Şimdi Ara

Telefon ve Tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun Aleykum arkadaşlar ben şu anda telefon araştırma sürecindeyim önümüzdeki ayın başında telefon almayı düşünüyorum. Fiyat aralığı en fazla 1 500 tl. Ben araştırdım Samsung Galaxy Note III Neo telefonuna baktım. Beğendim ve de fiyatı da güzel. LG G2 ye merak salmıştım bir iki hafta önce bana tavsiye yapabilir misiniz? Yeni çıkacak telefonlardan da tavsiye yaparsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byilmaz58 -- 1 Temmuz 2014; 9:14:38 >

• Note 3 daha üstün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 3 Neo değil de note 3 alın.

• byilmaz58 kullanıcısına yanıt
    sana önerebileceğim en kaliteli ve en iyi telefon Sony Xperia Z senin dedikleri hiç tavsiye etmem
  • Seçeneklerden en iyisi G2 gibi görünüyor.
  • g2
  • 1000 civarı az kullanılmış g2 alınır. Geriye kalan 500ede bi pisiklet bişey veya üst baş alınır
  • Nexus 5 saf android deneyimi güncelleme avantajı kasma sorunu sıfır yağ gibi akıyor android L yide alacak

• quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

Note 3 Neo değil de note 3 alın.

Note 3 çok pahalı ama arasında pek fark yok sanırım özellik bakımından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byilmaz58 -- 2 Temmuz 2014; 17:54:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FARUK9

sana önerebileceğim en kaliteli ve en iyi telefon Sony Xperia Z senin dedikleri hiç tavsiye etmem

X PERİA Z nasıl özellikleri iyi mi acaba ??
  • byilmaz58 kullanıcısına yanıt
    bi kere japon malı diyince kalite tabikide diğer özellikleride iyidir su geçirmezliği diğerlerine göre biraz düşüktür ama iyidir siyah rengi tavsiyedir hiç düşünmeden al derim benim param olsa direl alırdım
  • Dostum G2 daha uygun duruyor

• Pekala arkadaşlar bu telefonlar dışında başka tavsiye etmek istediğiniz telefonlar var mı??
  • ben de araştırma aşamasındayım karar veremiyorum bir türlü o kadar para vermişken en az 3 5 sene götürmesi lazım beni

G2
    Nexus5
    HTC One

arasında kaldım diyebilirim ama büyük ihtimal Nexus5 alacam
  • G2 de ısınma sorunu aşırı var ve telefon görüşmesi yaparken sesin gitmemesi bazen boğuk gidilmesi çekilmez ayrıca o kadar para verip dandik malzeme kalitesi insanı deli eder

• quote:

z mi kaldi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

quote:

z mi kaldi ?

Kardeşim sen hangi telefonu tavsiye edersin?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.