Şimdi Ara

Kullanmadığım Marka Kıyafetleri Satıyorum - GÜNCELLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
3.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar bu sene itibariyle üniversiteyi bitirdim ve kıyafetlerimi değişitirme kararı aldım. Vücut geliştirmeden dolayı kullandığım kıyafetler bir beden büyüdü ve biraz sıkmaya başladığından dolayı da böyle bir karar verdim. Yalnızca hiç kullanmadığım ve çok az kullandığım ürünleri satıyorum. Yıpranmış kıyafetleri ihtiyaç sahiplerine verdim. Kıyafetler Türkiye'den ve Avrupanın çeşitli ülkelerinden tarafımdan satın alındı.

Fiyatlarda pazarlık ve takas söz konusu değil, sattığım fiyatların çok üstünde satın aldım. Kocaeli içi elden satılabilir ve yeni ürünler eklenebilir.

2.ÜRÜN: ANGELO LITRICO Turkuaz XL Beden Polo T-Shirt - 25 TL
    Berlinden aldığım bu t-shirt yalnızca bir kere yıkandı.
     Kullanmadığım Marka Kıyafetleri Satıyorum - GÜNCELLENDİ  Kullanmadığım Marka Kıyafetleri Satıyorum - GÜNCELLENDİ

4.ÜRÜN: BERSHKA M Beden Lacivert Şapkalı dizüstü Mont - 70 TL
    Ürünü İstanbul Bağdat Caddesi Bershka'dan 120 Liraya satın almıştım ve yalnızca bir mevsim kullandım.
     Kullanmadığım Marka Kıyafetleri Satıyorum - GÜNCELLENDİ  Kullanmadığım Marka Kıyafetleri Satıyorum - GÜNCELLENDİ  Kullanmadığım Marka Kıyafetleri Satıyorum - GÜNCELLENDİ

5.ÜRÜN: BERSHKA L Beden (40) Fermuar Hırkalı Lacivert Spor Ceket - 70 TL
    Ürünün hırkası mevcut ve fermuarı ile istediğiniz zaman çıkarabiliyorsunuz, gerçekten çok şık bir ceket. Ayrıca; normalde M beden giyen biri olarak bana rahatlıkla oluyor.
     Kullanmadığım Marka Kıyafetleri Satıyorum - GÜNCELLENDİ  Kullanmadığım Marka Kıyafetleri Satıyorum - GÜNCELLENDİ  Kullanmadığım Marka Kıyafetleri Satıyorum - GÜNCELLENDİ  Kullanmadığım Marka Kıyafetleri Satıyorum - GÜNCELLENDİ

8.ÜRÜN: PULL&BEAR Kareli M Beden Gömlek - 50TL
    Polonya'dan aldığım aldığım gömlek, ne yazık ki pek kullanamadım.
     Kullanmadığım Marka Kıyafetleri Satıyorum - GÜNCELLENDİ  Kullanmadığım Marka Kıyafetleri Satıyorum - GÜNCELLENDİ

10.ÜRÜN: COLIN'S Gri M Beden Kaz tüyü Mont - 45 TL
    Kesinlikle soğuk geçirmiyor ve çok hafif, şık.

11.ÜRÜN JACK&JONES Vintage serisinden 43 Numara Ayakkabı - 65TL
    Almanya/Frankfurt'tan 90 Euro'ya satın aldım. Aldığım fiyatın 3'te 1'ine denk bir rakama satıyorum. Normalde 44 numara giyen biri olarak model çok hoşuma gittiği için satın almıştım. Bir numara küçük olması ilk seferlerde çok etki etmese de birkaç kullanıma küçük olması çok rahatsızlık verdi ve bir daha kullanmadım ayakkabıyı. Jack&Jones Vintage/Eskitme serisinden bir model ve özellikle şu an tam mevsimi, gerçekten çok şık bir model.
     Kullanmadığım Marka Kıyafetleri Satıyorum - GÜNCELLENDİ  Kullanmadığım Marka Kıyafetleri Satıyorum - GÜNCELLENDİ  Kullanmadığım Marka Kıyafetleri Satıyorum - GÜNCELLENDİ

12.ÜRÜN MAVİ Marka L Beden Haki Hırka - 55 TL
    Mavi şubesinden 110 liraya alınan bir hırka, gerçekten çok kalın ve şık.

13.ÜRÜN MAVİ Marka 34/34 Beden Kot Pantolon - 45 TL
    Boy olarak 32 Bedene de uygundur, sanırım biraz kısaltma yapılmış. Yalnızca birkaç kere kullanılmıştır. Ayrıca boyunu uzatmak isteyenler için paça arkasında pay mevcut.

14.ÜRÜN Crivit Sports SIFIR L Beden BIONIC Eşofman Altı - 35 TL

15.ÜRÜN MAVİ Marka 36 BEL / 32 BOY Beden Kot Pantolon - 45 TL
     Kullanmadığım Marka Kıyafetleri Satıyorum - GÜNCELLENDİ

16.ÜRÜN BERSHKA 42(Yaklaşık 32) Beden Likralı Kot Pantolon - 35 TL

SATILANLAR

1. ÜRÜN: JACK WOLFSKIN Haki renk L Beden Hırka - SATILDI
    (Ben M beden giyiyorum ve bana rahatlıkla oluyor ayrıca alt kısmından bolluğu ayarlanabiliyor. Markadan bahsetmeye gerek yok sanırım)

6.ÜRÜN: SIFIR Primark-Cedar Wood State M Beden T-Shirt - SATILDI
    Ürünü Berlin'den 5 Euro'ya satın aldım ve hiç kullanmadım, etiketi üzerinde.

7.ÜRÜN: SELECTED HOMME M Beden Kırmızı Çizgili Gömlek - SATILDI
    Berlin'den aldığım bir gömlek ve gayet temiz durumda.

3.ÜRÜN: MAVİ Haki M beden Gömlek - SATILDI
    Ürünü İzmir'den 90 Liraya aldım fakat bir türlü kullanmak nasip olmadı, yalnızca bir kere yıkandı.

9.ÜRÜN: BERSHKA Mavi Beyaz Çizgili M Beden Gömlek - SATILDI
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sPe* -- 12 Temmuz 2014; 11:20:01 >

• sPe* kullanıcısına yanıt
    Hırkayı alabilirmiyim jack i

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Ürün olan Jack Wolfskin marka hırka Anilselim adlı arkadaşa rezerve edilmiştir.
  • Kendisi yakın arkadaşımdır,satışlarda beni kefil sayabilirsiniz.Heves edip en fazla 1-2 kere giydiğine benim de şahit olduğum ürünler(2 tişörtü ilk defa görüyorum hatta).
    Bedenime olsalar,saldıracağım ürünler.

Hayırlı satışlar diliyorum kardeşime
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timecatz

Kendisi yakın arkadaşımdır,satışlarda beni kefil sayabilirsiniz.Heves edip en fazla 1-2 kere giydiğine benim de şahit olduğum ürünler(2 tişörtü ilk defa görüyorum hatta).
    Bedenime olsalar,saldıracağım ürünler.

Hayırlı satışlar diliyorum kardeşime

Sevgiler, saygılar kardeşim :)
  • 7. ve 9. gömleğin ikisine 60tl veririm düşünür müsün?
  • 6.ÜRÜN: SIFIR Primark-Cedar Wood State M Beden T-Shirt - 10 TL Ekşi Sözlük üzerinden rezerve edilmiştir.
  • 1. ÜRÜN: JACK WOLFSKIN Haki renk L Beden Hırka anilselim adlı arkadaşa satılmıştır.
  • 6.ÜRÜN: SIFIR Primark-Cedar Wood State M Beden T-Shirt Ekşi Sözlük üzerinden satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sPe* -- 5 Temmuz 2014; 13:10:56 >
  • 3.ÜRÜN: MAVİ Haki M beden Gömlek Ekşi Sözlük üzerinden satılmıştır.
  • 7. ve 9. Gömlek Satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sPe* -- 8 Temmuz 2014; 10:17:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam İzmitten misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bu©kethead

Hocam İzmitten misiniz?

Evet, İzmit'te yaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sPe*

1. ÜRÜN: JACK WOLFSKIN Haki renk L Beden Hırka anilselim adlı arkadaşa satılmıştır.

Hocam hırkayı kaça sattınız?
    Hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

Orijinalden alıntı: sPe*

1. ÜRÜN: JACK WOLFSKIN Haki renk L Beden Hırka anilselim adlı arkadaşa satılmıştır.

Hocam hırkayı kaça sattınız?
    Hayırlı satışlar.

Unuttum rakamı ama 75 lira olması lazım:)
  • https://store.donanimhaber.com/d5/97/93/D5979355E3D6B9E262CE0B5466022372.JPG

hayırlı satışlar, usta şu gömleği başka nereden temin edebilirim ? rengi ve tarzı çok hoşuma gitti. link bulabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wheaston

https://store.donanimhaber.com/d5/97/93/D5979355E3D6B9E262CE0B5466022372.JPG

hayırlı satışlar, usta şu gömleği başka nereden temin edebilirim ? rengi ve tarzı çok hoşuma gitti. link bulabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler hocam, vallahi hicbir fikrim yok ben Boyner'den almıştım. Bi ihtimal mavi mağazalarında olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.