Şimdi Ara

YENİ FİAT DOBLO 2015

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
13.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 model fiat doblo çıktı her hangi bi açıklama yok
     YENİ FİAT DOBLO 2015 YENİ FİAT DOBLO 2015 YENİ FİAT DOBLO 2015 YENİ FİAT DOBLO 2015 YENİ FİAT DOBLO 2015

• küçük bir makyaj operasyonu
  • Doblo Ram'ın kamukflajlı hali bu. Bu fotoğraftaki tamponun alt kısmındaki ızgaraya bakarsanız ikisi de aynı.

YENİ FİAT DOBLO 2015

YENİ FİAT DOBLO 2015
     YENİ FİAT DOBLO 2015

EDIT: Bu arada niye eksilediniz anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tollerance -- 1 Temmuz 2014; 16:00:32 >

• Önünü hurdalıkta bulmuşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne yaparsan yap doblo işte.. olmuyor, olmuyor...
  • sırf gündelik hayatta dağ bayır yük taşımada olsun diyeceğim ama bunu tasarlayan adamlar ne içiyor merak etmiyor değilim.. ilk çıkanı şekil olarak çok daha başarılıydı..
  • Doblo ne olursa olsun, başarılı satış rakamları olan bir araç, USA de bile kullanılıyor, TOFAŞ'ı ipten almıştır ayrıca.
  • Millet merakından ölüyorduda sarıp sarmalamışlar
  • Arkadaslar bu Amerika icin olabilir 2.3 motor 178 beygir ve dunyada ilk 9 ileri otomatik vites
    Kaynak Auto Show

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otobilge -- 1 Temmuz 2014; 17:57:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otobilge

Arkadaslar bu Amerika icin olabilir 2.3 motor 178 beygir ve dunyada ilk 9 ileri otomatik vites
    Kaynak Auto Show

aynen bu doblo değil doblonun abisi sayılır 2.4 motor diye duymuştum bende. ülkemize gelmicek
  • Her sene muayene ve hiz siniri olmasa çok daha fazla satardi bence doblo. Türkiye şartlarında gerçekten başarılı bir araç.

• Bu ne lan

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Doblo 3 istenilen başarıya bence ulaşamadı. İlk 2 kasa Doblo çok tutulmuştu ancak Doblo 3 neredeyse göremiyorum.

Sanırım Transit serisinin başarısı neden oldu buna.

Hocam İstanbul'da aynı anda 3 taneden az görmek imkansız.Siz hangi ilde yaşıyorsunuz.
  • quote:

Doblo 3 istenilen başarıya bence ulaşamadı. İlk 2 kasa Doblo çok tutulmuştu ancak Doblo 3 neredeyse göremiyorum.

Hadi yaaaa????
    Attınız galiba birazzcık
  • quote:

Haklısınız, ama bunun sebebi src belgesi zorunluluğu. Fiat bayisi, bu durumun onları çok etkilediğini söylemişti.. Eskisi kadar aile tarafından kullanılan sıfır ticari araç yok bu yüzden. İyi ki de yok :)

• Viper'a benzemiş sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

quote:

Haklısınız, ama bunun sebebi src belgesi zorunluluğu. Fiat bayisi, bu durumun onları çok etkilediğini söylemişti.. Eskisi kadar aile tarafından kullanılan sıfır ticari araç yok bu yüzden. İyi ki de yok :)

ben de bir türlü onu anlayamadım işte..
    aileler alıyor diyoruz, ama mpv, küçük mpv ya da sw alınmıyor da hafif ticari alınıyor.. araç fiyatı tamam, belirleyici oluyor epey ama (hem dizel hem uygun fiyatlı) sanki alışkanlıkları değiştiremiyoruz gibime gleiyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

quote:

ben de bir türlü onu anlayamadım işte..
    aileler alıyor diyoruz, ama mpv, küçük mpv ya da sw alınmıyor da hafif ticari alınıyor.. araç fiyatı tamam, belirleyici oluyor epey ama (hem dizel hem uygun fiyatlı) sanki alışkanlıkları değiştiremiyoruz gibime gleiyor..

Gidip Doblo'ya 40.000 vereceğime gider 2.el sw alırım..

• Tollerance kullanıcısına yanıt
    Helal olsun hocam. Nokta atışı yapmışsın zamanında.

• Tollerance kullanıcısına yanıt
    abi şu smileye ölüyorum ya. nedensizce 5 dk güldüm hocam sayenizde Allah razı olsun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.