Şimdi Ara

ASUS MX279H 27' monitor 1001 TL (Çek+Puan ile birlikte 750 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.283
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus mx279h hepsiburada kampanyasiyla super indirime girmis. 1001 tl yerine indirim ve ceklerle 750 tl ya alabilrisini. Bu fiyata bidaha dusmez. Firsati kacirmayin

http://www.hepsiburada.com/liste/asus-mx279h-27-5ms-analoghdmi-full-hd-ips-led-monitor/productDetails.aspx?productId=bd302705&categoryId=60000209
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: emin616

Asus mx279h hepsiburada kampanyasiyla super indirime girmis. 1001 tl yerine indirim ve ceklerle 750 tl ya alabilrisini. Bu fiyata bidaha dusmez. Firsati kacirmayin

http://www.hepsiburada.com/liste/asus-mx279h-27-5ms-analoghdmi-full-hd-ips-led-monitor/productDetails.aspx?productId=bd302705&categoryId=60000209

hayret benim bildigim dh kacirmazdi bu sicak firsati aldim bi tane tesekkurler.gunlerdir arastiriyordum alsam mi almasam mi diye su an 750 tl ye geliyor ki bana sirketime alacagimdan kdv indirimi vs derken 550 ye gelecek hemen hemen..

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

quote:

Asus mx279h hepsiburada kampanyasiyla super indirime girmis. 1001 tl yerine indirim ve ceklerle 750 tl ya alabilrisini. Bu fiyata bidaha dusmez. Firsati kacirmayin

hayret benim bildigim dh kacirmazdi bu sicak firsati aldim bi tane tesekkurler.gunlerdir arastiriyordum alsam mi almasam mi diye su an 750 tl ye geliyor ki bana sirketime alacagimdan kdv indirimi vs derken 550 ye gelecek hemen hemen..

Isinize yaradiysa ne mutlu. Bende aldim ins olu piksel olmaz

• 5 ms yazıyor. Çöp.

Şaka şaka. Tipi çok güzelmiş.
  • Mutfak için bu boyutlarda televizyon almak istiyorum. Sizce bu monitörü tv olarak kullanmak mantıklı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BT42

Mutfak için bu boyutlarda televizyon almak istiyorum. Sizce bu monitörü tv olarak kullanmak mantıklı mı ?

Bence TV almak daha matikli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

5 ms yazıyor. Çöp.

Şaka şaka. Tipi çok güzelmiş.

IPS ekranlarda zaten bu deger normal. Daha dusugunu gormedim. Sadece oyun oynayacaklar icin kesinlikle onerilmiyor film icin herkesten tam puan alan bi moniyor. Sizin kullanim alaninin ne olur bilmiyorum ben sahsen bu aksam siparisi mi verdim.
  • quote:

Kampanya bitmiş mi acaba, fiyat yine 1001 tl gözüküyor. Yoksa hediye puan ve indirim çeki ile mi 750tl ye geliyordu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

quote:

Isinize yaradiysa ne mutlu. Bende aldim ins olu piksel olmaz

Ölü pixel olsa ne yazar 14 gun kosulsuz ıade hakkımız var.. Monıtor bu yuzden netten alınır..

• 750 tl yazmiyor hb dada..

anlamayan visor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oğuz*han

quote:

Kampanya bitmiş mi acaba, fiyat yine 1001 tl gözüküyor. Yoksa hediye puan ve indirim çeki ile mi 750tl ye geliyordu?

100 TL Bonus ve 150 TL Hepsiburada hediye ceki veriyor. Bu cekleri daha sonraki aylarda kullanmak zorundayiz. Aslinda yine fiyat 1000 TL ama 250 TL geri geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: visor

750 tl yazmiyor hb dada..

anlamayan visor

100 TL bonus ve 150 TL hepsiburada hediye ceki veriyor. biz 1000 tl veriyoruz sonra geriye harcamak icin 250 tl geliyor.
  • ben de fiyatı 750 tl zannettim. asıl o zaman sıcak olurmuş. puanla çekle pek bi şeye benzememiş.
  • 100tl indirim sadece bonus sahiplerine özel, ayırca verilen 150tl lik hediye çekini kullanabilmek için de en az 300 tl lik bir harcama yapmak gerekecek.
  • Böyle saçma sapan sıcak fırsat konusu açmayın !! yok çek le yok puanla şu kadara geliyor diye
  •  ASUS MX279H 27' monitor 1001 TL (Çek+Puan ile birlikte 750 TL)

Kısa süreliğine böyleydi, alsak da göndermezlerdi zaten :).
  • Başlık değiştirilmiştir.

Lütfen konu açarken ürünün sitedeki satış fiyatını yazıp, Çek ve Puan hesaplamasını kullanıcılara bırakın.

Her halükarda cebinizden 1001 TL çıkıyor.
    Bonus kartınız yoksa 100 TL puanda kazanamazsınız.
    Üstelik 150 TL çeki harcamak için en az 300 TL harcama yapmanız gerek.

Yani ürüne 750 TL demek hem yanlış hem de yanıltıcı...
  • DENIZCISERKAN kullanıcısına yanıt
    +1

Kaçtır bekliyorduk benzer bir müdahaleyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Başlık değiştirilmiştir.

Lütfen konu açarken ürünün sitedeki satış fiyatını yazıp, Çek ve Puan hesaplamasını kullanıcılara bırakın.

Her halükarda cebinizden 1001 TL çıkıyor.
    Bonus kartınız yoksa 100 TL puanda kazanamazsınız.
    Üstelik 150 TL çeki harcamak için en az 300 TL harcama yapmanız gerek.

Yani ürüne 750 TL demek hem yanlış hem de yanıltıcı...

Dostum iyi çalışıyorsun helal olsun sıcak fırsatların iyice çivisi çıkmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfen bölüm, konu ve mesajlar ile ilgili soru, öneri ve şikayetleriniz için Şikayet butonunu kullanınız ki;
    hem zaman kaybı olmadan elimizden geldiğince hızlı bir şekilde yardımcı oluruz hem de forum otamı daha düzenli, keyifli olur

İyi Forumlar,
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.