Şimdi Ara

Samsung 64 GB Class 10 Micro SD 49,90 Kargo Bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.721
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürün sahte olduğu şüphesi ile konu silindi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L&M -- 3 Temmuz 2014; 18:14:15 >

• bak aklım bulandı şimdi fiyat 32 lik fiyat ama bu 64 ne yapsam DSLR ye alsak mı
  • iyi birşey se bende alayım .. bilen varmı
  • Satan vatandaşın sattığı ürünler sağlama benzemiyor, replika olabilir dikkat edin.
  • flash disk ve sd kartlarda adamlar upgrade ediyorlar bi halta yaramıyor o kartlar ...
    gerçek kapasite 8 gb upgradable 64 yapıyorlar gibi

sözüm meclisten dışarı fiyatı bu kadar uygunsa ve büyük bir firma tanıtım yapmıyorsa çokta mantıklı gelmedi bana

almak isteyenler teyid ettirsin bence
  • Dikkatli olmanı öneririm. GG için yorum yapmayacağım, sevmediğim bir site çünkü, objektif olamam. Orijinal Samsung Class 10 16gb lik kart almıştım Ebay'den, yani kötü diyemem, çok hızlı süper de diyemem. Özellikle tablet ve telefonda depolama ihtiyacını rahat rahat görür diye tahmin ediyorum. Tabi orijinalse. Fiyatın çok düşük olması biraz şüphelendiriyor. Fotoğraf makineleri için hiç tavsiye etmem. En iyi markalarda bile mini sd yi adaptörle kullanmak ciddi performans kayıpları yaşatabiliyormuş. O yüzden hiç düşünmeyin bence. Kısacası, ben olsam almazdım. Tamam devir hesap devri ama fiyat ve kalite dengeli olmalı. Bir tarafa ağırlık verince diğer taraf çöküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 3 Temmuz 2014; 14:29:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

flash disk ve sd kartlarda adamlar upgrade ediyorlar bi halta yaramıyor o kartlar ...
    gerçek kapasite 8 gb upgradable 64 yapıyorlar gibi

sözüm meclisten dışarı fiyatı bu kadar uygunsa ve büyük bir firma tanıtım yapmıyorsa çokta mantıklı gelmedi bana

almak isteyenler teyid ettirsin bence

Ne demek istediğini anlayamadım , biraz da açsana.

Telefona takıp 8GB karttan kurtulayım diyorum ama hız performans işe yaramayacaksa çöp olur.

Vatan Hepsiburada Gold 100 TL altına 64GB yok iyice kıllandım, hani burada bir kaç kişi gaza getirse alacam direk :)
  • test programı ile kartı test edip görüntülerini paylaşmasını istedim bakalım cevap gelecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elnino19

test programı ile kartı test edip görüntülerini paylaşmasını istedim bakalım cevap gelecek mi ?

İyi fikir.

Aynı kartı 100 Tl'den satanda var aynı kutuda tamamen aynı gittigidiyorda fakat bu kullanıcı baya fiyat kırmış.
    Artık kaç paradan mâl ediyosa ...
  • Bazı yazılımlarla, kapasite yüksek gösterilebiliyor sanırım. Ebay'de çok var bu şekilde ürün. 32gb diye alıyorsun, aslında 4gb lik bir kart ama. Mesela karta 10gb lik bir veri yüklemek istiyorsun, hata veriyor. Malzeme belli çünkü.
  • O dokunmatik kaleminide satın aldığı çinli hediye etmiş.
  • Başlığa ilk baktığımda "NORMAL zaten, 40 liraya bile var, Samsung diye fark mı verilir." oldu. İkinci bakışımda "64 GB" yazısını fark ettim. Bu fiyata kaçırılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle sahtekarlara paranızı kaptırmayın.

Samsung 64 GB Class 10 Micro SD 49,90 Kargo Bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soniquakee -- 3 Temmuz 2014; 14:44:37 >
  • Hocam adamlar yazılımla gerçekte 2 GB olan kartı 32 yapabiliyorlar, youtube dan aratırsan nasıl yapıldığını görebilirsin...
    absürt fiyat upgradable olduğu için fiyat böyledir bence
  • 4 adet satılmış. Inanıp alanlar var demekki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürün güvenilir gelmedi.
  • http://www.n11.com/sandisk-64-gb-cruzer-blade-usb-bellek-P25779725

Sandisk 64 GB 49,90

Bu da USB isteyene...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slazenger -- 3 Temmuz 2014; 15:59:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slazenger

http://www.n11.com/sandisk-64-gb-cruzer-blade-usb-bellek-P25779725

Sandisk 64 GB 49,90

Bu da USB isteyene...

bu flash bellek fiyatı normal,
    samsung hafıza kartı ise kesinlikle fake uzak durun, satıcı iyi niyetli olabilir ama, isteyene bu özelliklerde ve üzerinde samsung yazan 100 adet 30 liraya getirebilirim, ama 2 ay sonra elinizde patlayacaktır,
    böyle ilanları sıcak fırsatlara taşıak donanım haber gibi bir siteye yakışmadı, konu silinmeli.
    Edit: 64 gb 9.27 dolar diyor vatandaş trye ücretsiz kargo ile http://www.aliexpress.com/item/SAMSUNG-NEW-MicroSD-16GB-32GB-64GB-class-10-Micro-SD-Memory-Card-TF-with-free-SD/1924012349.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 3 Temmuz 2014; 16:21:59 >

• yine gittigidiyorda adata marka 64 gb class 10 55tl. satıcıya garanti konusunda mwsaj attım ama cevap vermedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.