Şimdi Ara

900-1000 TL arası telefon önerileri?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 900-1000 tl arası bir bütçem var. telefon önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: emin_444

900-1000 tl arası bir bütçem var. telefon önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar :)

O butcede gerek 1.7ghz hizindaki islemcisi gerek,gerek adreno 320 gpu ile en gucu donanim xperia sp de var,batarya olarak 2370 ve saglam kasa gayet iyi,giyatida suan cazip seviyeye kadar dustu.

S4mini,htc one mini,moto g,lg l90,xperia m2 gibi cihazlardan ustundur xperia sp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

900-1000 tl arası bir bütçem var. telefon önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar :)

O butcede gerek 1.7ghz hizindaki islemcisi gerek,gerek adreno 320 gpu ile en gucu donanim xperia sp de var,batarya olarak 2370 ve saglam kasa gayet iyi,giyatida suan cazip seviyeye kadar dustu.

S4mini,htc one mini,moto g,lg l90,xperia m2 gibi cihazlardan ustundur xperia sp.

önerin için teşekkür ederim hocam ben s4 mini , s3 ve xperia sp arasında kaldım ama sanırım xperia sp alacağım :)
  • emin_444 kullanıcısına yanıt
    S3 bu saatten sonra para verilmez cok eski teknolojiye sahip zaten buvyuzden 4cekirdekli s3 cift cekirdekli sp den fark yiyor,cipset ve iselmci sinifi acisindan sp cok daha ileride,dedigim gibi 1.7ghz hizindaki islemcisi,pazarlama taktigi olarak 4 cekirdek diye pohpohlanan ama saat hixi 1.2 hhz gezen bircok telefondan ustundur.ve 900altinda hepsi s4minide dahil buna adreno 305 gpusu kullanirken xperia sp de ise,ust model olan xperia z deki adreno 320 gpusu bulunur,buda ozellikle onumuzdeki yil ve sonrasinda cikacak kaliteli oyunlarda sana avantaj olacaktir.samsunglrin arayuzu malesef en cok ram tuketen arayuz byuzden touchwizh arayuzuv3=5 ayda sisip rehberde bile kasiyor.

• Sp

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

önerin için teşekkür ederim hocam ben s4 mini , s3 ve xperia sp arasında kaldım ama sanırım xperia sp alacağım :)

Ben de SP ve S4 mini arasında kalmıştım ama S4 mini aldım 1 yıl önce.

S4 mini SP den çok daha üstün. Ekran olayında SP daha büyük görünüyor ama alttaki 3 tuş ekrana dahil bunu da unutma..

Tabi bu değerlendirme 1 yıl önceydi. Hele S3 denilen telefon 2 yıl önce alınabilirdi, ben geçen yıl eski model diye almamıştım yani.

Şimdi alınacak telefon. 649 TL fiyatı ile (yapıkredi hediyesi ile hızlıal üzerinden) 2 GB ram olan Huawei G700. Geçen hafta arkadaş aldık. Süper telefon...

• Sony Xperia SP derim bende , o fiyata alinabilecek orta seviye Samsung'lar ilerleyen zaman icinde oldukca uzer.
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 1,050 liraya iPhone 5 satiyorum hocam.

• Nexus 4 mantıklı

• Kamera Bakımından=>Lumia 1320,920
    Performans Bakımından=>Xperia SP;Lumialar
    Stabillik Açısından=>Kesinlikle Lumia
    1000TL altı En İyisi=>Xperia SP

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.