Şimdi Ara

GRID: Autosport Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk oyunuyla büyük beğeni toplayan, ikinci oyunuyla eleştirilerin odağı olan GRID serisi üçüncü oyunuyla tekrar karşınızda.

• Grid 2'ni kopyalamışlar sanki.Ama hatta oyunda bazı şeyler Grid 2'den bile kötü :(

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sondaki yoruma gerçekten katılıyorum.

• Kim GRID 2'ye grafik yaması yaptı?

• İnceleme güzeldi, Ağzına sağlık. / FAKAT; Çok kısa tutmaya başladınız incelemeleri... BSC genel olarak 5 - 8 dk. inceleme yapar oldu. o da çok geç geliyor zaten...

• BSC, Oyunlara çok puan vermeye başladınız... Belkide tunahan yeni olduğu için eleştirilmek istemediği için çok puan vermişte olabilir... ama rakipleri karşısında ezilen. sanki codemasters değilde bağımsız bir firma yapmış gibi olan oyuna 7.8 verirseniz FORZA'ya felan 12 felan vermeniz gerekecek.

• GRID GRID olalı böyle rezalet görmedi. Codemasters'ı uzaylılar kaçırmışta, yerine sahtelerini koymuşlar sanki.

• BSC, Sizin bütçeniz yok mu ? ofisinizde PS4 veya XONE yok mu ? hiç Exc oyun incelemesi gelmiyor... ? HATTA; yeni nesil cihazlarda hiç bir şey incelemediniz. inceleme deseniz oyun .ıktıktan 10 gün sonra geliyor anca, o da 10 dk birşey... PS4 için infamouıs S.S. incelemesi geldi onun dışında hiç bir şey gelmedi...

Ofisinizdeki durumu bilmiyorum, Belki haddimi aşıyorum ama; Tüm gün boyunca ofisde ne yapıyorsunuz siz ?

• hani kokpit, hani koyacaktınız bu sefer. koskoca codemasterın düştüğü duruma bak. adamlar sanki hayatında ilk defa yarış oyunu yapıyor. WD daki kokpit daha iyiydi be, yarış oyunu olmadığı halde. resmen küfür etmişler yani, bu kadar özenilmiş bir yarış oyununda ancak bu kadar baştan sağma kokpit olabilir. oyunun artıları da var, mesela ben kariyer modunun sistemini çok beğendim. profesyonel bir yarışçının pistlerde yarışırken kendi garajından araba getirecek hali yok doğal olarak, sponsorlar sağlıyor ve size yarışçı olduğunuzu hissettiriyor. birde ralli yarışlarına da yer verilseydi keşke. hasar modellemesi hala yetersiz ve çoğu zaman fizikler saçmalıyor. project cars gelene kadar idare eder. 10/7

• güzel inceleme 2'yi almıştım pişman oldum, ilk oyunun tadını vermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Aaron Paul

BSC, Sizin bütçeniz yok mu ? ofisinizde PS4 veya XONE yok mu ? hiç Exc oyun incelemesi gelmiyor... ? HATTA; yeni nesil cihazlarda hiç bir şey incelemediniz. inceleme deseniz oyun .ıktıktan 10 gün sonra geliyor anca, o da 10 dk birşey... PS4 için infamouıs S.S. incelemesi geldi onun dışında hiç bir şey gelmedi... <br><br>Ofisinizdeki durumu bilmiyorum, Belki haddimi aşıyorum ama; Tüm gün boyunca ofisde ne yapıyorsunuz siz ?

Belki haddimi aşıyorum ki umrumda değil , ne çok konuşuyorsun sen ? Ve bir mesajda yazabileceklerini neden birden çok mesaja yayarak yazıyorsun ? Ayrıca, memnun değilsen neden halen burdasın ? Ayrıca incelemelerin uzunluğu oyuna göre değişebiliyor(bkz.WD incelemesi)

• O kadarda kötü değil oyun. Eski oyunlarına göre araç parçalanması daha da gelişmiş, fizikde gelişmiş bunu videoda belirtmemişler.

• Ulan önünüzde yıllar önce yaptığınız TOCA 3 var.

Al onun araç çeşitliliğini, pistlerini, Grid'in arayüzünü de ekle oyuna, şaheser çıkar ortaya.

Bu kadar mı zor bu işi yapmak?
  • Oyun incelemesini yapan arkadaşı tebrik ederim, şu yarış oyunlarını , yarış oyunlarından anlayan birilerinin incelediğini gördük sonunda, dört 3 , dört 3 diye söylenip olmamış abi ya diye yorum yapan editörlerden sonra, codemasters'ın fasona bağladığını söyleyecek düzeyde yarış oyunundan anlayan editörler görmek güzel..

• quote:

Orijinalden alıntı: Aaron Paul

BSC, Sizin bütçeniz yok mu ? ofisinizde PS4 veya XONE yok mu ? hiç Exc oyun incelemesi gelmiyor... ? HATTA; yeni nesil cihazlarda hiç bir şey incelemediniz. inceleme deseniz oyun .ıktıktan 10 gün sonra geliyor anca, o da 10 dk birşey... PS4 için infamouıs S.S. incelemesi geldi onun dışında hiç bir şey gelmedi... <br><br>Ofisinizdeki durumu bilmiyorum, Belki haddimi aşıyorum ama; Tüm gün boyunca ofisde ne yapıyorsunuz siz ?

ya arkadaş sen ne çok konuşuyorsun, her videonun altına bir şeyler yazıyorsun. Yokmu koçum başka işin gücün. Tiksindirdin lan beni Breakin Bad'den. Senin nickini görünce bunalım geçiriyorum. Yeter ulan yeter her videonun altına yayvan yayvan yorumlar. Sen mi belirliyorsun aslanım sitenin kriterlerini? 1 olur 2 olur 3 olur. Her yerden sen çıkıyorsun arkadaş. Yırtık dondan çıkar gibi.

• Tek kelimeyle ''Sıkıcı''.

• inceleme süreleri düştü mü ne. yani bagımsız oyunlarda anlarımda boyle buyuk oyunlarda 6 dk fln saçma oluyo bioshock 30 dk'aydı çok da guzeldi bnce hatta mükemmeldi tamam içerige baglı birazda ama bu kadarda olmaz ki 6dk ne demek bn kolamı açana kadar bitiyo eleştiri olarak görmeyin bnm önerim biraz daha uzun olmalı.
  • adamların işi ofiste oyun incelemek değil bu insanların özel hayatları meslekleri var Talha abinin veteriner olduğunu biliyormuydunuz ben de yeni öğrendim şu terasta yapılan 2si1 programında duydum izleyin sizde görün
  • oyunun anlatacak neyi var ki 5-8 dk dan fazla olsun adamlar anlatacak çok şeyi olan oyunları uzun yapıyorlar zaten mesela GTA V 30 dk Hitman, Watch Dogs ,Metro LL 20 dk cıvarı idi
  • anasından emdiği sürü burnundan asdgşafuasfguaisfad:D Bunun haricinde yorumlar için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.