Şimdi Ara

FIFA 15'in Yeni Videosu, Oyunun Gerçekçi Grafiklerini Gösteriyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Pro Evolution Soccer serisinin son yıllardaki sessizliğinin karşısında önemli adımlar atmaya devam eden FIFA'nın yeni sezon oyunu için yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan yeni videoda FIFA 15'in gerçekçi grafikleri gösteriliyor. Videoda oyuncu modellemelerinin gerçekçiliği, saha şartlarının görselliğe etkisi ve dahası bizlere sunuluyor. Aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• izlemeye doyamadım bu sene PES in bitiş senesi olabilir

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • En cok merak ettigim konu, x360 daki fifayla pS 3 deki fifa cok farkliydilar. X360 daki cok daha iyiydi ps3 e gore, aradaki farklari oynarken hissediyorsunuz. Ps4 ve Xone arasinda da fark olacakmi acaba !

• yaa abi bu kadar güzel olur bir futbol oyunu yaa yemin ediyorum bi ps4 bide fifa 15 olsun başka hiç bişey aramam yeterde artar bana ultımate team oyna oyna dur şu gerçekçiliğe bakarmısınız ya muazzam...

• Fifa 14'ten çok daha gerçekçi duruyor.

• Acaba dinamik gün döngüsü olacak mı? Mesela gün batımına yakın başladığımız maçta hava kararacak mı? Yada stadın gölgeleri yer değiştirecek mi? O kadar şeyle uğraşmışlar bunu da yapmalılar bence...

• kusura bakmayinda bumu yenilik ?

• Fifa 15 bu sene bomba olacak. Sahada öyle güzel şeyler yapmışlar ki gerçekten güzel olmuş, maç bitişinde sahanın eskimesi, yıpranması bile var. Top fiziği ise tamamen değişmiş artık top tek düze şekilde ilerlemeyecek bağımsız olacak ve iyi falsolar olacak. :D

• boş boş bakmaları bidahaki nesile düzelteceklermiş

• EA Momentum Sorunu Çözmediği Sürece Benden Dünyanın En Gerçekci Oyunu Olsa Bile 5 Kuruş Para Çıkmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: a.memo

Acaba dinamik gün döngüsü olacak mı? Mesela gün batımına yakın başladığımız maçta hava kararacak mı? Yada stadın gölgeleri yer değiştirecek mi? O kadar şeyle uğraşmışlar bunu da yapmalılar bence...

Dinamik gün döngüsü hakkında kesin bir bilgim yok ama E3'de gösterdikleri demoda maçın başı güneşliydi sonraları sisli ve yağmurlu bir hava geldi . Dinamik hava durumu olacak yani umarım gece-gündüz döngüsü olur fakat 4-5 dakikalık maçlarda çok da iyi geçişler olmaz gibime geliyor .

• Harika olmuş. PS4'te bu oyunu oynamak için sabırsızlanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

kusura bakmayinda bumu yenilik ?

Aynen hocam ne yeniliği ya, Fifa 14 görmesek yenilik diye yutturacaklar. Adamlar video da yenilik diye korner direğini göstermiş birde yağmurlu hava da çimden sular dağılıyor falan. Bu mudur yani olay? Sporcular çizimler falan neredeyse aynı 14 zaten. Grafik surat, mimik istiyorlarsa biraz NBA 2k14 özensinler ayıptır. Hazır Pes de yok tabi rakip yok, birkaç ek özellik koy ısıt adı da yeni oyun oldu işte 15 geliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

En cok merak ettigim konu, x360 daki fifayla pS 3 deki fifa cok farkliydilar. X360 daki cok daha iyiydi ps3 e gore, aradaki farklari oynarken hissediyorsunuz. Ps4 ve Xone arasinda da fark olacakmi acaba !

la oğlum bari bu oyunda yapmayın şunu bu oyunun programlaması neki iki konsolda büyük fark olsun uncharted 2 yi last of us ı gow u oyna önce sonra üzülmee

• asıl önemli olan oyuncuların bireysel yapay zeka tepkileri gerçekçiliğe giden yol bu böyle grafik falan göz boyama yok saçları uçuşuyo :) falan , asıl next-gen olan yapay zeka ea bunu biliyor fakat geliştirme süreci uzun zahmetli ve riskli olduğu için yapmıyolar nedenide malesef rakipsiz olmaları gerçi oyuncu ve top fiziğide geliştirilebilir ama işte rakipsizler oyuncular daha iyisini göremiyeceğinden ne uğraşsınlar şimdi 2-3 sene sırf programlamayla

• quote:

Orijinalden alıntı: lostrock

asıl önemli olan oyuncuların bireysel yapay zeka tepkileri gerçekçiliğe giden yol bu böyle grafik falan göz boyama yok saçları uçuşuyo :) falan , asıl next-gen olan yapay zeka ea bunu biliyor fakat geliştirme süreci uzun zahmetli ve riskli olduğu için yapmıyolar nedenide malesef rakipsiz olmaları gerçi oyuncu ve top fiziğide geliştirilebilir ama işte rakipsizler oyuncular daha iyisini göremiyeceğinden ne uğraşsınlar şimdi 2-3 sene sırf programlamayla

buna örnek vermek gerekirse ; mesela burak yılmaz savunma arkasına ölümcül koşular yapan bir oyuncu ayrıca her an gol koklayan bir oyuncu ama ayağına top pekte istemez oysa emenike daha çok orta sahaya yaklaşıp top alıp ayağında tutan bir oyuncu oyundayken top sizde burak ve emenikenin top sizdeykenki tepkisi farklı olmalı emenike size yaklaşıp top isterken burak bir anda kanata yada ileri koşular yapıp sizden uzaklaşarak savunmayıda geriye kaçırmalı aslında bu teknoloji futbol oyunlarında artık gelinmesi gereken bir aşama bence oysa oyun oynarken ikiside aynı cisim gibi davranıyor hiçbir özel yapay zeka eklentisi yok her futbolcu aynı direktiflerle çalışıyor işte bu söylediğim dostların bir sonraki aşama artık oyuncu fiziği ve grafik geçen nesilde katedilen nokataydı ama bu yeni nesil biraz geçiş nesli gibi duruyor ve grafikler hariç pekte tetmin etmior

• Ben hala Ultimate team'de parası olanın değilde iyi oynayanın maç kazandığı bir denge bekliyorum...korner diğeriymiş vs. umrumda değil , para verdiğim oyundan sırf bu yüzden soğuyorum.Şimdi bazıları çıkıp "o zaman oynama ,oranın kuralı bu" dicek ama ben bazı oyuncular gibi her gelen paralı şeye yeni gelinin ... atladığı gibi atlayanlardan değilim kimse kusra bakmasın.Güzelim oyunun keyfini kaçırıyor her yıl

• Uzun zaman sonra fifa oynunda heyacanlandim dinamik hava şartları çok iyi olacak formalarin kirlenmesi falan çok iyi gözüküyor böyle çıkarsa fifa pes in sonu olur pes de bunu görüp dinamik hava şartları yada robot gibi oyuncu bırakması lazim

• Çok sıkı bir pes fanı olarak 2011 de keşfettim fifayı ve pesde hayal ettiğim her özelliği 2011 de bulmuştum ve her yıl hayal bile edemediklerimi ekleyerek bugüne geldiler her kuruşunu sonuna kadar hak ediyor 2013 de tutturdugum bi idda parasının hepsinide futa harcamıştım bi nevi bağış yapmak için :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Çağlar Yılmaz

EA Momentum Sorunu Çözmediği Sürece Benden Dünyanın En Gerçekci Oyunu Olsa Bile 5 Kuruş Para Çıkmaz

Sence momentum sistemi kaldırılmalı mı ? Yoksa etkisi mi azaltılmalı ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.