Şimdi Ara

Sözelci arkadaşlar!! AÇIKLANDIIII !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
5
Favori
5.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ KAZANDIM BEYLER YA SİZ ?

KAÇ KİŞİNİNKİNİ BİLDİM SÖYLEYİN BAKALIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AUZEF -- 24 Temmuz 2014; 1:12:10 >

• Kardeşim ben de bu yıl coğrafya yazmayı düşünüyorum. Eğitim fakültelerine öğretmenlikler tekrar geldiği için puanları oluşmadı. Tercih eden en yüksek puana göre alacaklar. Daha önceki yılların öğretmenlik puanları acayip uçuk. 400'ün altında puan yok. Ben 18 bindeyim ve puanların düşme ihtimalini de göz önüne alarak İstanbul Üniversitesi coğrafya yazmayı düşünüyorum daha sonra Ege Üniversitesi falan... Sende sıralamanı falan söylersen yardımcı olmaya çalışırım.
  • Arkadaşlar ben de TS 1 de 20 bindeyim. Ege üniversitesi Rts gelir mi size 16600 ile almış geçen sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emree19

Kardeşim ben de bu yıl coğrafya yazmayı düşünüyorum. Eğitim fakültelerine öğretmenlikler tekrar geldiği için puanları oluşmadı. Tercih eden en yüksek puana göre alacaklar. Daha önceki yılların öğretmenlik puanları acayip uçuk. 400'ün altında puan yok. Ben 18 bindeyim ve puanların düşme ihtimalini de göz önüne alarak İstanbul Üniversitesi coğrafya yazmayı düşünüyorum daha sonra Ege Üniversitesi falan... Sende sıralamanı falan söylersen yardımcı olmaya çalışırım.

benmki çok düşük ya ts1 36k ts2 42k okul puanı yaktı beni
    düz coğrafyanın sıralama düşer belki ona giderim ama ondada formasyon filan var uğraşılırmı ki bilmem.
    yeni açılan tarih ve coğrafyaları sıralaycam bakalım hangsi gelirse en altada sosyal yazarım artık

• yekilord kullanıcısına yanıt
    İnşallah puanlar falan düşerde yerleşirsin arkadaşım
  • up
  • Artık fen-edebiyatlara da okurken formasyon veriliyor diye biliyorum o yüzden şanslıyız. Tarih bölümünü gerçekten istiyorsan,okuyabilirim diyorsan yaz. Hocaların biri sosyal bilgileri övdü birisi yığılma çok atanamazsın dedi. Ben de yazmayı düşünüyorum güzel yerler geliyor ama kararsızım işte. Hakkımızda hayırlısı olsun.
  • Beyler cevap verin lütfen.Klavuzda ege üni. iletişim bölümlerinin ikinci öğretimi yok.Kapanmışmı oluyor bu
  • @Emree19 hayırlısı. tarih ilgi alanım benm en iyi netleri tarihten çıkarıyorum.

@newwmurat evet kapanmış oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeokinQ

@Emree19 hayırlısı. tarih ilgi alanım benm en iyi netleri tarihten çıkarıyorum.

@newwmurat evet kapanmış oluyor

Vay ulan zaten bende bu şans varken bunuda beklerim.20k sıralama düşünürken 45k geldi bari iö okuyalım dedik onuda kapattılar :S
  • Ts-1 27 bin ts2 32 bindi bu da sanırım
    Akdeniz Radyo Sınema tv dısında onerecegınız bı sey var mıdır? Egıtım fakultelerıne ogretmenlıkler geldı ama ıs ımkanı ne derece onu merak edıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme_programı

Ts-1 27 bin ts2 32 bindi bu da sanırım
    Akdeniz Radyo Sınema tv dısında onerecegınız bı sey var mıdır? Egıtım fakultelerıne ogretmenlıkler geldı ama ıs ımkanı ne derece onu merak edıyorum

radyo sinemada tvde iş varmı bro ?
    o bölümlerde açık oluştu ki getirdiler yoksa açmazdı ösym. ama kpss puanı kimbilir kaç olur 4seneye onu bilmem
  • bıyır hocam ben buradayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

bıyır hocam ben buradayım :)

ne yaptın sıralaman kaç hocam
  • TS-2 3632 ODTÜ Tarih gelir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneme_programı kullanıcısına yanıt
    Eğitim fakültelerine öğretmenlikler geldi ama gelmez olaydı Puan ve sıralama oluşmadığı için tercih yapan en yüksek puanlı kimse ona göre alım yapacaklar. Bölümlere de formasyon imkanı var artık. Güzel bir sıralaman var bence. İlgi alanın neye yönelikse tercihinde o şekilde olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altay.

TS-2 3632 ODTÜ Tarih gelir mi ?

3590 la kapamış ingilizce zaten bölüm. ama belli olmaz sen gene yaz
  • formasyon 4-5 sene sonra kalkarsa nolcak hocam ortada kalırız girsek fen-edb. fakültesine ?
    bide bunun şartları ağırdı benm bildiğim
  • Altay. kullanıcısına yanıt
    2013'te 3590 ile almış tercihlerine alabilirsin gelir mi gelir belli olmaz. ODTÜ olmasa bile zaten garanti bir sıralaman var her türlü yerleşirsin bir üniversiteye
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeokinQ

quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

bıyır hocam ben buradayım :)

ne yaptın sıralaman kaç hocam

57 bin ts -1 hocam, girecegim yer 55 bin istiyor aramızda 2 bin fark var.
    Sizce olurmu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.