Şimdi Ara

Servis Dışı Galaxy S3 Mini

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güncelleme sonrası telefonumun sinyali tamamen gitti sadece acil aramalar yapabiliyorum. Bugün telefoncuya gidip kendi eski bir telefonumuz imeisini attırdım fakat halen sorun çözülmedi. Böyle bi olay başından geçen varsa yardım edin lütfen mcks den tarattığımda IMEI :
    Durumu : IMEI NUMARASI KAYITLI
    Kaynak : İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
    Üretici : Üretici: Nokia Corporation Pazar Adı: 2330c, 2330c-2 Model Bilgileri: RM-512 burda yer alan nokıa marka cihaz benim götürdüğüm eski telefondur ordaki imei ilede uyuşuyo yani güncelleme sonra tekrar imei atıldı ama hala sorun çözülmedi

• Attirdigin imei numarasi kesinlikle 3g kullanan bir telefonun imeisi olsun. Aksi halde basin agrir. En iyisi cihaza temiz bir rom bulup icini temizleyip orjinal imei yi tekrar atmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rom olayı tam olarak ne oluyo hiç bi bilgim yok.
  • PatronGeveze P kullanıcısına yanıt
    Oncelikle cihazinin ayarlar kismindan gelistirici seceneklerine tikla. Usb hata ayiklama isaretli olsun. Sonra google dan arastir. Cihazina uygun cwm ve 4.x.x surumlerinden birini odin ile yukle. Odinde isaretlenenlerin kalkmasi gereken yerler var. Zaten uygulamayi yukleyecegin sitede anlatilir detaylica. Daha sonra telefoncunun attirdigi imei silinecektir telefon bosa cikacak. Imei attirdigin kisiye git orjinal imeisini atsin telefonun. Ya da herhangi bir tr orjinal stock romunu o yuklesin herseyiyle o ugrassin. En azindan az cok anliyodur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyrime2828 -- 28 Haziran 2014; 11:16:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUSTER04

Oncelikle cihazinin ayarlar kismindan gelistirici seceneklerine tikla. Usb hata ayiklama isaretli olsun. Sonra google dan arastir. Cihazina uygun cwm ve 4.x.x surumlerinden birini odin ile yukle. Odinde isaretlenenlerin kalkmasi gereken yerler var. Zaten uygulamayi yukleyecegin sitede anlatilir detaylica. Daha sonra telefoncunun attirdigi imei silinecektir telefon bosa cikacak. Imei attirdigin kisiye git orjinal imeisini atsin telefonun. Ya da herhangi bir tr orjinal stock romunu o yuklesin herseyiyle o ugrassin. En azindan az cok anliyodur.

Rom yukleyince imei gidiyomu ?

• Arkadas cihaza baska telin imesini attirdigi icin yeni rom yukleyince o attirdigi imei gider. Cunku atilan cakma imei cihazda var olan romun uzerine kurulu oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DUSTER04

Arkadas cihaza baska telin imesini attirdigi icin yeni rom yukleyince o attirdigi imei gider. Cunku atilan cakma imei cihazda var olan romun uzerine kurulu oluyor

Bilmiyodum sağol

• saolun beyler 25 tl verdim kurtuldum tekrar eve geldim bi baktım güncelleme yapıyo telefon hemen internet baglantısını kesip güncellemeleri kaattım yoksa gene gidiyodu tel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.