Şimdi Ara

Telefondan anlayanlar acil baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1.300 e kadar tel almayı düşünüyorum samsung s4 lg g2 ve general mobile discovery elite arasında kaldım lg g2 kafama yattı.yorumlarınız nelerdir ?bir de alırsam netten hangi site güvenilirdir

• Nexus 5 öneririm o fiyata g2 ye göre daha güncel daha hızlı daha stabil ve daha iyi malzeme kalitesine sahip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1300liranik alacagi en iyi cihaz g2 dir,elite zaten bulasma derim gerek batarya ge malzeme kalitesi gerek servisi cok vasat.

G2 ile perrormans yonunden sikintin olmayacagi gibi bataryadanda cok rahat edersin.

S4 ten daha mantikli ve o butcedeki bir diger teleron nexus 5tende hem ses hemde kamera perormansi olarak ustn bataryadada aksam ustu sarj arama derdinin olmamasi G2 nin avantajlaridir.4aydir g2 kullaniyorum memnunum..

Az para ekleme imkanin olursada sirasiyla G2 z1compact ve nexus 5 uclusunden sasma derim ben.
     Telefondan anlayanlar  acil baksın Telefondan anlayanlar  acil baksın Telefondan anlayanlar  acil baksın Telefondan anlayanlar  acil baksın Telefondan anlayanlar  acil baksın Telefondan anlayanlar  acil baksın Telefondan anlayanlar  acil baksın Telefondan anlayanlar  acil baksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 4 Temmuz 2014; 0:15:52 >

• axhen0505 A kullanıcısına yanıt
    alabileceğin en iyi cihaz tartışmasız lg g2 dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axhen0505

Arkadaşlar 1.300 e kadar tel almayı düşünüyorum samsung s4 lg g2 ve general mobile discovery elite arasında kaldım lg g2 kafama yattı.yorumlarınız nelerdir ?bir de alırsam netten hangi site güvenilirdir

Bu modeller arasından s4ü tavsiye ederim

• Elite özellik olarak çok iyi ama yetkili servis çok kötü ya g2 yada elite al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axhen0505

Arkadaşlar 1.300 e kadar tel almayı düşünüyorum samsung s4 lg g2 ve general mobile discovery elite arasında kaldım lg g2 kafama yattı.yorumlarınız nelerdir ?bir de alırsam netten hangi site güvenilirdir

novabazar.com var geçen telefon aldım güvenilir.

http://www.novabazar.com/LG-G2-D802-Cep-Telefonu-Resmi-Distributor-Garantili-_263440.html#0
  • Kardesim uyma su s4 felan diyen zihniyete git G2 al. Kesinlikle G2 almalisin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.