Şimdi Ara

OnePlus One kutusundan çıkıyor: Amiral gemi telefonların katiline yakından bakıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
4
Favori
4.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OnePlus One, üst seviye donanımları, yüksek malzeme kalitesine sahip şık bir kasa içerisinde uygun fiyatla sunan ve duyurulduğu günden bu yana büyük yankı uyandıran iddialı bir akıl telefon. 5.5-inç Full HD ekran, Snapdragon 801AC işlemci, 3GB RAM, 13MP kamera ve 16GB/64GB depolama kapasitesi gibi donanımsal özellikleri yurt dışında 299$/349$'a sunan yeni nesil süper telefonu, Donanım Haber farkı ile kutusundan çıkarıyor ve detaylarına bakıyoruz.

• Yalniz 16 gb serisi de var. Onu duzeltin bence yazinizda

edit : düzeltmeniz için teşekkürler , bu arada niye -7 yedim bilmiyorum resmen saçmalık .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 4 Temmuz 2014; 1:01:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyeye gelsede alsak

• Diğer tüm üreticilere ölüm :))

• Güzel trenmiş.

• Türkiye'ye gelmeyecek olması kötü

• Bunlar ülkemize gelse 1000 tlye satılsa, alsak, mutlu olsak, sosyal devlette halk mutlu olur değil mi?

• şeytan ayrıntıda gizli

• Samsung galaxy serisi üretilirken videodaki 0.30 ve 1.15 arasi işlem es geçiliyor galiba.

• Yurtdışı için üst seviye de fiyat performans cihazı.

Bu fiyata alan kulaklık aramaz sanırım.

Bir de ön tarafa logo koymamaları güzel olmuş.

Yurtdışı fiyatı ağırlının yanında hafif kalıyor.
  • Telefon budur abi
  • Arka kapağın çıkarılabiliyor olması lazım.

OnePlus One kutusundan çıkıyor: Amiral gemi telefonların katiline yakından bakıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guaire -- 3 Temmuz 2014; 22:12:54 >

• Yerimizi alalim.

• Z3 çıktıktan sonra z2 incelemesini yaparsınız umarım (!)

• bunun davetiyesi nasıl kazanılıyor bilen varmı aranızda ? Ne zamandır araştırıyorum işe yarar hiçbir şey bulamadım :(
  • telefonun arka kapağı çıkabiliyor ancak pil,sdcard, vs değişimi bulunmadığı için sadece renkli kapak seçeneği ile kullanabilirsin.

• Ulaşılamayan tüm telefonlar faso fisodur. Bu da beş para etmez bir telefon. Davetiye ile satış gibi insanı aşağılayıcı bir yöntemle basiretsizliğini ispatlamış marka.

• Türkiye'te gelmeyecek olması kötü. Gerçi gelse bile kazikli fiyatla satarlar.

• Yerimizi alalim.

• Bu telefonu almak istiyorum. Sitesine üye oldum; satın ala basıyorum ama "davetiniz yok" diyor. Bu davet sistemi nasıl çalışıyor? Davet edilmek için ne yapmamız lazım? Bilgi verirseniz sevinirim; çünkü kesin almak istiyorum. Ya da siz işiniz bitince telefonu bana satın.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.