Şimdi Ara

megane 1 motor bağırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • motor normal ısısına geldikten sonra 2500 devri geçince motor çok fazla bağırıyor nedeni ne olabilir acaba egzozdandır dedik egzozun arka kısmını değiştirdik ama ses yine aynı hava filtresinin girişindeki boruyu kontrol ettim o da tam oturuyor başka ne olabilir ?
    gaza yarım basınca hiçbir skıntı yok yarımdan biraz fazla basınca yine bağrıyor bunlar neyin belirtisi ben anlamadım .s

• quote:

Orijinalden alıntı: lanetoks01

motor normal ısısına geldikten sonra 2500 devri geçince motor çok fazla bağırıyor nedeni ne olabilir acaba egzozdandır dedik egzozun arka kısmını değiştirdik ama ses yine aynı hava filtresinin girişindeki boruyu kontrol ettim o da tam oturuyor başka ne olabilir ?
    gaza yarım basınca hiçbir skıntı yok yarımdan biraz fazla basınca yine bağrıyor bunlar neyin belirtisi ben anlamadım .s

Katalizatör kontrolü yaptırdınmı?dağılmış olabilir!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yağ değişimi yaptınızmı yağ kalın geliyor olabilir ayrıca motorun supaplarını açıp kapatan horozlarda sorun olabilir başları dağilmış olabilir.
  • arkadaşlar yağda sorun yok hava fitresinin kapagı açık kalmıs onu yaptıracagım ondan sonra durumu size bildiririm
  • büyük ihtimal çözülür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.