Şimdi Ara

Sizce iphone 5s mi yoksa samsung s5 mi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce hangisini almaliyim nedenlerinide yazarsaniz iyi olur??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zverox -- 2 Temmuz 2014; 15:45:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• samsun 216
  • 5s butcesı var vede androıd olabılır dıyorsan xperıa Z2 onerırım,ıkısındende ustundur.
  • Fanboy görev başında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 5s
  • Ekrani kucuk şarj suresi sikıntılı olsada yinede 5s bence kasa saglam yazilim saglam digerinde sadece donanim var plastik var.ben olsam bu 2 secenek arasindan 5si secerdim

• bu ıkısı arasında kesınlkle iphone 5s kıyaslama yapılmaz bıle nerdeyse ama farklı bı modeol olarak z2 de mukkemmel ozellık olarak
  • iphone 5s al bence.Android istiyosan z2 al , samsung alma
  • Yorumlariniz icin tesekkurler samsungdan tamamen vazgectim ya iphone 5s alcam ya da z2

• Zamzungtan uzak dur. 5S al kesinlikle öneririm.

• Iphone 5s alacak bir bütçen var ise android cihazlara bakma bence :) İlla android de diyorsan Z2 - G3 Bakmalısın :)
  • Iphone almayın da ne alırsanız alın bence.
    Ama buradaki Samsung düşmanlarına da çok kulak asmayın. Şu anda en iyi ekran kamera donanım Samsung'ta. Yok plastikmiş yok metalmiş. Yav napıcaksınız metali anlamıyorum ki eritip geri dönüştürüp tekrar mı kullanıcaksınız??
    Z2'den her gün sorun haberleri geliyor ayrıca zaten görünüşünü çok beğensem de elde kütük gibi telefon.
    M8'de kamera iyi değil ve herkes ne kadar beğense de ben kasasını beğenmiyorum.
    G3 için bi şey diyemiycem.
    Ama naçizane önerim Apple'ın satış politikasından nefret etmemden dolayı iphone almamanızdır. Çok aciliyeti yoksa da benim gibi Eylül ayını beklemenizdir.

• zverox Z kullanıcısına yanıt
    iphone 5s de iyidir ama küçücük ekran, çok az batarya süresi, sistemden kaynaklı kısıtlamalar vb. tavsiye etmem. (daha öcede iphone kullandım, hoşuma gidiyor, alışığım dersen alabilirsin) samsung galaxy s5 veya iphone 5s alacak olsaydım s5 alırdım. ama bu bütçeye kesinlikle sony xperia z2 veya lg g3 alırdım.( hangisi hoşuna giderse)
  • gLcK kullanıcısına yanıt
    Hocam eylül ayında iphone 6 alıcaksanız almanız çok zor stokları zorlayan bir ürün olucakmış 5s alıcaksanız belli olmaz fiyat düştüğü için onada talep fazla olur
  • İkisi arasından iyi olarak kesinlikle 5s

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

5s butcesı var vede androıd olabılır dıyorsan xperıa Z2 onerırım,ıkısındende ustundur.

+1

• iPhone 5s al ayada bekle 6 al
    Eğer android istiyorsanda G3 yada M8
  • omersakarya kullanıcısına yanıt
    Büyük konuşmayayım ama iphone asla almam bahsettiğim nedenlerden dolayı nefret ediyorum.
    Eylül ayını da Note 4 ve Galaxy F için bekliyorum. Tabi şu anki telefonum dayanabilirse :)

• bir 5s kullanıcısı olarak 5s i tavsiye ederim hocam

• G3 al G3 stok arayüzü yeter bee teknosada kullandım aklım hala onda kaldı ya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.