelin aracınızı beraber oluşturup Şubat 2015 teslim fiyat verelim. Ama şu an sipariş geçmek istiyorsanız Highline paketinden her ne varsa onun fiyatı 115.700 TL. " dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 25 Kasım 2014; 13:18:26 >

• Erasmus78 kullanıcısına yanıt
    Bunu öğrenmek iyi oldu.. Ocak sonu giderim Doğuş'a..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluetooth hakkında birşey sormak istiyorum. Donanımlarda bluetooth hazırlık diye geçen özelliğer orjinal bluetooth taktırabiliyormuyuz? Bunu servislermi takıyor? Kaç liraya mal oluyor. Ayrıca bu orjinalmidir yoksa oratada extra bir parçamı oluyor. Yani radyonun kendi ekranından gelen giden armalar, telefon listesi gibi özelliklere ulaşılabiliyormu. Ayrıca telefon üzerinden müzik dinlenebiliyormu?

Bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.
  • Mercedes akar..

• quote:

Orijinalden alıntı: mhim12345

Ne alakasi var c ile d segmenti neyse d ile d premium da o hatta sitelrrde bile d premium yazar birak 3 u c yi passat a da bindim hem de highline i na a4 e de bindim o kadar buyuk fark var ki binmeyen anlayamaz

Evet kardes biz binmedik anlamiyoruz.

• yaman06 Y kullanıcısına yanıt
    Zaten binmeden yorum yapiyorsan git.

Ama bindiysen boyle ergen yorumlara gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: mhim12345

Zaten binmeden yorum yapiyorsan git.

Ama bindiysen boyle ergen yorumlara gerek

Ergen yorumun kralini sen yapiosun.Yazdigin cevaba dikkat et biraz. Binmesem zaten yorum yapmam.

D premium segmenti diye sacma sapan bir algiyi Mercedes-Bmw Tr distributorleri olusturdu. Millet 1.6 Dizel manuel C serisinin fiyatini 177 bin tl olarak gorunce vardir bir hikmet diye dusunuyor tabi.

• yaman06 Y kullanıcısına yanıt
    Bindiysem binmedik tarzi yorum niye yapiyiorsun?

Bu araba soyle demen daha mantikli

• GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    1.6 dizel 120 hp oldu okuyun biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 25 Kasım 2014; 18:28:51 >
  • Artık bozmaya başladılar fiyatı hake den bir araba değil passat
  • quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

quote:

Orijinalden alıntı: Fleetwood1991

quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trust06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

sacmalik 200 bine ev alinir. passat dedigin arac orta diregin biraz kasmasiyla alinabilmeli. Vergiler inanilmaz derecede ve kimse sesini cikartamiyor. 5000 tl maas alan ki tr dusunulunce gayet iyi para hic yemeyip kenara atsa 3 seneden fazla beklemesi gerekiyor aracı almasi icin.

Aynen öyle ya maaşlara bakıyorum , birde ev araba fiyatlarına bakıyorum uçurum var. 5-10.000 tl maaş alan adam bile çok zorlanır bu arabayı alırken. Ne biçim iş anlamıyorum. Babadan varlıklı değilsen öl geber pestilin çıksın sistemi işliyor aynen.

240 hp dizeli 180 bin civarı alırsın bu fiyatlamaya bakıldığında.

Değmez.

Bence deger 2.0tdi bitutbo 190ps motor
    . Traffic jam assist
    . Pedestrian assist
    . Acc dcc
    . Highline
    . Discovery pro navigasyon
    . Aktif tft
    . R line
    . Napa deri
    . Area view 360kamera

200bin tl. Bence win win
    Az once bmw konfiguratore girdim
    5.20d fulledim 350bin tl tuttu
    Pasaatın neden cpk sattıgının nedeni

190 Hp motor hangisi ki? 240'lık ve 150'lik yokmuydu sadece?

Bence gene Passsat ve 200.000 TL yan yana getirilmeyecek şeyler.

O paralara 1 yaşında daha garantisi bitmemiş sıfır gibi bir Mercedes Bmw alınır.

Ozel siparise gecildikten sonra getireceklermis talebe baglı olarak.

Tabi 200bin cok arabaya ama

3.20i benzibli sportline donanım mı alırdınız 135bine, yoksa yeni pasat highline 1.6tdi+discovery pro+adaptif suspansiyon+ audi tt gostergesi mi.

Bu arada 2.0tdi biturbo motor 0-100asagıda, gosterge dehset dimi?

New VW Passat B8 2015 2,0 BiTDI - acceleration 0-…:http://youtu.be/fwaeuqPvQj4

Selamlar
    Maalesef videoya bakılırsa VW nin kağıda değil gerçeğe çok çalışması gerekiyor.Çünkü mevcut durumda ki stock 184hp 3.20d nin yanına bile yaklaşamaz....:(
    Şu an bir 2014 VW CC 1.4 kullanıcısı olarak objektif yorum yapmak gerekirse......VW nin bu araçlara 1.4 den başka 1.6 turbo motorlar tasarlaması gereker.Aynı anda 1.2 tsi dsg bir Seat ibiza mız var.Bu motor ve şanzuman o araça cuk oturmuş.Resmen kedi gibi araba..Maalesef bu motorların tork ve hacmi bu kasalara hafif kalıyor.2,5 yıl e90 kullanmış birisi olarak açıkçası son 2 yılda e90 dan sonra 3 araç aldım sattım hiçbirisi BMW nin eline su dökemezler.BMW kullanmak hırçınlık isteyen ve yakmasın diyenlerse 3.16i ve 3.20i düşünürlerse gaza basmaya korkarlar......
    Kısaca VW güzel araçlar ama bu paraların arabası değiller.Kusuruma bakmayın değerli forum üyeleri.CC mi satmak için sahibinden e koydum.Sattığım anda geri döneceğim ve race chip le 230hp çıkartıp 4-5 sene arkama bakmayacağım.....

• Bol şans

• Bu konuyu görünce şöyle bir fiyat listesini araştırdım. Düz vites ile otomatik vites arasında tam 13000 tl fark var. Şimdi dsg 13000 lira mı ediyormuş vaşşşş diyorum. Aynı olay Poloda otomatik düz farkı 5000 tl,golfte 9000 tl, beetle da 6000 tl, jettada 7000 tl. Şimdi bu şanzıman aynı motor gamında neden bu kadar fark ediyor. Bu olay nasıl oluyor açıklayabilecek olan var mı? Doğuş'un kazığının başka şekli mi acaba?
  • bir kaç bayii ile konuştum ama net cevap alamadım arkadaşlar 1.4 TSI BMT 125 PS DSG şanzıman modeller için siparişlerin ne zaman alınacağı hakkında bilgi sahibi olan var mı ?
  • Arkadaşlar bu highline modelde bulunan composition media üzerinde bluetooth olup olmadığını bilen yokmu acaba? İngiletere web sitesi Composition media üzerinde bluetooth var diye yazıyor ama türkiye sayfasında yeni passat donanımlarında bluetooth hazırlığı diyor.

http://www.volkswagen.co.uk/technology/entertainment-systems/composition-media
  • konu dışında bu konunun ne işi var?

• 2,0 benzinli olsa çok iyi olur. 100k verip 1,4 kullanmak yakışmaz
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.