Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2015'in PS4 Sürümü 1080P / 60 FPS Olacak! + Yeni Görseller

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Konami'nin ilk defa yeni nesil konsollar Playstation 4 ve Xbox One için çıkaracağı PES serisinin yeni oyunu için teknik detaylar da verilmeye başlandı. Konami'nin Fox Engine ile geliştirdiği oyunun PS4 sürümü son derece akıcı olacak gibi görünüyor.

Geliştiricilerin açıklamasına göre Pro Evolution Soccer 2015'in Playstation 4 sürümü 1080P çözünürlükte ve 60 fps akıcılıkta sabit olarak çalışacak. Yani karşımızda teknik anlamda da çok iyi bir oyun var.

Diğer taraftan Pro Evolution Soccer 2015'in Xbox One sürümünün çözünürlük ve fps detaylarıysa açıklanmadı. Geliştiriciler bu sürüm üzerinde hala çalışıyorlarmış. Genel olaraksa oyunun %70'lik kısmı tamamlanmış.

• Hoşuma giden tek şey renkler oldu. İnşallah bu sene PES durumunu düzeltirde Fifa-Pes kapışmasından biz oyuncular kazanırız.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Haberde ps3 yazıyor bilginize.

• xbox one'da pes bile 1080p olmazsa o konsolu direk çöpe atın bence

• Yapımcı oyunu PS4 ile tanıttıyor ana platformdur. xbone satış olsun, performans olsun hertürlü geride kalır..
  • Merhaba arkadaşlar,konuya alakasız olucak ama benim bir problemim var.Ben ps3 için kutulu Wolfenstein The New Order'i aldım.Ve oyunla beraber bana hem de kutudan doom beta için kod çıkdı.Ben bu kodu psn'de para puan kodlarına yazdım ve kodum onaylandı.ama tam 1 ay oldu ben kodu yazası hala nasıl doom beta'sına gireceyimi bilemiyorum.Lütfen bu mövzu hakkında bilgisi olanlar ne yapmam gerektiğini söyleye bilirmi?
    Önceden teşekkürler

• Gene bir fps haberi.
  • KONAMI; Siz hiç ''' IGNITE ENGINE ''' diye bir şey duydunuz mu ? Bırak şimdi 1080P'yi !
    adam gibi fizik, top fiziği, atmosfer... olmadıktan sonra... ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ibad bayramov

Merhaba arkadaşlar,konuya alakasız olucak ama benim bir problemim var.Ben ps3 için kutulu Wolfenstein The New Order'i aldım.Ve oyunla beraber bana hem de kutudan doom beta için kod çıkdı.Ben bu kodu psn'de para puan kodlarına yazdım ve kodum onaylandı.ama tam 1 ay oldu ben kodu yazası hala nasıl doom beta'sına gireceyimi bilemiyorum.Lütfen bu mövzu hakkında bilgisi olanlar ne yapmam gerektiğini söyleye bilirmi?
    Önceden teşekkürler

Doom beta diye aratin hocam nette, forumda, daha vakit var doomun betasi icin erken henuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

xbox one'da pes bile 1080p olmazsa o konsolu direk çöpe atın bence

1 sene önce çıkan FIFA 14'ün 1080p 60 fps olduğunu düşünürsek, One'ı değil de PES 2015'i çöpe atarız olur biter.
  • Renkler büyük bir gelişme evet ! başak geçiyor yine konami milletin gözüyle lisanslı kulüp mu var ki ps4 e alsınlar.yama bile eklenmiyor .varsayalımki oynanış yüzde yüz değişti.o da zor tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

xbox one'da pes bile 1080p olmazsa o konsolu direk çöpe atın bence

1 sene önce çıkan FIFA 14'ün 1080p 60 fps olduğunu düşünürsek, One'ı değil de PES 2015'i çöpe atarız olur biter.

o da doğru ikisini de çöpe atalım gitsin o zaman
  • mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    Xbox'ı illa çöpe atacaksın yani:) Neyse, inşallah One'da da aynı olur oyun diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Xbox'ı illa çöpe atacaksın yani:) Neyse, inşallah One'da da aynı olur oyun diyelim.

Yok yav ryse forza halo falan gayet güzel oldu onları oynamak için alabilirim ama microsoft yazık etti şu konsola hocam

• Olmazsa yapımcıları da konsolu yapanları da dövmek lazım zaten.
  • FIFA ile optimizasyon konusunda bile yarışamıyorlar daha. Niye oyun geçen sene yeni nesle çıkmadı belli oldu. Şuanda bile Xbox One'a oyunun optimizasyonunu tamamlayamamışlar. Bir de diyorduk PES 14 yeni nesle neden çıkmadı diye. Becerememişler ki optimizasyonu.

FIFA 14 çatır çatır iki konsolda da 1080p 60 FPS çalışıyor. Adamlardan iyi oynanış dinamikleri, sağlam fizikler bekliyoruz daha optimizasyonda bile gerideler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CPTLeBron -- 3 Temmuz 2014; 20:19:01 >
  • Futbol oyunu bu, tabiki akıcı olacak 720p olacak hali yok. FIFA 14 Çıkış oyunu olmasına rağmen. aynı değerleri veriyordu neden haber olmadı? Sanki bize bağ bahçe bağışlıyor Konami.
    Abartma BSC.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibad bayramov

Merhaba arkadaşlar,konuya alakasız olucak ama benim bir problemim var.Ben ps3 için kutulu Wolfenstein The New Order'i aldım.Ve oyunla beraber bana hem de kutudan doom beta için kod çıkdı.Ben bu kodu psn'de para puan kodlarına yazdım ve kodum onaylandı.ama tam 1 ay oldu ben kodu yazası hala nasıl doom beta'sına gireceyimi bilemiyorum.Lütfen bu mövzu hakkında bilgisi olanlar ne yapmam gerektiğini söyleye bilirmi?
    Önceden teşekkürler

Yanlış bilmiyor ve hatırlamıyorsam ...
    Doom betasi ps3 çıkmasına rağmen sadece ps4 ,Xone,pc de. Oynana bilecek ..yani senin beta ps4 için gecerli .sadece yeni konsollara yönelik olduğu için ps3 den çıkan kod dahil yeni nesil için .

• ''Geliştiricilerin açıklamasına göre Pro Evolution Soccer 2015'in Playstation 4 sürümü 1080P çözünürlükte ve 60 fps akıcılıkta sabit olarak çalışacak. Yani karşımızda teknik anlamda da çok iyi bir oyun var''
    Zaten yıllardır Pc de 1080p 60fps akıcılıkta, teknık anlamda cok ıyı!! ama vasat pes oyunları
    oynuyoruz...

• Fifa varken işin çok zor sevdiğim özlemiyor değilim 96 da oynadığımız wening eleveni ne günlerde belki çocuktuk bu yüzden o kadar zevk aldık ve hafızamızdan asla silenmiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.