Şimdi Ara

500 Lira Tablet Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a Arkadaşlar Tablet almaya karar verdim Bütçem 500 Lira En Fazla Hangi Tabletleri Önerirsiniz. Oyunlarda Kasma yaşamıycağım. Kamerası Dış Ortamda İyi Olsun. Gerçi Telefonun Kamera İyi Ama... Depolaması En Az 8 Gb Olsun. Sizin Kullandığınız Tabletlerden de Örnek verebilirsiniz Artısı Eksisi Yönünden.500 Lira Altındaki Tabletler de Olabilir.

Şimdiden Öneriler İçin Sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fetihh05 -- 1 Temmuz 2014; 17:36:47 >

• Forumda Araştırmalarım sonucu Bir kaç Tablet arasında kararsız kaldım.

Asus Memo Pad 7 ME176C , Acer Iconıa A1-830 ve Artes Q serisi hangisini almalıyım ?
    Artes Q serisi kafamı çok karıştırdı. Q 972 mi Q 1003 mü Q 818 mi ? Bazısında Ram 2 Gb Bazısında 1 Gb.

Önerilerinizi bekliyorum Hafta Sonu gidip alıcam. Ya Teknosadan Yada Media Markt dan...
    Şuan Google Play de olan popüler oyunları sorunsuz oynamak istiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fetihh05 -- 3 Temmuz 2014; 17:20:12 >
  • REEDER A10İ TABLET teblet teknosa haftasonu fiyatı 500 tl satılıyor bizzat kendim aldım bizzat menmunum
  • 50 lira daha koy samsung galaxy tab3 8.0 al en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aynen böyle bir konu açacaktım, bende gelecek önerileri merakla bekliyorum.
  • @cezaturka12

reeder hakkında olumsuz yorumlar gördüm forumda bu da beni etkiledi doğal olarak.
    Oyunlarda ki durumu nedir ?
    Şarjı ne kadar gidiyor ?

Biraz Bilgi Verir misiniz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.