Şimdi Ara

Spotify Premium üyeliğinin yarısı Enpara `dan! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
20
Favori
45.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 kişilik family kullanıyodum ve bu zamana kadar iade alabiliyordum sorunsuz. bu tarihten sonra alamayacak mıyım family için? iptal derken neyi kastettiniz?
  • Vodafone'dan alsam, pc de ve ps4 te de kullanabiliyor muyum? Cahilliğime verin, çözemedim bu işi.
  • IOS cihazı olanlar için, pepsi koduyla almak çok iyi bence.
    10 pepsi koduna 10TL veriyor. Çek satış bölümünden 18TLye 100 kod almak mümkün. 10 tane de arkadaşlardan numara bulsak 100TL bonusu hesaba atarız. Toplam 18TLye 7 ay boyunca rahat rahat kullanırız. İlk satın alımı az önce yaptım, itunes bakiyesinden çekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.uzun -- 23 Ağustos 2015; 23:01:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asymmetric

2 kişilik family kullanıyodum ve bu zamana kadar iade alabiliyordum sorunsuz. bu tarihten sonra alamayacak mıyım family için? iptal derken neyi kastettiniz?

Başlık sahibi onu öyle yazdı bıraktı. İptal olan birşey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

arkadaşlar spotify denen şeyden uzak durun. hesabım çalındı ve bir kişi bile bulamadım karşımda muhattap olacak. o kadar mail attım, facebook twitterdan mesajlar attım ama nafile. Bu ay kartımdan para çekildi harcama itirazında bulundum. siz siz olun bulaşmayın

hesabın çalınıyor tamamda email hesabındamı çalındı ?
  • hesabı çalan adam mail adresini değiştirmiş. mail adresiyle girmeye çalıştığımda kayıtlı böyle bir mail adresi yok diye hata alıyorum. ,Hatta o mail adresiyle yeni bir üyelik dahi açabildim sonradan. Acaba ben mi maiileri karıştırıyorum dedim ama daha önce üye oldunuz, premium üyelik başladı gibi mailler almışım üye olduğumda. yani hata yok. HAla ulaşamadım kimseye ne mailelre cevap geliyor nede sosyal paylaşım sitelerinden cevap veriyorlar. Banka da henüz dönüş yapmadı. Üye olurken bir değil bin defa düşünün bence. belkide çalunmadı hesap kendileri değiştirdi bilemiyorm
  • arkadaşlar buradan 5 kişi birleşsek aile paketi satın alsak nasıl olur acaba ? herkes aynı hesaba mı bağlanıyor kullanmak için yoksa farklı mail-face ile bağlanabiliyormuuz
  • fairstars kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şey yapamıyorsan kartı internete kapat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

IOS cihazı olanlar için, pepsi koduyla almak çok iyi bence.
    10 pepsi koduna 10TL veriyor. Çek satış bölümünden 18TLye 100 kod almak mümkün. 10 tane de arkadaşlardan numara bulsak 100TL bonusu hesaba atarız. Toplam 18TLye 7 ay boyunca rahat rahat kullanırız. İlk satın alımı az önce yaptım, itunes bakiyesinden çekti

En fazla kaç kod alabiliyoruz

• mtyg kullanıcısına yanıt
    en çok sinir olduğum nokta o. ininal kartı geçici olarak kullanıma kapatmıştım ondan bile çekmişler. şebeke gibi çalışıyorlar anlayacağınız :) neyseki 9,9 la kurtardık ininal karta daha üykleme falan yapmam onu da komple kapattıracağım
    1 telefon numarasına 1 ayda 1 kod. Ama fazla kod almak için 1 pepsi üyeliği yeterli, aynı üyelikten farklı numaralara kod gönderilebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

1 telefon numarasına 1 ayda 1 kod. Ama fazla kod almak için 1 pepsi üyeliği yeterli, aynı üyelikten farklı numaralara kod gönderilebiliyor.

peki aynı apple hesabına birden fazla kod tanımlayabiliyor muyuz ?

Evet, sınırsız :)
  • encard ile satın alınamıyor alabilen var mı
  • Spotify aile üyeliğini app store dan yapamıyormuyuz.spotirfy ın kendi sitesine yönlendiriyor ve oradan enpara ile aldığımızda yine yarısı enparadan oluyormu.
    Bir de ailede bir kişi olursa 15₺ iki kişi eklenirse 20₺ diyor, 10₺ olan bir ücret göremedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilim77

Spotify aile üyeliğini app store dan yapamıyormuyuz.spotirfy ın kendi sitesine yönlendiriyor ve oradan enpara ile aldığımızda yine yarısı enparadan oluyormu.
    Bir de ailede bir kişi olursa 15₺ iki kişi eklenirse 20₺ diyor, 10₺ olan bir ücret göremedim

Doğrudur, aile hesabına ilave 1 kişi ekleyince 15, 2 kişi ekleyince 20tl oluyor enpara ile ödeyince yarı yarıya geri ödeme yapıyor. Bende ve hanımda var, 15tl çekiliyor karttan, sonra 7.5 geri geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben spotify üyeliğimi Vodafone üzerinden oluşturdum. 3 Ay spotify + 1,5 gb internet e 22tl ödedim. Bu kampanya daha mı uygun oluyor?pahalıya mı almış oldum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.spotify.com/tr/get-spotify/e-card/

Burdan 120tlye 12 aylık e-card alsak, bir sonraki ay 60 tl enpara karta geri dönüyor mu?
  • Sanırım kendim cevabı buldum.

quote:

Her ay Steam, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Spotify, Windows Store, Xbox, Play Station ve Deezer üzerinden toplam 50 TL’ye kadar yapılan harcamalar için %50 iade yapılacaktır. Ay içinde toplamda 50 TL üzerinde harcama yapılması durumunda 50 TL’nin üzerindeki tutar için iade yapılmayacaktır. Aylık maksimum 25 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 300 TL iade kazanılabilir.

Kampanya 31 Aralık 2015’e kadar geçerlidir.

1 ay içinde 3 aylık almak en mantıklısı ozaman. Eylül-ekim-kasım-aralık 4 x 3 aylık kart ile sanırım 1 sene kullanılabilir.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.