Şimdi Ara

Android 4.4.4 KitKat güncellemesi Xperia Z1 ve Z Ultra için de başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Android 4.4.4 KitKat güncellemesi Xperia Z1 ve Z Ultra için de başladı

Kısa süre önce Xperia Z1 Compact modeli için Android 4.4 KitKat güncellemesine başlayan Sony, geçen yılın iki amiral gemi modeli Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra için de güncellemeyi başlattı.

Pek çok kullanıcı tarafından rapor edilen güncelleme 14.4.A.0.108 yapı numarasını taşıyor ve C6903 ile Xperia Z Ultra C6833 model numaralı cihazları kapsıyor. 

Güvenlik hatalarını gidermeye ve bazı Google uygulamalarının performasını artırmaya yönelik iyileştirmelerin yanında Sony kamera deneyimini artıran ve kendi uygulamalarının son halini getiren birkaç yenilik daha eklemiş. Güncellemenin hangi ülkelerde başladığı henüz kesinleşmedi.

• Adamlar Z2 diye bir telefon çıkarttıklarını unuttular önce z1 c şimdide z1 haftaya da z ye gelir heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.4.4 verip android l yi vermeyecekler iyi fikir

• quote:

Orijinalden alıntı: samsung95

4.4.4 verip android l yi vermeyecekler iyi fikir

Hiç sanmıyorum bence verir daha 1 yıl bile olmadı çıkalı :) vermesse donanıma yazık...

• quote:

L daha yeni çıktı bunun olgunlaşma süreci var ayrıca sony samsung gibi millete kazık atmaz.
  • Hayirli olsun yukleyenler kameradaki degisimleri yazarsa cok sevinirim tesekkurler

• Z1 kullanıyordun galiba hayırlı olsun :)
  • quote:

Ne kadar iyi bir fikir?

S3'e 1GB RAM var diye güncelleme vermeyipte, 2014'ün Haziranında "Galaxy S3 Neo" diye KitKatlı vasat bir cihaz çıkarıp sırf insanlar "Ee buna KitKatı veriyorsunuz, ozaman S3'e neden KitKat vermediniz?" diye laga luga yapmasınlar diye Neo'yu 1.5 GB RAMli çıkarmak kadar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

Z1 kullanıyordun galiba hayırlı olsun :)

Sağolasın

Android 4.4.4 KitKat güncellemesi Xperia Z1 ve Z Ultra için de başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluetoothGuy -- 29 Haziran 2014; 17:56:10 >
  • xperia z yetimmi şimdi ?

• hellkingtr kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım yeni üye olduğunuz için haber vereyim. Okumanız gerekirdi ama belki bilginiz yoktur. Teknoloji forumunda başka teknoloji forumunun reklamını yapmak etik bir hareket değildir. Verdiğiniz adres bakmaya bile değmez ama yinede kural dışıdır.

• rkalam yapmiyorum linki silerim kardeşim ok sadece l diye bir haber okudum onun için payşatim
  • Adamlar güncelleme yayınlamış hâlâ eleştirenler var. Oruç mu vuruyor kafaya anlamıyorum ki

• arkadaşlar sony pc companionda cihazınız güncel diyor 4.4.4 ü göremiyor dün akşamdan beri bakıyorum yükleyen varmı nasıl yükleyebiliriz

• Valla helal olsun Sony'e. Google Play Edition telefonlarla neredeyse aynı zamanda vermeye başladı 4.4.4 güncellemesini. Umarım Android L ve takip eden yeni güncellemelerde de elini bu kadar çabuk tutabilirler.

Darısı biz LG G2 sahiplerinin başına diyelim.
  • Gayet hızlı verdiler bence.
  • Z1C kullanıcısıyım 4.4.4 guncellemesı cok ıyı oldu onerırım herkese!

• quote:

Orijinalden alıntı: positiveboy

quote:

L daha yeni çıktı bunun olgunlaşma süreci var ayrıca sony samsung gibi millete kazık atmaz.

Ooovv. Nasil bir fan boyluktur bu. Xperia arc'in en iyi olarak takitildigi zamanlar gidip gozum kapali arc alan biri olarak söylüyorum tek guncelleme sonrasi telefon rafa kaldirildi. Suya dayanakli adi altinda diye satilan bir cok telefon su gecirdi, Sony su gecirmez demedik dayanikli dedik yanitini verdi. Sony size kazik atmamis ama bu ve bunun gibi ornekler ile bir cok kisi yiyecegi kazi yedi zamaninda. Umarim Sony sutten agzinizi bi kere yakarda, ondan sonra yogurdu ufleyerek nasil yiyorsunuz hep beraber otururuz izleriz burada.

Edit: Sony'yi verdigi bu guncelleme dolayisiyla tebrik ediyorum. Umarim ayni guncelleme icin bir cok cihazinada deatek verir. Sistem cok iyi islerken ve alabilecegi en iyi guncellemeyi almisken kullanicinin yeni bir guncelleme istemesi bencilliktir. Fakat bu guncellemeye laik Sony cihazlarida insallah guncellemede yuzu görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Google Chrome -- 1 Temmuz 2014; 10:32:23 >

• sony,
    android olsun Firefox OS güncellemesi olsun
    gerçekten müşteriye resmi destek açısından ON numara 5 yıldız :D

bundan sonra yeni telefon alacak olursam
    markası SONY olacak :)

• plastikçiler toplanmış yine Sony kötü deyip duruyorlar. Samsungun s3 de ne yaptığını gördük.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.