Şimdi Ara

Galaxy Ace 4 resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
2.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy Ace 4 resmiyet kazandı

Samsung'un en popüler serilerinden birisi olarak kabul edilen ve giriş seviye segmentte başarılı satışlar yapan Galaxy Ace serisi bugün itibariyle yeni üyesine resmen kavuştu.

Uzun bir süredir Samsung'un akıllı telefon pazarında yer verdiği konseptlerden birisi olan ve her yeni modelde benzer veya minik güncellemeler alan donanım kullanma stratejisi Galaxy Ace 4 modelinde de kendisini gösteriyor. 

Galaxy Ace 4 önceki model olan Galaxy Ace 3'ten büyük farklılıklar göstermiyor. Ancak Galaxy Ace 4 modeli 3G ve LTE olarak iki versiyona ayrılmış ve farklı donanımlar kullanılmış.

Galaxy Ace 4 3G modelinde 1GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli bir işlemci yer alırken, 512MB RAM ve 1500mAh gücünde bir batarya bulunuyor. LTE modelinde ise 1.2GHz saat hızında çalışan bir işlemci, 1GB RAM ve 1800mAh gücünde bir batarya kullanılıyor.

Bunun haricinde diğer özellikler aynı. 4 inçlik ekranda 480x800 piksel çözünürlük, 5MP çözünürlükte LED flaşlı kamera, 4GB artırılabilir hafıza, Android 4.4 işletim sistemi ve Galaxy S5'ten hatırlayacağımız TouchWiz Essence arayüzünün kırpılmış hali bunlar arasında sayılabilir.

Donanım ve performans olarak fazla beklentisi olmayan ancak Android 4.4 KitKat tecrübesini giriş seviyesinde yaşamak isteyenlere hitap eden Galaxy Ace 4 iki farklı renk seçeneği ile gelecek ay itibariyle satışa sunulacak. Ancak fiyat konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Samsung-reveals-the-Galaxy-Ace-4-in-both-3G-and-LTE-variations_id57669

• 512 MB RAM İLE KİTKAT VERİLİYOR .

FAKAT GALAXY S2 YE 1 GB RAM OLDUGU HALDE RAM SORUNLARI VAR DİYE 4.2 VERİLMİYOR .

ÖNCE BİR CİHAZLARINA ADAM GİBİ DESTEK VER . İNŞALLAH BATARSIN
  • allah ilk ace'in belasini vere

• daha önceleri telefon modellerine çöp yazanları eksiliyordum ama bu harbiden çöp
  • Hala alan var mı bu tipsiz şeyleri...Ucube resmen....beynine senin samsung....

• quote:

Orijinalden alıntı: TheAtom

allah ilk ace'in belasini vere

3310 ilk aceden daha iyi bir telefon o derece deli eder adamı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ace 3 ne zaman çıktı?

Şuna 4.4 veriliyor 80 Milyon S3 e babayı..

• Çöp deyip Çöplere hakaret etmeyin
  • 512Mb Rami görünce ciddi diyorum sesli güldüm hatta boğuluyodum.

• ace4 512mb ram 4.4 s3 1gb ram 4.3 sizce s3 e yapılan gerçekten teknik yetersizlikten dolayımı yoksa cihazı eskitmek için mi

• Şu insanlık ne çekti Acelerden be

512 ram ve 4.4 hem de S3'e verilmeyen 4.4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 30 Haziran 2014; 16:15:52 >
  • Samsung bi modelin bilmem kaç modelini çıkarıyor valla adamlar azimli sıçan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya allah aşkına bunun ne farkı var samsungun diğer orta seviye telefonlarından, sırf telefon çıkarmış olmak için çıkarılan bi model belki üretip satmayacak bile artislik olsun diye fazla fazla model yapıyor

• Yeni bir cihaz dahamı !

• Abi 2014 teyiz üretilen cihaza bak. Ulan samsung bu bile bi sürü satacakya....

• İŞTE BUNUN İÇİN WP İYİ BİR TERCİH TELEFONU ALDıM 2. SENEM GELİYOR AMA YENİ GÜNCELLEME YOLDA TAMAM MARKET GEÇ GELİŞİYOR AMA STABİL BİR TELEFONUM VAR s4ÜN OYNAYAMADIĞI YUNU BEN 1000TL LİK TELEFONUMDA 0 KASMA İLE OYNUYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackHeart89 -- 30 Haziran 2014; 16:44:18 >
  • Neredeyse tepe noktasi telefonuyla giris seviyesinin tasarimi ayni.

Sacmaliklar serisine israrla devam ediyor samsung.

• acelerden nefret ediyorum

• Samsung, o bir kere olur. Bidaha ace alanı ...

• Ace 2 768 mb ram ace 4 512 ace 5 256 olur heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xtrud -- 30 Haziran 2014; 20:22:12 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.