Şimdi Ara

Dockers siyah turuncu erkek ayakkabısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
3
Favori
1.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • flo dan 1+1 kampanyasıyla almıştım fakat sanırım kalıbı dar olduğu için ayağımı sıktı internet mağazasında bi üst numarası olmasına rağmen sadece mağazadan değişim yapıyoruz diyerek ürünü değiştirmediler bende satmaya karar verdim.. ürün sıfırdır kutusu faturası her şeyi duruyor... sıfır fiyatı 110 liradır satış fiyatım 70 lira.. ürün 43 numaradır.. ayak numaram 43, nike ve adidas 44..
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carloska -- 4 Ekim 2014; 19:44:17 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• indirim olursa takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstbuddy78

indirim olursa takip

ne kadar vermeyi düşünüyorsunuz

• öncelikle bulunduğum şehirdei dakırsta bunun aynısını 43 ünü denemem lazım yada bana yollayacaksınız kargo bana ait deneyecem olursa para yollayacam
    ayağıma olmayacak ayakkabıyı almak doğru olmaz ücret 2nci planda ayağıma olmayacak ayakkabıya pazarlık mantıksız bi bakayım mağaza görüşürüz.

ücret mağazada bulursam bu ayakkabıdan fiyatıda sorarım peşin son kaça olur sorarım ona göre fiyat konuşulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firstbuddy78 -- 4 Ağustos 2014; 22:57:00 >
  • almak istiorsan bi şekide anlaşırız ama aynısından denemekte fayda var olmazsa tekrar gönder vs.. boşuna kargo masrafı olur.. ayak numaram standart 43 numara nike ve adidasta 44 oluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: carloska

flo dan 1+1 kampanyasıyla almıştım fakat sanırım kalıbı dar olduğu için ayağımı sıktı internet mağazasında bi üst numarası olmasına rağmen sadece mağazadan değişim yapıyoruz diyerek ürünü değiştirmediler bende satmaya karar verdim.. ürün sıfırdır kutusu faturası her şeyi duruyor... sıfır fiyatı 110 liradır satış fiyatım 90 lira.. ürün 43 numaradır

sen hiç uğraşma 90 tl sanalpazar ilan aç alayım ben senden :)

• bizzat sizin çektiğiniz foto yokmu?
  • ayakkabıda sıfır olduğu için gerek duymadım sadece denemek için evde giydim ama baş parmak büzülüyor içinde... isterseniz kendim çekip koyabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: carloska

flo dan 1+1 kampanyasıyla almıştım fakat sanırım kalıbı dar olduğu için ayağımı sıktı internet mağazasında bi üst numarası olmasına rağmen sadece mağazadan değişim yapıyoruz diyerek ürünü değiştirmediler bende satmaya karar verdim.. ürün sıfırdır kutusu faturası her şeyi duruyor... sıfır fiyatı 110 liradır satış fiyatım 70 lira.. ürün 43 numaradır.. ayak numaram 43, nike ve adidas 44..

Bana olurmu acaba
    Nike EUR 44,5 Giyiyorum.

• sanmam... bende nike 44 giyiyorum sizinki benden yarım numara büyük

• hangi semttesin
    Gayrettepe veya bahçelievler dersen uğrar denerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay Allah hala satilmamis acaba neden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • renginden kaybediyor sanırım yoksa 110 liralık ayakkabıyı 70 den veriyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.