Şimdi Ara

Android L video inceleme 'Yeni nesil Android işletim sistemini kullandık' (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
1
Favori
8.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihkayacioglu

sizce 4.2.2 ile android L arasında, ''vay be adamlar yapmış, L güncellemesi olmayan telefon alınmaz'' kıvamına getirirler mi? çünkü tam yeni telefon almamın arefesinde bu L güncellemesi çıktı. bütün özellikleriyle çok sevdiğim xperia z ultra modelinde karar kılmıştım, ama yeni güncellemeyi alırmı, almaz mı, almazsa diğer telefonlardan çok mu geri kalır gibi sorular yüzünden biraz kafam karıştı. sizce bütün özellikleri ile hayran kaldığınız bir telefon L güncellemesini almayacak olduğu için çok şey kaybeder mi? yani siz olsanız hayran kaldığınız bir telefondan L güncellemesi olmadığı için vazgeçermiydiniz?

Abi abartmayın, bu güncellemeyi orta donanımlı bir telefon bile alır

Edit: Samsung hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluetoothGuy -- 30 Haziran 2014; 17:04:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nexus 5 uçacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Android Operating System

quote:

sizce 4.2.2 ile android L arasında, ''vay be adamlar yapmış, L güncellemesi olmayan telefon alınmaz'' kıvamına getirirler mi? çünkü tam yeni telefon almamın arefesinde bu L güncellemesi çıktı. bütün özellikleriyle çok sevdiğim xperia z ultra modelinde karar kılmıştım, ama yeni güncellemeyi alırmı, almaz mı, almazsa diğer telefonlardan çok mu geri kalır gibi sorular yüzünden biraz kafam karıştı. sizce bütün özellikleri ile hayran kaldığınız bir telefon L güncellemesini almayacak olduğu için çok şey kaybeder mi? yani siz olsanız hayran kaldığınız bir telefondan L güncellemesi olmadığı için vazgeçermiydiniz?

gerçekten mi? ben almaz diye düşündüm, ama alıcaksa gerçekten çok iyi. bilgilendirdiğin için teşekkür ederim

• quote:

quote:

quote:

gerçekten mi? ben almaz diye düşündüm, ama alıcaksa gerçekten çok iyi. bilgilendirdiğin için teşekkür ederim

Zaten kendileri de belli ettiler. Android One programına o kadar da güçlü olmicak telefonlarda yer alcakmış. Orta seviyelilere gelir ama herşey markanın iznine bağlı.

Bence L yi çalıştıramamaları gibi bir sebep yok, bu sisteme rahat 512 mb ram yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gmd ye gelir mi?

• Nexus 4 bu güncelleme gelicekmi acaba herhangi bir bilgi varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg Jr.

Gmd ye gelir mi?

yok artık daha neler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nexus'larda Android bir başka çalışıyor, süper. bi arkadaş winmobile demiş, yılın esprisini yapmış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyn16

Nexus 4 bu güncelleme gelicekmi acaba herhangi bir bilgi varmı ?

Artık geleceğini sanmam, 18 ay şartını aşan bir telefon oldu, Android L kullanmak istersen mecbur Custom Rom kullanman gerekcek.

Belki Google bir iyilikte yapabilir

• Merhabalar nexus 5 kamerada resim çekerken sonradan resimlere baktığımızda beyaz reng tonunda sorun vardı o sorunda düzelmeler olmuşmu

• Nexus 4'un custom rom'unu daha denemedim ama iyi bir çalışma çıkarsa orjinalinden daha iyi bile olur.
  • Biggest Star kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

doğrudur hocam. mesela iosun şu anki uygulama değiştirme ekranı vs windows phone dan alınmış. ama bu sürümde bana direkt kopyalanmış gibi geldi. apple telefona gold rengi çıkarıyor ardından tak samsungda görüyoruz, ios 7 ile tasarım değişiyor, ardından lg g3 ve android l arayüzünde bu tarz değişiklikler oluyor. hangileri telif hakkı kısmına girer bilmiyorum ama google en fazla başka firmalardan "esinlenen" firma.

Android L video inceleme 'Yeni nesil Android işletim sistemini kullandık'

buradaki fotoğraf da zaten yıllar önce ne olduğunu gösteriyor. apple iphone u tanıtmadan önce blackberry den esinlenen google daha iyi bir fikir çıkınca iphone tarafına kaydı.

yalnız

iPhone'dan 20 sene öncede bu telefon vardı , ve iPhone Tanıtılırken Klavyeyi Biz Öldürdük Yani İlk Asıl Dokunmatik Telefonu Biz Yapmıştık Dediler Ama 20 sene öncesinde bu telefon varı ne malum iPhone'unda bundan çalmadığı ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimliksiz12 -- 1 Temmuz 2014; 12:00:17 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hsyn16

Nexus 4 bu güncelleme gelicekmi acaba herhangi bir bilgi varmı ?

Artık geleceğini sanmam, 18 ay şartını aşan bir telefon oldu, Android L kullanmak istersen mecbur Custom Rom kullanman gerekcek.

Belki Google bir iyilikte yapabilir

galaxy nexus'a 24 ay destek sağlandı yani nexus 4'ede 24 ay destek sağlanabilir ve bu güncellemeyi alır ;)galaxy nexus'a 24 ay destek sağlandı yani nexus 4'ede 24 ay destek sağlanabilir ve bu güncellemeyi alır ;)

• Güzel Gibi Gözüküyor Ama Bunu Unutmayın Ki Android İsterse M'yi , İster J'yi Çıkarsın Ama Asla Bir Windows Phone Olamaz ;)
  • telefona bile ayrı bi hava katmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

iPhone 5s denen tekno tuğla mı çok satmış? palavra...

Sana bedava verseler kullanırsın ama.

Yanlış anlamayın Apple fanboyu değilim.

• Kimliksiz12 kullanıcısına yanıt
    fandroidler bana böyle mi cevap verebilliyor

kesinlikle çok zekice bir cevap. şu anda hemen sizin android dediğiniz yeşil çöp kutusu bi cihaz almaya gidiyorum.

android L (temsili)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kimliksiz12

quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

doğrudur hocam. mesela iosun şu anki uygulama değiştirme ekranı vs windows phone dan alınmış. ama bu sürümde bana direkt kopyalanmış gibi geldi. apple telefona gold rengi çıkarıyor ardından tak samsungda görüyoruz, ios 7 ile tasarım değişiyor, ardından lg g3 ve android l arayüzünde bu tarz değişiklikler oluyor. hangileri telif hakkı kısmına girer bilmiyorum ama google en fazla başka firmalardan "esinlenen" firma.

buradaki fotoğraf da zaten yıllar önce ne olduğunu gösteriyor. apple iphone u tanıtmadan önce blackberry den esinlenen google daha iyi bir fikir çıkınca iphone tarafına kaydı.

yalnız

iPhone'dan 20 sene öncede bu telefon vardı , ve iPhone Tanıtılırken Klavyeyi Biz Öldürdük Yani İlk Asıl Dokunmatik Telefonu Biz Yapmıştık Dediler Ama 20 sene öncesinde bu telefon varı ne malum iPhone'unda bundan çalmadığı ;)

Esinlenme dediğinde söyleyecek tek şey Sony nin bu tasarımı...

• Şu Samsung taouchwizden vaz geçse bari artık

• quote:

Orijinalden alıntı: bir hesap

Güzel Gibi Gözüküyor Ama Bunu Unutmayın Ki Android İsterse M'yi , İster J'yi Çıkarsın Ama Asla Bir Windows Phone Olamaz ;)

vaaaayyyyy kafa güzel anlaşıldı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.