Şimdi Ara

AKG K324P' DEN SONRA NE ALMALI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

K324P kullanıcısıyım yaklaşık 4 yıldır kullanıyordum kulaklığımı fakat artık malzemeye bağlı olarak deforme oldu ve yeni bir kulaklık almak istiyorum. Sizce ne tercih etmem gerekli? Bütçem 300 TL' ye kadar.

• iyi dayanmıs hocam :D aklınızda bi marka varmı
  • ssungur33 kullanıcısına yanıt
    yorum saati çok hoşmuş hocam
  • iyi denk gelmiş
  • Aslında jack kısmı yırtılıp artık ses çatallamaya başlamasa kullanmaya devam ederdim ama maalesef :/

Aklımda bir marka yok yalnızca çok bas sevmem. Yani şu şekilde şöyleyeyim müziğin her sesini duymak isterim sahnesi geniş bir kulaklık olmalı bass' ta abartıya gerek yok kanımca bu yüzden sennheiser' lara pek bakmıyorum. Rockit R50' lere bakıyorum ama tam anlamıyla istediğim kullanıcı deneyimlerini bulamadım. Siz neler tavsiye edersiniz?
  • Phonak pfe :)
  • Yorumlar için teşekkürler Rock it Sounds R-50 alınmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: postgres

Yorumlar için teşekkürler Rock it Sounds R-50 alınmıştır.

Hayirli olsun. Memnunmusunuz kulakliktan ? Bende 3 yildir k324 kullaniyorum ama omru dolmak uzere..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf16

quote:

Orijinalden alıntı: postgres

Yorumlar için teşekkürler Rock it Sounds R-50 alınmıştır.

Hayirli olsun. Memnunmusunuz kulakliktan ? Bende 3 yildir k324 kullaniyorum ama omru dolmak uzere..

Hocam ben memnunum. k324p' ye göre çok farklı bir kulaklık eğer tam olarak k324p ayarında istiyorsanız alacağınız kulaklığı biraz hayal kırıklığı yaratabilir.

Şöyleki,

Tizleri biraz sivrilebiliyor parçasına göre ama henüz sibilansa girdiğine şahit olmadım. Şuan için tizlerinden memnunum ama.

Eğer k324p' deki baslara biraz daha sıkı vursa daha iyi olur diyorsanız rockit bu konuda sizi tatmin etmez. Basları çok sıkı ama ben henüz hacim alamadım ama çokta sorun etmiyorum zaten şuan benim gözümde baslar hariç çok fazla başarılı bir kulaklık fiyatına göre.

Midlerde ve vokalde k324p' ten çok daha önde diyebilirim ki ben bu kulaklığı ismindeki gibi rock müzik dinlemek için aldım ve aldığımdan beri zillerin ve gitarın keyfini sürüyorum Sahnesi ise kesinlikle k324p' ten daha geniş ama açıları çok net değil.

Benim izlenimlerim şuan için bunlar hocam yani memnunum meretten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.