Şimdi Ara

Huzurlarınızda 2015 model yeni nesil Volkswagen Passat (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.000
Cevap
24
Favori
130.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayilerle görüşen var mı ? Ne zaman geliyor passat ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antepliusak

abi onu bunu bilmemde 2015 passatı bildiğin audi a4 e benzetmiş adamlar acaba tek ben mi farkettim. özelliklede ön kısmı.

Eski kasalarda daha cok beniyordu ozellikle b5 ve b6. Bence oek benzemiyor bu kasalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 30 Ekim 2014; 20:33:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KNNİ K kullanıcısına yanıt
    Aralık gibi gelecekmiş,ilk etapta 5000 yeni passat gelecekmiş,sipariş alıyoruz dediler.
  • bence alınabilir fiyattan satışa sunuluyor. eski kasa 1.6 105 hp dizel DSG highline yanlış hatırlamıyorsam 117 bin civarındaydı. yeni kasa 1.6 120 hp dizel DSG highline modeli 123 bin tl civarı. arada 6 bin tl fark 100 bin tl'lik araç için çokta önemli değil.
  • Volkswagen'e sordum Composition Media konusunu. 6.5" olarak gelecekmiş. 5.8" yanlış bilgiymiş.
  • 123 bine octi rs dizel otomatik veriyorlar 2000 motor ....
    Onu alırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

Volkswagen'e sordum Composition Media konusunu. 6.5" olarak gelecekmiş. 5.8" yanlış bilgiymiş.

Eski kasa b7 passatlarda mevcut olan rcd'lerin ekrani kac inc bilginiz var mi ?
    Ona gore bir kiyaslama yapacagim kafamda

• Barış26 kullanıcısına yanıt
    Bu alet highline paketinde standart mı yoksa opsiyonel mi hocam.

• 2.0 dizel 237 beygir 4 çeker motor mu? Etkileyici olur.

• trust06 T kullanıcısına yanıt
    123.000 o arabayı almayacağınızı sizde bende biliyoruz .Gerçi şu anda hiç bir araba bu paraları haketmiyor.
  • Barış26 kullanıcısına yanıt
    Hocam valla bu yazınızı kopyalayıp konu açacağım şu doğuş denen şirket milleti resmen düdüklüyor.Teşekkürler hesaplama için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetAbi.

Ben pek fazla beğenmedim yeni tasarımı ulan yıl olmuş 2015 bu mudur yani

Bunu mu bekliyordun ?
    Huzurlarınızda 2015 model yeni nesil Volkswagen Passat

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Composition Media Comfortline ve Highline'da standart
  • DSG'den tırsan yok mu:
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=88154445&p=1#88154445

• AntiFANBOY A kullanıcısına yanıt
    O tabloyu hazırlarken donanım farklarına bakmamıştım. Comfortline ve Highline Türkiye'de Almanya'ya göre daha dolu. O yüzden tablonun donanım fiyat karşılaştırmaları doğru değil.

Öte yandan Dizel, ACT benzinli ve DSG farkları halen geçerli.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    tırsıyorsan almıycan. 100 binlik araç alıyorlar 5000 tl lik olayı kafaya takıyorlar. Olur böyle şeyler. Sonuçta fabrikasyon bir hata değil dsg konforunu istiyorsan katlanacaksın çıkardığı sorunlara çıkarırsa tabiki. heray binlerce vw satılıyor bunların büyük bir bölümü dsg li kaçı dsg den dolayı servise gitmiş 10 20 acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan2142

tırsıyorsan almıycan. 100 binlik araç alıyorlar 5000 tl lik olayı kafaya takıyorlar. Olur böyle şeyler. Sonuçta fabrikasyon bir hata değil dsg konforunu istiyorsan katlanacaksın çıkardığı sorunlara çıkarırsa tabiki. heray binlerce vw satılıyor bunların büyük bir bölümü dsg li kaçı dsg den dolayı servise gitmiş 10 20 acaba?

5000 lira olmadığını düşünüyorum. Forumda bahsedilen meblağlar çok daha fazlası. Ayrıca 10-20 araba değil, yüzlerce, dünya genelinde (Çin dahil) binlerce aracın DSG'den dolayı periyodik olarak şanzıman değişikliğine gidildiğinden bahsediliyor. Verdiğim linki baştan aşağı okumanı tavsiye ederim.

Tırsma olayı ise, paranın karşılığını almakla ilgili, 100 bin lira bir araca veriyorsam, şanzımanının 10-15 bin km'de sorun çıkarmasını anormal karşılarım haliyle.

• Legen_dary L kullanıcısına yanıt
    rcd 510 "6.5 " inc idi hocam

• Hız göstergesi TFT ekranlı gelmeyecek mi Türkiye'ye. Highline da bile yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrari091

Hız göstergesi TFT ekranlı gelmeyecek mi Türkiye'ye. Highline da bile yok.

Sanırım highline a bile ek opsiyon olarak gelir o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 2 Kasım 2014; 14:07:28 >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.