Şimdi Ara

Age of Empires Online'ın Sunucuları Kalıcı Olarak Kapatıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
         Age of Empires'ın asıl geliştiricisi Ensemble'ın küllerinden doğarak açtığı Robot Entertainment tarafından geliştirilmeye başlanan, 2011 yılının şubat ayında ise geliştirme işlemleri Gas Powered Games tarafından devam ettirilen Age of Empires Online'ın sunucuları dün gece kalıcı olarak kapatıldı.

Geliştirmelerin maddi getirisi olmaması dolayısıyla oyunun yapımına 2013'ün ocak ayında son veren Gas Powered Games, oyunun resmi blogunda, sunucuların kapatılmasıyla ilgili düşüncelerini yazdılar.

"Robot Entertainment ve Gas Powered Games arasındaki arkadaşlık ve partnerlik olmasaydı, bunların hiçbiri mümkün olmayacaktı. Onlar savaştığımız antik dünyanın mimarlarıydılar. Age of Empires Online hakkında hırslıydık ve risk aldık; bu risklerin bazı işe yaradı, bazıları sonuç vermedi."

Oyunculara, oyunu oynadıkları için teşekkür eden geliştiriciler, oyuna ait son istatistikleri de paylaştı.(Görsel yukarıda)

• Age of Empires IV 'ü bekliyoruz :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ben de AOE II HD'nin sunucuları kapandı sandım bir an. Yüreğim ağzıma geldi. Daha 2-3 sefer ya oynadım, ya oynamadım. Yeni aldık çünkü.

• Adamlar da hiçbişey kalmamış para yok pul yok oyun çıkarsınlar sen otur cod oynamaya devam et
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Adamlar da hiçbişey kalmamış para yok pul yok oyun çıkarsınlar sen otur cod oynamaya devam et

Niye öyle dedin? Beğendiğimiz için mi, yoksa parası olmayana acıyıp mı oynayacağız oyunu?

• Age of Empires 4 ü yapmazsan böyle olur işte . Hazin son.

• Age of empires 2 hd falan gelince çok normal geldi bana
  • Maddi getirisi olmayınca normal tabi.
  • Laaao!!! Yaz başladı oyuna tekrar başlayacaktım güya :( Böyle bir oyuna bu yapılır mı? Hı soruyorum size....

O tatlı grafikler o şirin binalarla stratejinin dibi, neyse single takılacağız mecbur...
  • elbet 4. oyunuda yaparlar fakat ne zaman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.