Şimdi Ara

SON DAKİKA | GSTV - Galatasaray Prandelli görüşmeleri başladı! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
3
Favori
12.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eleasar

quote:

Orijinalden alıntı: Zamanlama Manidar

quote:

Orijinalden alıntı: T.GhostNetwork

quote:

Alman hoca gelmiyor muydu gs ye

LÖW ve KLINSMAN yol verdi tabi gs ye aldınız italyanı haha

Geliyor diye bir şey denmedi.Düşünüyoruz dendi nerenden okudun ?

SON DAKİKA | GSTV - Galatasaray Prandelli görüşmeleri başladı!

resmi siteden yayınlanmış bir şey değil en azından gazete küpürü koymuşsun

Al knk daha kalitelisi, sende buna da inanacak kapasite var.

headshot

• Super haber bu sene de GS yok yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamsın
  • Galatasaray demek İMPARATOR demektir...
    Başkası bu takımı adam edemez.

Aysal yanlış yapmıştır. En fazla başkanlığı bırakır. Olan galatasaraya olur.

Keşke yılmaz hoca geleydi.
  • Katara döndük anasını satayım kim çuvallasa bizde.Bize idealist teknik adamlar lazım bjk nin ki gibi ölmeden şu luceyi tekrar takımımda görecekmiyim gerçekten merak ediyorum.Getir luceyi bak bakalım takıma ne oluyor.
  • Fenerin 20. şampiyonluğu şimdiden hayırlı olsun. Bir de Almeida haberleri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Photographer Boy

quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Kariyer anlamında Mancini ile kıyaslanınca tabiki 1-2 tık aşağıda bir hoca ama geçmiş her zaman gelecekteki başarıları garanti etmiyor.

Bu dünya kupasında İtalya çok iyi performans veremedi ancak son Avrupa şampiyonasında yanılmıyorsam final oynatmıştı.

GS taraftarı olsam Moyes yada Tuchel yerine elbette Prandelli gelsin isterim ancak şunu da belirtmek lazım çok ekstrem işler olmazsa yerli hocalar bizim ligde iyi oyuncularla daha iyi işler yapıyorlar artık.

Bence GS için Tolunay Kafkas ismi daha iyi bir seçim olabilirdi.

Ersun Yanal'ın yetiştirdiği oyuncular, diğer kulüpler ile olan performansı diğer hocalara gore iyiydi. Size geldi ve tuttu..

Ama öğrenmek için soruyorum Tolunay Kafkas' in ne başarısı var? Sneijder Melo gibi isimlerle ilişkisi nasıl olacak? Avrupa'da ne yapacak bunlar çok önemliydi.

Bence Prandelli doğru tercih..

Söylediğim gibi geçmişteki başarılar gelecekteki başarıları garanti etmiyor.

Ersun Yanal Anadolu takımlarında da hücum oynatıyordu, büyük takımlara geldiğinde de üç aşağı beş yukarı yapacağı iş belliydi.

Tolunay Kafkas da hücum futbolunu seviyor ve hırslı bir adam, bence başarı için potansiyeli de var.

• Moyes'ten Klinsmann dan iyidir. Takımını görmeden adamı asla eleştirmicem. Dünya Kupasından elenmesi beni ilgilendirmiyor Fatih Terimle dünya kupasına katılamamıştık bile ama geldi bizi tekrar üst üste şampiyon yaptı. Kulüp ile milli takım farklı.
  • Aramızda ciddi anlamda bu adamdan medet umanlar var. Anca geçici bir süre için içinizi rahatlatıyorsunuz beyler bayanlar. Kesinlikle bu seneyi de unutalım. Öyle şampiyonluk falan aklımızdan geçmesin. Pirindelliymiş, peh
  • İçimde Balotelli'nin gelme olasılığı olabilir gibi bir his var, gerçi hislerim tutmaz ama nedenlerini paylaşayım;

Balotelli Galatasaray'ı takip ettiğini daha önceden söyledi, aslan fotoları da koyuyor o da ayrı bir mevzu,
    Prandelli, Balotelli ile anlaşabilen tek hoca durumunda,
    Wesley Sneijder ile Balotelli eski iki takım arkadaşı, Drogba ile de arkadaştı.
    Milan bu sene Avrupa'ya gidemeyecek,
    Balotelli son zamanlarında Milan'da çok mutsuz görünüyordu, İtalya'da ırkçı sorunları ile mücadele ediyor.

Kısaca, bizim yönetim paraya kıyarsa Balotelli koşa koşa gelebilir. Tabi Bruma'yı mı kesersin, Telles'i mi yabancı stoperi mi ayrı mevzu.
  • Valla italyan hocalar galatasaraya hiç uyuşmuyor bu sene çok önemli 4 yıl savaşı verilecek şanşımız bol olsun bakalım.
  • galatasarayın ilacı yerli bir teknik direktördü. denizli hatta hikmet karaman bile olabilirdi. ama bu adamla olmaz dostlar...
  • Ne olursa olsun şu medyanın tuzağına düşmeyelim.TD kim olursa olsun tam destek verip 4. yıldızı takalım.

• herşey çok güzel olacak.

güzel oyun prandellinin başardığı birşey.bunu italyada ve fioreintina da yaptı.tıpkı löw gibi klasik italya milli takımını değiştirdi.2012 de final oynadı.
  • 2.250 milyon euro alacakmış gayet iyi.
  • dönemin en önemli milli takımlarından biri olan alman milli takımını euro 2012 yarı finalinde perişan ettiği sistem. 4-3-1-2

http://www.transfermarkt.de/spielbericht/index/spielbericht/2221626

bence şino + çift forvetle oynatacak.

melo=de rossi

selçuk=pirlo

montolivio=sneijder
  • Arkadaşlar Sizin Düşüncelerinizi Bilemiyorum Ama Bir Fenerbahçeli Olarak Hugo Almeida İyi Transfer Bence.

Beşiktaşta Adamı Besleyecek Kişi Yoktu.Fernandes Varken Gol Krallığına Gidiyordu Adam Sonra Oda Gidince İyice Battı.

Ama Galatasarayda Selçuk,Melo ve Sneijder Varken Bence Fiziki Üstünlükte Sağlayarak Ve Birazda Şanslı Olursa Buraktan İyidir Diye Düşünüyorum.

Prandelli ve Hugo Almeida Hayırlı Olsun.Bizimkiler Stochu Yine Kiralamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eleasar

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: T.GhostNetwork

quote:

Alman hoca gelmiyor muydu gs ye

LÖW ve KLINSMAN yol verdi tabi gs ye aldınız italyanı haha

Geliyor diye bir şey denmedi.Düşünüyoruz dendi nerenden okudun ?

resmi siteden yayınlanmış bir şey değil en azından gazete küpürü koymuşsun

Al knk daha kalitelisi, sende buna da inanacak kapasite var.

Ramazan günü bu yapılırmı arkadaş.

• Ben nedense bu adama güveniyorum. Başarılı olacak hissi veriyor bana.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.