Şimdi Ara

SAMSUNG TAB4 T230 7 INC HAKKINDA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
13.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu tabletı almayı dusunuyorum tabletın ıslemcısı Marvell PXA1088 olarak gorunuyor bu ıslemcı ve grafık kartı hakkında bılnız varmı acaba?

MARKA SAMSUNG MODEL SM-T230 GALAXY TAB 4 7.0

İşlemci Hızı (GHz) 1.2 GHz Quad-Core İşletim Sistemi Android 4.4 (kıtkat)

Bellek (MB) DDR 1.5 GB RAM

Ekran Boyutu 7" Ekran Çözünürlüğü 1280 x 800

Birincil Kamera: 3.1 MP
    Optik Zoom: 1 x
    İkincil Kamera: 1.3 MP

Güç 4000 mAh

• Ben de bu cihazdan almayı düşünüyorum özelliklerine göre fiyatı çok iyi.
    Samsungdan kötü iş çıkmaz
    Şu an vatanda 400 TL
  • Aldım hocam yanlız ben ıkıncı el olarak aldım ılk olarak dıkkatımı ceken ekran oldu daha onceden dell venue 7 kullanıyordum ama bu samsung tab 4 ekranı gercekten cok ıyı net, keskın ve parlak ,pıl performansınıda cok begendım yogun kullanımda yaklasık 8-9 saat arası gıdıyor dogru duzgun oyun deneyemedım dead trıger 1 oynadım sorunsuz takılma olmadan oynattı sımdılık beklentılerımı fazlasıyla karsıladı dıyebılırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 2 Temmuz 2014; 17:03:23 >
  • bu tableti almayı düşünüyorum. Memo pad 7 ile arasında kaldım. F/p olarak hangisini önerirsiniz
  • ASUS 176CX İNTEL ATOM Z3745 1.86GHZ-1GB RAM-8 GB DİSK-7''-CAM-AND.4.4 359tl
    ME173X MT8125 1.2GHZ-1GB RAM-8GBDİSK-7"--MEMOPAD-ANDROİD 4.1 J B 300 tl
    SAMSUNG MODEL SM-T230 GALAXY TAB 4 7.0 400 tl

Hangisi daha iyidir sizce
  • Şu durumda fıyat avantajı ıle asus176c alınır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 8 Temmuz 2014; 17:47:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

ASUS 176CX İNTEL ATOM Z3745 1.86GHZ-1GB RAM-8 GB DİSK-7''-CAM-AND.4.4 359tl
    ME173X MT8125 1.2GHZ-1GB RAM-8GBDİSK-7"--MEMOPAD-ANDROİD 4.1 J B 300 tl
    SAMSUNG MODEL SM-T230 GALAXY TAB 4 7.0 400 tl

Hangisi daha iyidir sizce

Kardeşim 359 a nerde var asus özellikleri iyi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: uamert93

bu tableti almayı düşünüyorum. Memo pad 7 ile arasında kaldım. F/p olarak hangisini önerirsiniz

http://youtu.be/4yX32EvSn9Y

Kardesim samsungu al buda turkce tanıtım videosu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz32

Aldım hocam yanlız ben ıkıncı el olarak aldım ılk olarak dıkkatımı ceken ekran oldu daha onceden dell venue 7 kullanıyordum ama bu samsung tab 4 ekranı gercekten cok ıyı net, keskın ve parlak ,pıl performansınıda cok begendım yogun kullanımda yaklasık 8-9 saat arası gıdıyor dogru duzgun oyun deneyemedım dead trıger 1 oynadım sorunsuz takılma olmadan oynattı sımdılık beklentılerımı fazlasıyla karsıladı dıyebılırım.

Hayirli olsun kardeşim bende 1 hafta oldu alali taettwn memnunum özellikle internet performansi cok iyi kesinlikle bu fiyattaki en iyi tablet bence

• Sızede hayırlı olsun gercekten şuda olsaydı dıyebılecegım bısey yok zıra bu paraya anca bu kadar olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytac18100

quote:

bu tableti almayı düşünüyorum. Memo pad 7 ile arasında kaldım. F/p olarak hangisini önerirsiniz

Teşekkürler aytaç videoyu izleyeceğim. Samsungun özellikle boyutları hoşuma gitti. Memo pad daha büyük geldi. Mobilite açısından samsung avantajlı gibi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aytac18100

quote:

Teşekkürler aytaç videoyu izleyeceğim. Samsungun özellikle boyutları hoşuma gitti. Memo pad daha büyük geldi. Mobilite açısından samsung avantajlı gibi

Aynen kardeşim bide samsungun surekli yazilim destegi varki daha cihazi aldim ve ilk acildiginda 115 mb güncelleme geldi bu ara videoyu ben cektim ama biraz amatorce oldu fakat cihazi tanimana yardimci olur :) real racing oyunun da biraz sacmaladim :)

• sahsi fikrim uste 100tl verip LG v500 yani GPad almak daha mantıklı
    işlemcisi bilindik Snapdragon S600-Tab4 ten daha iyi ve performanslı
    Ram 2gb -tab4 ten daha yuksek
    Batarya 4600mAh -Tab4 te 400mAh her ikisi ortalama 5-6saat gider herhal
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo83

sahsi fikrim uste 100tl verip LG v500 yani GPad almak daha mantıklı
    işlemcisi bilindik Snapdragon S600-Tab4 ten daha iyi ve performanslı
    Ram 2gb -tab4 ten daha yuksek
    Batarya 4600mAh -Tab4 te 400mAh her ikisi ortalama 5-6saat gider herhal

Sanırım 8 ınc tab 4 serısı ıcın bu yorumu yaptınız zıra konu aslında 399 tl lık tab 4 7 ınc t230 ıcın dedıgınız gıbı 8 ınc oldugunda altarnatıfler cogalıyor ve gpad tabıkı tercıh edılebılır.
  • @yakamoz32 Haklısınız.
    Açıkcası Tablet olayında batarya bence en önemli unsur bu nedenle +100 veya 150 tl verip bir ust modeli almak daha mantıklı...

Bende Huawei G610 var ilk Başlarda Lenova nın Yoga 8 inc tabletini düşündüm 6000 amper batarya var bu batarya piyasadaki çoğu 7-8 hatta 9 inch tablette yok..
    Sonra Ram 1GB olunca biraz daha arayayım dedim..Lg Gpad buldum 2gb batarya 4600 amper batarya fiyatı nerdeyse (600tl) Tab4 un 8 inch ile Lenova Yoga ile aynı hizada GPad almayı düşünüyorum çok araştırdım fikrimi paylaştım..

Eve can sıkıntısından 200tl PolyPad Tablet aldım +Root yaptım sarj olmamaya başladı 10 sarj dan sonra Root olunca fabrika ayarlarına ceviremedim..
    Recovery modda başlatamadı (Batarya Boş) velhasıl elimde Kaldı tavsiyem Alacaklara 100-200daha ekleyip 400tl ustu bir cihaz alsınlar tercihen 2GB Ram ve yuksek değerde bataryası olsun
  • Arkadaslar bende dun tab 4 7 aldim suan cihazdan yaziyorum yorumu. Oncelikle iphone 5s kullanicisiyim , ipad mini ve asus memopad 7 176c yide kullandim. Ilk basta asus 176c yi alicaktim ayni fiyat araliginda oldugu icin, ama arastirinca biraz yazilimsal olarak cok problemli cihaz ve kulaklik cikisi , hoporler gibi yerlerinde sikintilar mevcut ve guncelleme yapinca cihaz sacmaliyormus o yuxden asusu almadim ama asustaki intel islemci tab4 e gore cok cok daha iyi gram takilma yoktu , oyunlardada daha iyidi o islemci. Bu cihaz bildiginiz yavas, ama youtubedan falan takilmadan film izleyrbiliyosunz zaten bu yuzden aldim cihazi, oyun oynarim diye alicaksaniz tab 4 7.0 i almayin. Sarj durumuna gelicek olursak rahatlikla 9 saati cikardim yogun kullanimda. Ipad miniden iyi olabilir sarji. Ayrica cihazda ayni anda 2 uygulama calistirma ozelligi var. Cihaz yavss oldugu icin cok ta bir ise yaramiyor ama boyle bisi isteyen biri icin iyi tabi. Wifi ye gelicek olursak, ayponun full cektigi yerde 4 cubuk cekiyo, fena sayilmaz yani. Apple cihazlari kullandigimdan dolayi stabiliteye onem veren biriyim oyuzden asud almaktansa tab4 7.0 yi almak daha mantikli cunku asusa gore cok daha fazla stabil cihaz umarim yardimci olmusumdur arkadasar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 10:39:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Grafik işlemcisi: Vivante GC1000

Aşağı yukarı aynı fiyata satılan EXCON Momo 20s'de ki grafik işlemciden 2 kat yavaş.

Haklı olabılırsınız ama bence hersey grafık kartından ıbaret degıl tabı sureklı oyun oynayan bırı degılsenız suan bu tabletı kullanıyorum ve fazlasıyla her ısımı goruyor daha onceden lenovo a1000l ve dell venue 7 kullandım ıslemcı olarak dell ıntel ıslemcılı ve 2gb ram lı modeldı bu tabletten daha ıyı ama ınanın ben samsung t230 un performansından daha cok memnun kaldım ozellıkle ekran ve pıl olarak on numara cıhaz,ayrıca bahsettıgınız marka yada dıger cın mallarını ne alın ne de aldırın varsın ıkı oyunu grafık dusukde oynatsın ama ne oldugu bellı olmayan urunlere para vermeyın..ılk aldıgım lenovo benım hatam olmasına ragmen urune degısım ve ıade vermıstı servısı gercekten cok ıyı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 15 Temmuz 2014; 17:48:55 >

• 2 gün oldu alalı bende özelliklerini fiyatına göre fazla olduğu için aldım güzel tablet şarzıda iyi kit kat var bütün oyunları açıyo tek sorunu kamera kalitesi çok düşük 3 mega piksel bu yüzden güzel fotoğrafççekemiyor. Bu tableti alacakların fotoğraf çekilmeyi sevmemeleri lazım fotoğraf çekmeyi sevenlere önermem.

• Cihazı AVM 'ye gittiğimde tesadüfen gördüm. Aslında tablet bakıyordum uygun fiyata...
    Asus tf101 var bende ne illet aletmiş arkadaş, asus beni uzun süre götürmesine rağmen performansı artık baya kötü gelmeye başlamıştı.
    Oyun vs zaten bahsetmeme gerek yok kötü bir tablet o yüzden tekrar tablet alacaksam kesinlikle Asus almayacaktım...
    T230 u gördükten sonra özelliklerini inceledikten sonra fiyatına baktıktan sonra direkt aldım...
    2 gün oldu şu an çok memnunum en çok şaşırtan wifi gücü ve tabiiki pil performansı arayüz hızı...
    Sosyal medya filan kullanıyorsanız direkt kapın tableti, internet performansı chrome beta ile üst seviyede...
    Oyun için fazla bakamadım ama herhalde Asustan daha iyi olacağından benim açımdan sorun yok :)
    Kesinlikle tf 230 samsung bu sefer yapmış...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.