Şimdi Ara

sakal konusu....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.946
Cevap
26
Favori
525.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben 19 yaşıma geldim hala bıyıklarım dışında yüzümde sakal çıkmıor.....(yanaklar , ve çene dahil), diğer kısımlarda sorun yok sizce sakal çıkması için ne yapabilirim....

doktora git felan demeyin, .....böle daha kalıcı çözümler...

• Konudaki mesajların

%40'ı

'' ooooğ baycan artık çıkmıştır sende '' veya '' baycan çıktı mı çıkmıştır artık çoluk çocuğa karıştın ''

diğer %40'ı

'' Salak çıkmayı marifet sanıyor adam ben her gün kesiyorum , çıkmasın en iyisi . Hem askerde de rahat edersin ''

%10'u

'' Benim yaş 13 her yerimde sakal var keşke çıkmasa ama olsun ''

ve diğer %10'u ise gerçekten yardım etmek isteyenlerin yazdığı güzel mesajlar
  • Jilet sür , sarmısak sür falan dicem ama uğraşma derim.Sonra başına bela olur bıkarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Jilet sür , sarmısak sür falan dicem ama uğraşma derim.Sonra başına bela olur bıkarsın
    quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Jilet sür , sarmısak sür falan dicem ama uğraşma derim.Sonra başına bela olur bıkarsın

jilet konusunu denedim ama başarı elde ettiğim sölenemez, bu arada sarımsak işe yarıomu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baycan87

quote:

jilet konusunu denedim ama başarı elde ettiğim sölenemez, bu arada sarımsak işe yarıomu...

Alıntıları Göster
    valla hocam bende de aynı sorun var, yaş 20.. doktora gidecem artık testesteron mu veriyo ne veriyosa versin..

kimse çııp da, öyle daha iyi, biz çok uğraşıyoz sakal belasıyla demesin, çıkmaması daha kötü çünkü.. psikolojiyi çok bozuyor..

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    demek kösesin çıkması zor daha ama köseleriden saçları geç dökülür yani
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: baycan87

Jilet konusunu denedim ama başarı elde ettiğim sölenemez, bu arada sarımsak işe yarıomu...

Jilet nasıl işe yaramamış hayret doğrusu...

• quote:

Orijinalden alıntı: ::kelebek::

valla hocam bende de aynı sorun var, yaş 20.. doktora gidecem artık testesteron mu veriyo ne veriyosa versin..

kimse çııp da, öyle daha iyi, biz çok uğraşıyoz sakal belasıyla demesin, çıkmaması daha kötü çünkü.. psikolojiyi çok bozuyor..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ::kelebek::

sana katılıorum, belli bi yaştan sonra artık böle babyface felan olmuo, bi sivilce çıkıo kabak gibi ortada,

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yaw brak, her allahın günü kesmeye başlada görürüm ben seni 2-3 gün kesme sora traş da işkenceye dönüşüyo iice zor kesiliyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hastrombol

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Elimde mi o bea millet tarikata mı gircen dioo :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Russian

Alıntıları Göster
    sakal takviyesi yapılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Russian

Alıntıları Göster
    arkadaşlar konuyu saptırmayalım...ne önerirsiniz die sorudm konu nereye gitti....
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ::kelebek::

sana katılıorum, belli bi yaştan sonra artık böle babyface felan olmuo, bi sivilce çıkıo kabak gibi ortada,

Alıntıları Göster
    hoca bol bol traş bıçapğı vurcaksın ama abartma... çıkmazsa da çıkmaz yapabileceğin bişi yok.. ayrıca sakal çıkmayan yere traş bıçağı vurma..

19 yaşında babyface... olur psikopat face

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

hoca bol bol traş bıçapğı vurcaksın ama abartma... çıkmazsa da çıkmaz yapabileceğin bişi yok.. ayrıca sakal çıkmayan yere traş bıçağı vurma..

Alıntıları Göster
    jiletle kesersen çıkar ama oda tehlikeli yüzün tahriş olur ve sivilceler çıkar dikkatlice yaparsan belki olur
  • quote:

arkadaşlar konuyu saptırmayalım...ne önerirsiniz die sorudm konu nereye gitti....

Alıntıları Göster
    jilet.

şu berberlerinkinden olacak iki kere yüzünü traş et sarımsağı ikiye kes çıkması gereken yerlere sür yıkama kuruduktan sonra buz gibi suyla yıka
  • quote:

Orijinalden alıntı: máwci

jilet.

şu berberlerinkinden olacak iki kere yüzünü traş et sarımsağı ikiye kes çıkması gereken yerlere sür yıkama kuruduktan sonra buz gibi suyla yıka

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: màwci

jilet.

usturamı diosun...ya usturayı imkansız wuramam kein parçlarım suratı...permatikle oluorumda...sarımsak işe yarıo dimi bu arada.....sakata gelmeyelim...

• quote:

jilet.

Alıntıları Göster
    yaw badem yağı diyorlardı... deneyen var mı
  • quote:

jilet.

Alıntıları Göster
    sakal ektir

• quote:

Orijinalden alıntı: asean20

sakal ektir

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: asean20

sakal ektir

çok yardımcı oldu saolasın...

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Alıntıları Göster
    ulan allahtan benim devlet dairesinde işim yok 2 günde bir kes olmazdı valla şimdi üstlerden azcık yeterli alt taraflar kalsın ayrıca sivilceyide iyi kapatıyo ama jileti vurdun mu gerisi düşünme kabak misali

• quote:

Orijinalden alıntı: asean20

sakal ektir

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: asean20

sakal ektir

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.