Şimdi Ara

AVEA SAHUR INTERNET KAMPANYASI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
5.304
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

BIMCELL faydalanmıyor bimcell avea değil mi lan niye bimcell'e üve y evlat muamelesi ha

Bimcell aslında tam olarak Avea değil. Biraz daha özgür diğer gelir paylaşım ortaklarına göre. PTTCell ile BimCell'i, POCell GSCell vs firmalardan biraz daha ayrı tutmak gerek.
  • Gayet iyi oldu sahurda kota biter mi yeter mi demeden özgürce dolaştık. Teşekkürler avea
  • Avea neden sahur paketinden değil de her seferinde kotadan yiyor biri açıklasın bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatura kesimine 3gun kala 4gb paket bitti benim bu sabah
    Avea sagolsun sahurda netini esirgemiyor :)
    Camur atmaya luzum yok...
    2 sene once korkarak vodafone dan gecis yaptim iyikide yaptim yok cekmiyo yok yavas alakasi yok.
    Kullanicisini dusunen en iyi firma(fiyat ve paket olarak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duvan.35 -- 7 Temmuz 2014; 4:29:08 >
  • Türkiye'nin en iyi operatoru sanırım avea
  • Her gün gece 500 mb veriyor mu yoksa 1 ay boyunca sadece 500 mb mı anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matematiqci

Her gün gece 500 mb veriyor mu yoksa 1 ay boyunca sadece 500 mb mı anlamadım?

gunlk 500 mb

• Saat 2 olduğunda veri bağlantısını kesip yeniden bağlanın. Sahur paketi aktif olur.

• Pttcell denendi. Olmuyor malesef
  • Bilgilendirme için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: serji

Saat 2 olduğunda veri bağlantısını kesip yeniden bağlanın. Sahur paketi aktif olur.
    aynen bu şekilde yapın. normal tarifenizden düşmez.
  • benim de dün gece normal tarifemden düştü mb.eğer dediğiniz gibiyse bizim hatamız fakat eğer tersi bi durum varsa yazıklar olsun bu avea ya.zaten doğru düzgün çekmiyor olduğum yerde.
  • avea kadar rezil ve uyduruk bir operatör yok, 500 mb sahur paketini gece kullandım ve uyudum, sabah 6 da 2 mesaj gelmiş öncekinde 100 mb falan kalmıştır diyo, sonraki mesajda hakkınız bitmiştir diyo; Allah bilir normal internetten de eridi gitti biraz

şu son 6 veya 12 saat hariçtir muhabbeti sadece çakallık için aslında

doğru dürüst çekmediğini de herkes biliyor zaten
  • ben 500 mb gün içinde kullanıyorum. zaman sınırlaması yok. belki sizdede öyledir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamam sakinim

ben 500 mb gün içinde kullanıyorum. zaman sınırlaması yok. belki sizdede öyledir?

ben de böyle birşey sezdim ama denemek yemedi açıkçası netim çok az var çünkü.gün içinde sorgulama yaptığımda hala sahur kampanyasından kalan şu kadar netiniz var diyor
  • PTTCELL'iler yetim mi öksüz mü? Hain Avea .
  • quote:

Orijinalden alıntı: bha41

quote:

ben 500 mb gün içinde kullanıyorum. zaman sınırlaması yok. belki sizdede öyledir?

ben de böyle birşey sezdim ama denemek yemedi açıkçası netim çok az var çünkü.gün içinde sorgulama yaptığımda hala sahur kampanyasından kalan şu kadar netiniz var diyor

ben net paketi yok şuan ama. bugün 500 mb bitirince mesaj geldi bitti dedi baktım kontör gitmiş 20 kuruş filan. bende oluyor 2-den 2 ye kadar 500 mb süper

• quote:

quote:

quote:

ben net paketi yok şuan ama. bugün 500 mb bitirince mesaj geldi bitti dedi baktım kontör gitmiş 20 kuruş filan. bende oluyor 2-den 2 ye kadar 500 mb süper

benim hat faturalı olduğu için yemiyor ama denemek lazım :) bir de gece ikiden itibaren sorgulama yapıyorum ama hala kendi paketimi gösteriyor atıyorum 3 saat sonra sorguladığımda hem sahurdn hem kendi paketimden gittiğini görüyorum.bedavadan 70mb netim gitti zaten hepi topu 250mb netim var.sizde oluyor mu böyle durum?

• quote:

quote:

quote:

quote:

benim hat faturalı olduğu için yemiyor ama denemek lazım :) bir de gece ikiden itibaren sorgulama yapıyorum ama hala kendi paketimi gösteriyor atıyorum 3 saat sonra sorguladığımda hem sahurdn hem kendi paketimden gittiğini görüyorum.bedavadan 70mb netim gitti zaten hepi topu 250mb netim var.sizde oluyor mu böyle durum?

bazı arkadaşlar 2 de mobil veri kapatıp açmayı tavsiye etmiş. deneyin belki olur.faturalıysa riske girmeyin derim ben.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bazı arkadaşlar 2 de mobil veri kapatıp açmayı tavsiye etmiş. deneyin belki olur.faturalıysa riske girmeyin derim ben.

eyvallah sağolun bu gece öyle denicez bakalım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.