Şimdi Ara

Logitech G600s Driver Sorunu [Acil!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba.Bugün elime ulaşan Logitech G600s marka mouseumda driver problemi yaşıyorum arkadaşlar.İlk olarak bütün usb portlarını denedim fakat bilgisayar okumadı ardından aygıtlar ve yazıcılar kısmından cihazı tanıttım,tam mouse çalıştı derken Logitech Gaming Software'ın cihazı algılamadığını farkettim.Fakat Mouseu porta taktıktan sonra aygıt yazılımı yükleniyor vs. gibi bir yazı çıkması gerekirken hiçbir driver yüklenmedi arkadaşımda aynı mouseu kullanıyor onun bilgisayarında denediğinde ise aygıt yöneticisi driverı yükledi ve mouse çalıştı.Kendi bilgisayarımdan Logitech'in sitesinden G600s bellenim güncellemesini indirdim çalıştırdım fakat 'no g600 found' hatası alıyorum yabancı forumlarda vs. araştırdım bulduklarımı uyguladım fakat net bir sonuç alamadım.Anlıyacağınız şuanda cihazın hiçbir manası kalmadı normal mouse gibi kullanıyorum hiçbir özelliği çalışmıyor.Sorunun windowsla iligisi olduğunu düşünüyorum,sizlerinde yorumlarını bekliyorum arkadaşlar cidden çok makbule geçer,şimdiden teşekkürler.

LGS

Bu bölümde mouseu kendim tanıtmadan önce sadece Hıd Mouse vardı.Şimdi 4 seçenek var fakat hiçbirinden sürücü güncelleştirme yapamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doruthemighty -- 4 Temmuz 2014; 1:19:52 >

• Arkadaş kimsemi birşey bilmiyor
  • http://hizliresimyukle.com/image/BNeK

Bende de aynı sorun var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.