Şimdi Ara

Spotify Premium üyeliğinin yarısı Enpara `dan! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
20
Favori
45.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    muhtemelen devam eder
  • şuan geçerli mi kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

şuan geçerli mi kampanya

2016 'ya kadar geçerli.
  • benimde karttan çekmiyor. sebebini bulan oldu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: alvarez

benimde karttan çekmiyor. sebebini bulan oldu mu

kart bilgilerini güncelleyince sorun çözülüyor.
  • oea77 kullanıcısına yanıt
    ben de aynı sorunu yaşadım, sistemden sil kartı, sonra tekrar ekle düzeliyor;)
  • benden çekti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en paradan ödeme yapabilen varmı arkadaşlar ben yapamıorum 2 gündür
  • arkadaşlar spotify'a paralı üyeyim. facebook hesabımı dondurdum. spotify facebook'uma bağlı olduğu için açılmıyor. napmam gerek? illa yeniden mi açıcam facebook'u?
  • alvarez kullanıcısına yanıt
    maalesef öyle gözüküyor, ben de aynısını yaşadım.
  • Beyler en parada mart ayına kadar yapıcağınız alışverişlerde diye başlıyor kampanya. Mart ayından sonra 10 lira mı kesilicek şimdi ? Mart ayına kadar 5 sonra 10 mu nedir nasıldır yardım edin lütfen

• beyler spotify e-kartlari var. 1-3-6-12 aylık. 6 aylık 60 tl. enpara ile alip 25 tl iade kampanyasi ile 35 tlye 6 ay premium kullanabiliriz herhalde değil mi?

https://www.spotify.com/tr/purchase/ecards/

son 2 aya girdik bu kampanyada maalesef. bu ay spotify gelecek ay da playstation plus i halletmemiz lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

beyler spotify e-kartlari var. 1-3-6-12 aylık. 6 aylık 60 tl. enpara ile alip 25 tl iade kampanyasi ile 35 tlye 6 ay premium kullanabiliriz herhalde değil mi?

son 2 aya girdik bu kampanyada maalesef. bu ay spotify gelecek ay da playstation plus i halletmemiz lazım.

Mantıklı aslında. Kampanyayı uzatma şansları olsa keşke.. Böyle oluyor mu araştırdınız mı ?

• quote:

beyler spotify e-kartlari var. 1-3-6-12 aylık. 6 aylık 60 tl. enpara ile alip 25 tl iade kampanyasi ile 35 tlye 6 ay premium kullanabiliriz herhalde değil mi?

1 tık daha iyisini yapabilirsiniz, 3 aylık hediye kartı alırsınız sonra iki ayrı birer aylık hediye kartı alırsınız. Böylece 50 lira verip 25 lirasını geri alırsınız yani 5 aylığı 25 liraya getirmiş olursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben deneme amaçlı 3 aylık e-kart aldım. Kodu kullanmak istedim şöyle bir son oldu:
    'Ne yazık ki bu Premium kodunu hesabına uygulayamıyoruz. Bunun nedeni elindeki Premium üyeliğinin Premium kodu ile birlikte kullanılamaması olabilir.'
  • quote:

Orijinalden alıntı: acedia

Ben deneme amaçlı 3 aylık e-kart aldım. Kodu kullanmak istedim şöyle bir son oldu:
    'Ne yazık ki bu Premium kodunu hesabına uygulayamıyoruz. Bunun nedeni elindeki Premium üyeliğinin Premium kodu ile birlikte kullanılamaması olabilir.'

Üyeliğin bitip freeye düştüğünde deneyebilirsin. Bu arada e-kartı nereden alıyoruz?
    Yukarıda yazılmış, pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 27 Şubat 2016; 17:08:43 >
  • quote:

6 aylığı nasıl 60tl oluyor bende 6 aylığı 60 euro gözüküyor.

Aslında her ay için euro gözüküyor 1 aylığı 10€, 3 ay 30€ vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caguar

quote:

6 aylığı nasıl 60tl oluyor bende 6 aylığı 60 euro gözüküyor.

Aslında her ay için euro gözüküyor 1 aylığı 10€, 3 ay 30€ vs.

vpn, zenmate, psiphon vs gibi bir program çalışıyor olabilir. onu kapatıp dene hocam. tabi Türkiye'den bağlanıyorsan.

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    aynen .

• Halloldu sağol.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.