Şimdi Ara

Kitkat Root Kesin Çözüm CWM ile

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
4.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kitkattaki root problemini CWM den Atılacak Tek Bir Paketle Çözüceksiniz
    Bu Paket İle Hem Root Yapıcak Hemde Busybox Yükleyeceksiniz
    bu işlemden sonra JB romlarında Olduğu gibi Sisteme Tam Erişim hakkınız olucaktır
    Rootexplorer ve Titanium backup vb uygulamalar Sorunsuz Çalışacaktır

Paket içeriği Tarafımdan Oluşturulmuştur
    ismim Alıntı Yapılarak Paylaşılabilir....

Gerekenler :
    aşağıdaki linkteki Philz Touch 6.27.4 recovery cihazınıza yükleyin
    http://yadi.sk/d/ScSEpsRyRD2HM

Aşağıdaki Zipli Paketi CWM den Hiç Bir Sıfırlama Vs Yapmadan yükleyin

GMD_KITKAT_ROOT_BUSYBOX_BY_OROCHI.zip
    http://www.mediafire.com/download/wgiczgosfe7a3oh/GMD_KITKAT_ROOT_BUSYBOX_BY_OROCHI.zip

Yuklemeden Sonra CWM den Çıkın Çıkışta Root Uyarısı Gelirse No Yaparak Es geçin Cihazı Açın İşlem Tamamdır

işlemi Root Yapılmamış Temiz Bir Romda Deneyin Daha önceden Root Yapmışsanız Çakışma Olabilir Bilginize
    4GB Cihazımda işlem 3 Defa Temiz Rom üzerinde Test Edilmiştir ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::Orochi::. -- 5 Temmuz 2014; 18:06:17 >

• Zaten cwm yuklense gerisi kolayda sptooldan 8303 aliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet denedim ve kesin çözüm bu! titanium backup sorunsuz çalışıyor teşekkürler orochi
  • pittech üye olduk bi türlü onaylama mesazjı gelmedi orochi bi zahmet olmazsa pittech ile ilgili sorunumu çözebilir misin? şimdiden teşekkürler bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mty2147

pittech üye olduk bi türlü onaylama mesazjı gelmedi orochi bi zahmet olmazsa pittech ile ilgili sorunumu çözebilir misin? şimdiden teşekkürler bekliyorum

Tapatalk ile admin onayı olmadan arkadaşın birisi üyelik aldığı söylemişti konusu var araştırırsanız bulursunuz

• teşekkürler bi denicem
  • tapatalk mort

• yaw forum pittech te hala admin onayı bekliyoruz bakalım kaç gün daha bekleyeceğiz

• yaw orochi kardeş hala bekliyoru pittech adminlerine ulaşmanın bi yolu yok mu? gmd yi root etmem gerek bütün herşeyim yedekte rootsuz yükleyemiyorum

• Dosyalar konuya eklendi buradan indirebilirsiniz.

• ilk kez root yapıcam ve bişey anlamadım CWM nedir ve sadece buradaki işlemleri yapsam yeter mi
  • .::Orochi::. kullanıcısına yanıt
    Günlerdir 4,4 kitkata geçmeye çalışıyorum.
    Telefon şarz probleminden dolayı servise gidip geldi. Geldiğinde 4.2 olarak geldi.
    Ne yaptıysam güncelleyemedim. Hiç root programı çalışmıyor tam olarak. cwm de başlatamıyorum bir türlü telefonu.
    pc den bir proglamla flash atamıyormuyuz.
    Gm siteside kaldırmış tüm linkleri konuları. Allah aşkına bi yardım. Okumadığım konu forum kalmadı. İndirip yüklediğim framaroot, kingoroot, supersu vs program kalmadı.
  • Burakgon'un paylaşmış olduğu romu yükledim telim 4gb sonra hafıza probleminden dolayı partition yapmak istedim beceremedim şimdi telefonum açılışta general mobile yazısında kalıyor cwm'den reset attım yine olmadı varmı yardımcı olacak biri teşekkürler. (telim rootlu) garantisi bitik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.