Şimdi Ara

SON DAKİKA | GSTV - Galatasaray Prandelli görüşmeleri başladı! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
3
Favori
12.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

Gelen hocadan ne beklediğimiz önemli.

Daum Türkiye'de disipliniyle gayet başarılı oldu, ancak ne Avrupa'da bir şey yapabildi, ne de sistem oturtabildi.

Feldkamp'ın 2.gelişinde nasıl şampiyon olduğumuz ortada, 11 Türk ile; son 6 hafta neler yaşandığını hiç kimse bilmiyor.

Gelen hocadan şampiyonluk bekliyorsak, getirelim Daum'u, Denizli'yi. Yok bir sistem, bir akım ya da bir değişiklik bekliyorsak bunu sağlayacak olan, gelen hocanın otoritesidir. Tuchel ismi ilk geçtiğinde hiç bilmiyordum kendilerini. Sağda solda 3-5 yazıya baktım ki, yeri geldiğinde sert, yeri geldiğinde ılımlı ancak hep bir patron benim edası var. Bana göre olur demiştim. Yani illa ki bir "Alman olmaz, Alman kesinlikle olmaz!" durumu yok.

Terim geldiğinde bir kez daha gördük ki, bizim oyuncularımız kötekten anlıyor ve bunu Almanlar yapamaz gibi geliyor bana. İtalyanlar belki de üstlerine yapışan mafya yaftasındandır, bana her zaman daha otoriter gelir.

terim'i yetiştiren de alman ekoluydu. italyanlar da akdeniz insanı olduğundan bizim kültüre yatkınlar aslında, şu herkesten terim yaratma çabasından vazgeçersek artık taraftar kitlesi olarak güzel olacak.

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    Terim yaratmak değil, bize en büyük başarıyı bu adam sistemli bir oyun ve kadronun sonunda kazandırdı. 1996-2000 arasından bahsediyorum. Son geldiği zamandaki Terim'den ben de istemiyorum.
  • quote:

Terim yaratmak değil, bize en büyük başarıyı bu adam sistemli bir oyun ve kadronun sonunda kazandırdı. 1996-2000 arasından bahsediyorum. Son geldiği zamandaki Terim'den ben de istemiyorum.

2000'den sonra egosuna yenik düşüp, takımı yüzüstü bırakmasaydı şu an her şey farklı olabilirdi. kişilik olarak zerre kadar sevmiyorum bu yüzden.
    umarım son geldiği dönem gerçekten son olur.
  • İlk macta ceyhunu ılk 11 oynatıp macın sonuna dogru kagıda bırseyler yazıp selcuka verıyomus ne komedı olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

quote:

Orijinalden alıntı: uçan tekme

quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Adamın tek başarısı seria b şampiyonluğu,dünya kupasındaki performansıda tam bir hayal kırıklığıydı inşallah gs anlaşır.

klopp mainz takımını küme düşürmüştü kariyerinde.sonra tekrar bundesligaya çıkardı.neredeyse sıfır kariyerle dortmunda geldi.

terimin ne başarısı vardı da galatasaraya geldi.milli takımı gruplardan çıkaramamıştı.

everton wiganı küme düşüren martinezi takımın başına getirdi.ligi 5. sırada bitirdi.

rodgers swensea ile ne başarı elde etti de liverpoola geldi.geldi ve şampiyonluğunu son ana kadar kovaladı.

2012 de italya final oynadı avrupa şampiyonasında.hemde pozitif oyunla.

beyin bedava

Tam yorum ile nick uyumu olmuş. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

quote:

Orijinalden alıntı: uçan tekme

quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Adamın tek başarısı seria b şampiyonluğu,dünya kupasındaki performansıda tam bir hayal kırıklığıydı inşallah gs anlaşır.

klopp mainz takımını küme düşürmüştü kariyerinde.sonra tekrar bundesligaya çıkardı.neredeyse sıfır kariyerle dortmunda geldi.

terimin ne başarısı vardı da galatasaraya geldi.milli takımı gruplardan çıkaramamıştı.

everton wiganı küme düşüren martinezi takımın başına getirdi.ligi 5. sırada bitirdi.

rodgers swensea ile ne başarı elde etti de liverpoola geldi.geldi ve şampiyonluğunu son ana kadar kovaladı.

2012 de italya final oynadı avrupa şampiyonasında.hemde pozitif oyunla.

beyin bedava

Tam yorum ile nick uyumu olmuş. :)

Alıntıları Göster
    Prandelli'nin eşi çok tatlı bir kadın yakışıyorlar
     SON DAKİKA | GSTV - Galatasaray Prandelli görüşmeleri başladı! SON DAKİKA | GSTV - Galatasaray Prandelli görüşmeleri başladı! SON DAKİKA | GSTV - Galatasaray Prandelli görüşmeleri başladı!

• Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Eşi 2007 yılında öldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Eşi 2007 yılında öldü.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/26750004.asp buradan bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

Eşi 2007 yılında öldü.

Ilk eşine olan aşkı baya bir dillendirilince düşünmemiştim bir daha evlenmiş olabileceğini. :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

Eşi 2007 yılında öldü.

Ilk eşine olan aşkı baya bir dillendirilince düşünmemiştim bir daha evlenmiş olabileceğini. :)

Alıntıları Göster
    Yıllık 1.75m Eur diyorlar

• quote:

Gelen hocadan ne beklediğimiz önemli.

Daum Türkiye'de disipliniyle gayet başarılı oldu, ancak ne Avrupa'da bir şey yapabildi, ne de sistem oturtabildi.

Feldkamp'ın 2.gelişinde nasıl şampiyon olduğumuz ortada, 11 Türk ile; son 6 hafta neler yaşandığını hiç kimse bilmiyor.

Gelen hocadan şampiyonluk bekliyorsak, getirelim Daum'u, Denizli'yi. Yok bir sistem, bir akım ya da bir değişiklik bekliyorsak bunu sağlayacak olan, gelen hocanın otoritesidir. Tuchel ismi ilk geçtiğinde hiç bilmiyordum kendilerini. Sağda solda 3-5 yazıya baktım ki, yeri geldiğinde sert, yeri geldiğinde ılımlı ancak hep bir patron benim edası var. Bana göre olur demiştim. Yani illa ki bir "Alman olmaz, Alman kesinlikle olmaz!" durumu yok.

Terim geldiğinde bir kez daha gördük ki, bizim oyuncularımız kötekten anlıyor ve bunu Almanlar yapamaz gibi geliyor bana. İtalyanlar belki de üstlerine yapışan mafya yaftasındandır, bana her zaman daha otoriter gelir.
    http://www.ntvspor.net/haber/futbol/109980/aslan-hocasina-kavusuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

Dünya Kupasında İtalya'nın oynadığı futbolu görmediniz mi?

Rezil edecekler takımı ...

• Konunun tarihi çok manidar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Konunun tarihi çok manidar...

Olmayan sopa hesabi
  • Ne kadar umutluydum Prandelli'den. Ama yine de Lucescu, Mustafa Denizli gibi nokta atışı bir hoca değişikliği olmayacaksa hoca değişmemeli.
  • off ki ne ne off böyle herifleri nereden buluyorlar hayret
  • Üşenmedim 22 sayfanın hepsini okudum ne yazmışlar diye, bugün en ufak şeyde insanları futboldan anlamamakla suçlayanlar Prandelli'ye methiyeler düzmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Parma'yı ilk sezon 5. yapıp UEFA'ya götürdü, ikinci sezonunda Mutu, Adriano gibi isimlerden yoksun olmasına rağmen yine 5. yaptı. 2 sezon sonunda Roma ile anlaştı ama karısının hastalığı nedeniyle başlamadı.

Bir önceki sezon averajla küme düşmekten kurtulan Fiorentina'nın başına geçti ve Şampiyonlar ligi elemelerine katılmayı başardı. Ancak sezon sonu Fiorentina'nın 30 puanı silindi ve 9. sıraya düşürüldü ayırca ŞL'den men edildi ve sonraki sezona -19 puanla başlamasına karar verildi.

Eksi puan cezasına rağmen Fiorentina'yı 6. yaparak UEFA'ya götürmeyi başardı. UEFA kupası yarı finalini penaltılarda kaybetti.

Son sezonunda en kötü lig performansını yaşatmasına rağmen şampiyonlar liginde Liverpool, O.LYon bulunduğu grupta 15 puan toplayıp gruptan çıktı ve Bayern Munih'e deplasman golü dezavantajı yüzünden elendi.

2008'de İtalya'da yılın Teknik Direktörü seçildi.

vay be

• O kadar kötüydü ki...Hamza bunun yerine geçip takımı şampiyon yaptı.
  • Ama ünal aysal borcu tl ye çevirdi
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.