Şimdi Ara

2015 VOLKSWAGEN PASSAT TANITILDI! (ANA KONU) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
732
Cevap
8
Favori
45.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GrandLotus

quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

Orijinalden alıntı: GrandLotus

Artık bittik, açık ve net.Vwcilerin dilinden, çenesinden kurtulamayız.Hele o Anro...
    Arabanın hakkını yememek lazım o ayrı.

Boşver reis, hiçbiri bir E39 ya da E66 kadar iç gıdıklayıcı değil.

Ya dostum;
    Ben o arabalari bunlarla bir gormuyorum ki zaten. Benimkisi maksat muhabbet olsun senlik olsun yoksa yerim vw.

Seviyorum seni hocam.

• bence renault bmw arası bişey olmuş kendi çizgilerinden kaçmış gibi hele düz arabası hiç hoşuma gitmedi nedense bu serisini sevmedim passat hep bir tık gerideymiş gibi hissediyorum kalitesi tartışılmaz tabi ama bir tık işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: memocan2468

Şu aracın ortalaması 115-120 bin ken kalkıp muadil bmw audi veya mercedese 150 binler vermek çok mantıksız geliyor. Aracın her yerinden asalet akıyor.

Bir samsung, iki vw fanları çok komik yahu

• Konu içeriğinde yanlış olan ve insanların kafasını karıştıran bir şey var, o konuya açıklık getirelim.

Her segmentin kendi içinde yer alan alt sınıfları yer almaktadır, buna bağlı olarak modellerin kıyaslamasını yapabiliriz. D sınıfı içinde yer alan bütün modellerin birbiri ile kıyaslanması pek mümkün değil, Wikipedia gibi kaynaklar da bu durumu doğruluyor. Passat, Mondeo ya da İnsignia gibi modeller kendi arasında orta sınıfta yer alırken, A4, C Serisi ya da 3 Serisi gibi otomobiller ise kendi aralarında ve daha üst konumda bulunuyor. Dolayısıyla, 3 Serisi ile Passat'ı kıyaslamak, aynı semtte bulunmasına rağmen yeni apartman ile 35 yıllık apartmanı kıyaslamaya benzer. 5 Serisi ile Passat'ın isminin aynı cümle içinde geçtiği bile olmuş, şayet gerçekçi bir şekilde bu tarz yorumlar yazıldıysa, en doğrusu sessizce forumu takip etmek olacak.

Başka bir konu olarak, forumda eksi ve artı verme konusunun istismara uğradığı kanaatindeyim.

• Vwden alisik olmayan tasarimlar, daha dun yeni bir arac teslim aldik bunun yuzunu ben yollar disinda goremeyecegim anlasilan, uzun lafin kisasi vw yapmis, simdi ise vwnin yaptigini dogus nasil degerlendirecek ulkemizde. Tahminen en ucuzu mevcut fiyatindan +15.000-20.000 olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayalet göstergelerin, standart olması imkansız. Opsiyon olarak alınacak. Buna Highline' da dahil. Muhtemelen opsiyon fiyatı 10.000 TL üzerinde olacaktır. Başlangıç fiyatı 1.4 TSI 125 PS Trendline Man. 75.000 TL civarı olacaktır. Donanım bence eskiye göre daha yüksek olacaktır ( tüm paketlerde ) MQB platformunun getirdiği güvenlik özellikleri standart olacaktır tüm paketlerde ( İkincil çarpışma freni, XDS vs. ) Sürücü diz havayastığını standart bekliyorum B8' de ;) Bi-Xenon farlar, ışık görüş paketi, hız sabitleyici gibi özellikler Trendline' da bile standart olabilir. Highline TSI 125 HP Man. 100.000 TL bandını geçebilir. Highline ACT 150 DSG ise 115.000 TL bandını bulabilir. Kısacası araç daha donanımlı ama maalesef daha pahalı gelecek.
  • Kimsenin kuyruk açısı falan yok tas gibi araba harika olmus ama Bu aracın Turkiyeye boyle gelmeyeceğini herkes biliyor gelse de 150bin den aşağı satilmayacak yok su opsiyon yok bu opsiyon bu kadar basit 150bin= Passat ise alanın kuyruğu acır benim degil

• quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Bu forumdaki vw düşmanlığı nedendir?Bu kuyruk acisinin sebebi nedir?

Dostum almanya'nın fiat'ından bahsediyoruz. Ucuz halk arabası olarak üretilen bu araçlar 2. sınıf olarak kabul edilir. Bizim passat diye diye ortada dolanan adam gibi arabaya binmemiş abilerimizin ve doğuş otonun şişirip, uçuk fiyatla türk milletine itelediği bir markadır vw. Araç kötü değil, ama sınıfı bellidir. Kalkıp bu markanın golf modeline 100.000 tl fiyat biçersen işi bilen adam bi tarafıyla güler. Doğuş otonun tok satıcılığı, servislerin rezaletliği, kronik şanzıman hatalarını saymıyorum bile.

Not: Sahip olduğum bir araç olduğu için söylüyorum. Aynı fiyat muadilinde mercedes cla'ya bin bakalım passat falan kalıyor mu aklında. Vw pişmanlıktır. Kullanmamış olup tipine vurulanlar atıp tutar ama kullanan kişilerin çoğu bilir neyin ne olduğunu.

• İç tasarımı beğendim fakat ön ve arka tasarım pek ilgimi çekmedi.Bekleyelim bakalım donanımı ve fiyatı nasıl olacak.
  • Anlaşılan her köşe başında bir passat göreceğiz artık. Güzel değilken alıyorlardı bu gerek iç ve dış tasarımıyla gerek motor seçenekleriyle on numara görünüyor kapışılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roark

quote:

Orijinalden alıntı: memocan2468

Şu aracın ortalaması 115-120 bin ken kalkıp muadil bmw audi veya mercedese 150 binler vermek çok mantıksız geliyor. Aracın her yerinden asalet akıyor.

Bir samsung, iki vw fanları çok komik yahu

Vw fanı değilim. Dsg konularında çok da ağır eleştiririm. Ama yiğidi öldür hakkını yeme düz şanzıman olarak şu araç zor rakip bulur.

• cok pahalı bu araçlar yaa. nası para verip alıyo insanlar anlamıyorum. araba işte en iyisi olsa ne olacak. daha hızlı gidemez sonuçta yol belli trafik belli.
  • Anro kullanıcısına yanıt
    MQB yalnız.

• birde en alt donanım seviyesine sahip passatın resimlerini görseydik özellikle aracın içini çok merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 4 Temmuz 2014; 13:00:44 >
  • çok hoşuma gitti
  • Çok iyi olmuş
  • Bu yeni kasami yoksa makyaj mi?

• amma abartmışsınız be tamam ırında
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

quote:

Orijinalden alıntı: falken34

quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Bu milletin nasil bir acisi var ki yazdigim her mesaji eksileyerek kendini tatmin etme yolunu seciyor cok ilginc. Konunun basindaki yorumuma 4 eksi gelmis olaya gel

hoca vag'cılar seni iyi bellemiş nerde bir yorumunu görseler okumadan basıyorlar eksiyi
    sen bence nicki felan değiş...yoksa vagcılara hutbe versen yine basarlar eksiyi

Vagcilar beni sever yav. Nedir bu kin anlamadim

troll + veled olduğu için.

• Çok iyi olmuş... Umarım orta donanımlarda bu şekilde olur.. Yoksa yine highline da sadece bu farları falan koyarlarsa ön tarafın güzelliği kaçabilir..

Ama şu haliyle on numara beş yıldız.. İçinide beğendim..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.