Şimdi Ara

Aoc 23' I2369V 6Ms Geniş Ekran IPS Led Monitör Hızlıal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen hafta n11 %11 indirimiyle webdenal firmasından almıştım. 351 TL ödemiştim. 2 defa pikselli çıktı geri yolladım ve iade edilmesini talep ettiler.

30 TL avea indirimi + 30 TL BKM ekspress = 333,46 TL

Monitor konusuna gelince bu fiyata mükemmel.

http://www.hizlial.com/aoc-23-i2369v-6ms-genis-ekran-ips-led-monitor/10351857

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 29 Haziran 2014; 21:54:01 >

• link koysanız daha iyi olmaz mı?
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    ekledim teşekkürler.
  • Aoc larda cok fazla olu piksel ve isik sizma sorunu var fakat firma her zaman arkasinda saglam bir taneye denk gelirseniz tam f/p urunu. Fiyatta gayet uygun ben hdmi olanini almistim bence cok da gerekli degilmis hdmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Aoc larda cok fazla olu piksel ve isik sizma sorunu var fakat firma her zaman arkasinda saglam bir taneye denk gelirseniz tam f/p urunu. Fiyatta gayet uygun ben hdmi olanini almistim bence cok da gerekli degilmis hdmi.

DVI olması yetiyor. DVI TO HDMI kablosunu kargo dahil 11 TL'ye aldım. 11 TL'ye hdmi girişine sahip olabiliyorsunuz.

Olu piksel cikarsa umarım hizlial ile sıkıntı yaşamam. En kötü iade ederim. Umarım sağlam ışık sızması ve ölü piksel olmayan bir cihaz gelir.
  • İyi fiyat bence. Performansı nasıldır bilmiyorum ama bende de ips 23xi var. Çok memnunum.328 tl ye hb den 100 lira çek kullanarak almıştım. İps candır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

İyi fiyat bence. Performansı nasıldır bilmiyorum ama bende de ips 23xi var. Çok memnunum.328 tl ye hb den 100 lira çek kullanarak almıştım. İps candır.

hp'nin o modeli çok hoşuma gidiyor ama fiyatı biraz yüksek geldi bana. AOC ile pek fark olacağını sanmıyorum ama Hp'nin tasarımı daha çok hoşuma gidiyor.
  • Webdenal da daha ucuz gözüküyor ama OUTLET ürünmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeraydn -- 29 Haziran 2014; 23:21:34 >
  • geçen ay oyun oynamak için aldım bf3 multiplayer falan oynuyorum bir sıkıntısı yok çok şükür. bu fiyata daha iyiisi olmaz herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mussti19 -- 30 Haziran 2014; 0:06:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mussti19

sizin verdiğiniz ürün outlet hocam
    http://www.webdenal.com/aoc-i2369v-23-led-ips-16-9-wide-6ms_697778.html?ref=akakce&v=1.65.7

geçen ay oyun oynamak için aldım bf3 multiplayer falan oynuyorum bir sıkıntısı yok çok şükür. bu fiyata daha iyiisi olmaz herhalde

Sonradan farkettim hocam sildim linki.

• quote:

Orijinalden alıntı: mussti19

sizin verdiğiniz ürün outlet hocam ayrıca üründe ölü pixel falan varmış. kısaca iade edilen ürün falan
    http://www.webdenal.com/aoc-i2369v-23-led-ips-16-9-wide-6ms_697778.html?ref=akakce&v=1.65.7

geçen ay oyun oynamak için aldım bf3 multiplayer falan oynuyorum bir sıkıntısı yok çok şükür. bu fiyata daha iyiisi olmaz herhalde

Bu 2 urunude ben yolladim. Sakin arkadaslar tuzaga dusmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de aldım bakalım lcd'den direk ips'e geçicem umarım memnun kalırım, fırsatı paylaşan arkadaşa teşekkürler
  • memnun kalacaksınız bunun garantisi veriyorum Hayırlı olsun şimdiden.
  • benim kaderim mi bu ? Yine piksel çıktı. Arkadaşın dediği gibi AOC firmasında piksel sorunu fazlasıyla var. Artık pes ediyorum, böyle kullanacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 1 Temmuz 2014; 11:39:30 >
  • dvi dan uydu cihazı deneyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dirkpitt19788

dvi dan uydu cihazı deneyen var mı?

deneyeyim dilerseniz. DVI to HDMI kablosuyla bağlayabilirim.

bizim uydu alıcısında hdmi girişi yokmuş var diye biliyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 1 Temmuz 2014; 12:34:37 >
  • IPS ekranı olan olu piksel 23 inch monitor tavsiye edermisiniz?
  • banada ucuz yollu büyük bit monitör lazım 200-250 tlye kadar yardımcı olursanız sevinirim (teşhir,outlet vs olabilir)

• mat ekran olması bi avantaj ben uzun süredir kullanıyorum sıkıntı yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.