Şimdi Ara

Canon PIXMA MX475 - WiFi ayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
7.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yeni bir yazıcı aldık ama bunu bir türlü modeme bağlayamıyoruz. Ayarlarda modeme bağlamak için şunu diyor. Modemin WPS tuşuna basılı tutun ve yazıcı üzerindeki ok tuşuna basılı tutun. İyi güzelde bizim Modemde WPS tuşu diye bir tuş yok nasıl yapacam ben şimdi :/

• konu güncel
  • Selam. Sorununuz devam ediyorsa nasıl yapılacağını anlatabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLKCLKYMN

Selam. Sorununuz devam ediyorsa nasıl yapılacağını anlatabilirim.

Hocam yardımcı olabilirmisiniz aynı durumdayım.modemde wps yok wlan var...bir türlü yapamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • garcy kullanıcısına yanıt
    Menuden kablosuz LAN kolay ayarlara girip kablosuz ağları aratıyorsunuz. Bağlanacağınız kablosuz ağı seçip şifreyi girmeniz yeterli. Kendisi otomatik ip alacak. Sonrasında yazıcı ekle menüsünden pc'nize ağ yazıcılarını taratıp otomatik olarak bulacağı cihazı ekleyeceksiniz. Problem olursa buradan yardımcı olmaya çalışayım.
  • ben baglıyorum o an yazı cıkarıyorum vakit gecince tekrar cıkarayım diyorum yazıcı cevrimdısı diyor boyle bir sorunumu var bunun basına geleln yazabilirmi
  • Aynısı Aynısı
    Ya bıktım uğraşmaktan iki çekiyor sonraki günler görmüyor yazıcıyı. Ama erişim noktası yaparsam yazıcıyı ozaman hep diğer makinalar bağlanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba,
    arkadaşlar wifi özellikli canon mx475 aldım. usb ile yazdırmada sıkıntı yok fakat kablosuz olarak bağlanmıyor daha doğrusu cihaz ip almıyor.ağa bağlandı diyor ne ağda görünüyor ne modem ara yüzünde ne de ip alıyor.direk yazıcıdan ip atıyorum onaylıyorum ardından yine almıyor ip i :S
    bu konuda bir önerisi olan var mı ?
  • yardım edebilecek arkadaş yok mu ? :S
  • Modem markası zyxel wps özelliğide var ama ne yaptıysam olmadı :S birşeyi mi gözden kaçırıyorum acaba :S
  • Zyxel ile bende deniyorum kaç gündür. Olmadı bir türlü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.