Şimdi Ara

İphone 5s satip g2 yada g3 almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 5s im var satip g2 yada g3 almayi dusunuyorum 1300 e 5s satabiliyorum g2 1200 civari g3 2000. 5s satip ustune para ekleyip g3 mu alayim, para eklemeyip g2 mi alayim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayiptir sormasi 5si 1300e neden satiyorsunuz o tel 1650 eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 gayet yeterli cihaz ben kullaniyorum ama 5s i satip almaya deger mi bilmiyorum.

• Kasada ezikler var 2 yerinde o haliyle eder mi?

• Sanırım Android sevdasına düşmüşsünüz ama büyük hata yaparsınız diyeyim.O Telefon çok iyi 2-3 yıl kullanırdım bende olsa :)

• Sat al g3 kardeş büyük ekran güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük ekran istiyorsanız geçilir yoksa gerek yok 1 2 yıl daha kullanırsınız

• Bide 5s in parmak izi ozelligini kullanamiyorum ellerim surekli terledigi icin okumuyor bu yuzdende satmak istedim

• Yanlisim varsa duzeltsin arkadaslar incelemesini izlememistim ama g3 un 2gb ramli modeli cikacak deniyordu iki farkli modelle. Bence sifir 2gb ramli olana alinabilir. Cihazinizi 1400ten asagi satmayin derim eger cok kotu degilse.

• G3 i bugun vatandn sordum 3gb dedi ram e.

• Eger isletim sistemi icin satiyorsaniz g2 sarji oldukca iyi, stabil ve hizli. Ben 2 3 ay daha beklerim daha buyuk ve yuksek cozurluklu telefon istiyorum derseniz paralel ihracatla g3u ucuz fiyata alabilirsiniz. Bence 5si sadece degisiklik olsun, parmak okuyucuyu kullanamiyorum diye satiyorsaniz satmayin. Kapatilizme hizmet etmeye gerek yok.

• telefonunda görünür çok kötü bişey yoksa elden onu en azından 1700 e okutursun yani ben olsam en az 1700 e satardım ama dedğim gibi elden satın telefonculara sakın satmayın çok az fiyat veriyolar
  • 5s zaten en üst düzey telefon üst seviye telefon eskimeden yenisini almak pek mantıklı değil
  • Biraz bekle derim 64 bit islemcili android telefonlar cikacak yakinda iphone ile biraz idare et.
    Bide iostan androide gecme bence ama yinede sen bilirsin.
    Bekle biraz daha.
    Bende iphone 6 yi bekliyom.Sende biraz bekle android 64 bit islemcili telefon al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcht38 -- 28 Haziran 2014; 12:32:52 >
  • 5s i satıp g2 almanın anlamı yok .5s i kullan.
    yeni bir telefon alacak olsan g2 mi alayım 5s mi alayım desen farklı tavsiyeler verirdik
  • zamanında o kadar para vermişken sonuna kadar kullan derim.

• Cok para vermedim en azindan benim cebimden cikmadi belki o yuzden bu fikre kapildim :/

• bence bekle derim arkadaşlarında dediği gibi fakat şöylede bi durum var telefonların sonu yok şuanki telefonlar bile hayli hayli yeterli iphoneu değiştirme nedenin eğer küçük ekransa 6yı bekle ona geçersin yok android istiyorum dersen g3 al.
  • Android ve buyuk ekran daha cazip geliyor. İphone 6 nin ekraninin buyuk olcagini pek sanmiyorum

• G2 ile g3 arasinda ahim sahim pefformans farki yok ama kamera ve ses olarak,ayrica sd kart kullanim avantajlari var,aradaki 1000 tl farka ne kadar gerek var senin kulanimina kalmis,ama yinede model yukseltmek istersen tabiki G3 iph5s ten daha iyi bir cihazdir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.