Şimdi Ara

Fender American Special Stratocaster (FİYAT DÜŞTÜ) SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 yıl önce türkiye'den aldığım bu ürünü satmak istiyorum. ürün neredeyse sıfır gibi. biliyorum bu çok denilen bir şey ama benim gitarım gerçekten sıfırdan farksız. çünkü neredeyse hiç kullanılmadı. bi hevesle aldım bütün paramı koyup ama hiç çalmadım, kullanmadım. gitar 1 yıldır case inde duruyor. piyasa değeri 3000 lira olan bu gitarı ben 1900 liraya bırakacağım. isteyen gelip görebilir çeliktepe de oturuyorum. en ufak çizik boya kalkması hatta toz bile yok:) çünkü dediğim gibi kullanılmadı. alan kişiye fender ın orjinal askısını ekstra kabloları, gitar ayaklığını da vereceğim.

Fiyat: 2000 TL DEN 1900 E DÜŞMÜŞTÜR. LÜTFEN TAKAS TEKLİF ETMEYİNİZ.

NOT: ÜRÜN FORUM DIŞINA SATILMIŞTIR

not: gitar http://www.fender.com/series/american-special/american-special-stratocaster-maple-fingerboard-2-color-sunburst/ buradakinin aynısı. özellikleri buradan inceleyebilirsiniz. sunburst modeli yani.

Fender American Special Stratocaster (FİYAT DÜŞTÜ) SATILDI  Fender American Special Stratocaster (FİYAT DÜŞTÜ) SATILDI

Fender American Special Stratocaster (FİYAT DÜŞTÜ) SATILDI  Fender American Special Stratocaster (FİYAT DÜŞTÜ) SATILDI

sorularınızı pm yoluyla sorabilirsiniz, telefon numaramı da verebilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the catcher -- 1 Eylül 2014; 0:35:05 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Takip edelim bakalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victor Branco -- 25 Ağustos 2014; 1:23:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.