Şimdi Ara

1000 liraya kadar iyi kameraya ve bataryaya sahip akıllı telefonlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk kez akıllı telefon alacağım genel araştırmalar yaptım işlemcisiydi kamerasıydı vs lakin hiç kullanmadığım için tecrübesizim android windows güncellemeler vs bu konularda çok zayıfım yalnızca okudugum kadar bilgi sahibiyim şuan itibariyle ihtiyacım olan özellikler kamerasının iyi olması, mail, twitter ı rahatlıkla kullanabilmek oyun hiç oynamam müzik dinlerim video falan izlerim diye düşünüyorum karar veremedim yardımlarınıza ihtiyacım var şimdiden alakanız için teşekkür ederim

• müzik dinlerim diyorsan htc 8x alabilirsin beats audio var
    kamerası iyi (ön kamerasının görüş açısı da diğerlerine göre geniş selfie yaparken 3 kişi rahatlıkla sığar )
    Market gün geçtikçe gelişiyor ve androidde sık kullanılan uygulamalar var
    Kısacası htc 8X
  • oyun oynamayacakmışsın htc 8x iyidir
  • destinati0n kullanıcısına yanıt
    yorumun için çok teşekkür ederim gittim cihaza baktım diğer forumlardan da araştırma yaptım bataryasının pek iyi olmadığını söylüyorlar bende biraz daha bütçeyi zorlayıp 1000 nin üzerine çıkarmaya karar verdim başka ne önerirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Target

yorumun için çok teşekkür ederim gittim cihaza baktım diğer forumlardan da araştırma yaptım bataryasının pek iyi olmadığını söylüyorlar bende biraz daha bütçeyi zorlayıp 1000 nin üzerine çıkarmaya karar verdim başka ne önerirsin

kasmasın adam gfıbı vıdeo ızletsın nete gırsın bataryasıda cabuk cortlamasın..

kullanmayacagım tonla ozellıgıde para vermek ıstemem dıyorsan..

xperıa sp ve lg L90 onerırım ıkısıde bahsettıgın ıhtıyacları cok cok rahat gorur ve bosuna para vermezsın,900 altında gayet ıyıler olursa oynamak ıstersen yınede alayını oynatır cokta zayıf cıhazlar zannetme yanı.
  • Nexus 4/ya da xperia m2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Target

1000altinda acikcasi M2 lg L90 ve xperia Sp haricinde bataryasi duzgun olan ve donanimida eski olmayıp mantikli pek baska cihaz yok,ama 1000ustune ne kadar çıkacağına gore adaylar çoğaltılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim telefonum uygun olabilir sana şurdan örnek fotoğraflara falanda bak ona göre kararda verebilirsin ama benim önerim değil sadece fikir için ;http://forum.donanimhaber.com/m_93622127/f_//tm.htm#93922691
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.