Şimdi Ara

neta HD 6400 full hd mi yoksa atlanta HD Box Neo mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • neta HD 6400 full hd mi yoksa atlanta HD Box Neo mu
    bu alıcılardan hangis daha kaliteli SD ve HD yayına sahib. hangisini önerirsiniz.

veya daha farklı uygun fiyatlı kaliteli yayın ve kanal geçişi hızlı olan bir uydu alıcı önerirsiniz.

• ARKADAŞLAR BİRAZ ACİL CEVAP LAZIM İKİSİNDEN BİRİNİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. KLİKSA DAN SUNNY AT 16100 ALDIM SD YAYINLAR HOŞUMA GİTMEDİ iade etim. EVDEKİ NEXT TİGER 2010 DA kafayı yemiş durumda.
  • 6400 alınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SARIKAFA27

ARKADAŞLAR BİRAZ ACİL CEVAP LAZIM İKİSİNDEN BİRİNİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. KLİKSA DAN SUNNY AT 16100 ALDIM SD YAYINLAR HOŞUMA GİTMEDİ iade etim. EVDEKİ NEXT TİGER 2010 DA kafayı yemiş durumda.

sd ve hd yayında en iyi görüntüyü en ucuza alabılecegınız cıhaz

neta 6400 modelıdır

http://www.n11.com/neta-6400-hd-uydu-alici-hdmi-kablo-hediye-P12946306
  • neta 6400 tgsksız model..
  • Evet bu cihazı daha önce tecrübe ettiniz mi neye gore tercih etmeyin diyorsunuz anlamadım?Eğer tecrübe ettiyseniz bu cihaz hakkında görüşlerinizi artı ve eksi yönlerini paylaşmanızı heyecanla bekliyoruz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neta 6400 aldım. tgsk var. kanal gecişleri oldukca hızlı görüntü kaliteside oldukce iyi fakat atalanta neo yu da merak etmedim değil yani.
  • SARIKAFA27 kullanıcısına yanıt
    Neta 6400 alarak dogru karar verdiniz hayırlı olsun

• Bende ikisi arasında git gel yapıyordum çünkü başka 200 TL altı ve alınabilir sti çipsetli uydu alıcı(bilen varsa lütfen güzel yorumlarını iletsin) bulamadım. sunny var alan bin pişman düşünmedim bile yorumlardan sonra...neta yı alabileceğim düzgün bir mağaza varsa (kadıköy) de iletmenizi rica ederim.

Birde garanti işlemleri nasıldır?
  • ExTRemEreN kullanıcısına yanıt
    neta 6400 4-5 aydır kullanıyorum. gayet memnunum görüntü harika kanal geçişi süper. ama atalanta yı denemedim merak etmiyor değilim.
  • Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Sanırım Neta yı alacağım gibi görünüyor. 2015 ocak için yeni üretim yapıcaklarmış konu açtım bununla ilgili özellikle yeni alacaklara sabretmeleri konusunda bir yardım
    http://forum.donanimhaber.com/m_100511613/f_//tm.htm#100511613
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTRemEreN

Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Sanırım Neta yı alacağım gibi görünüyor. 2015 ocak için yeni üretim yapıcaklarmış konu açtım bununla ilgili özellikle yeni alacaklara sabretmeleri konusunda bir yardım

Selam
    neta 6400 ler 22 aralikta stoklarda olucaktir
    0216 3359979 nolu telefonumuzdan siparis verebilir siniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Sanırım Neta yı alacağım gibi görünüyor. 2015 ocak için yeni üretim yapıcaklarmış konu açtım bununla ilgili özellikle yeni alacaklara sabretmeleri konusunda bir yardım

Selam

Merhaba Fatih Bey,

Açtığım konuya göz atma fırsatı bulduysanız neta nın müşteri hizmetleriyle yaptığım birebir görüşmeyi nakletmeye çalıştım.
    Sizin stoklarda olacağını ilettiğiniz ürün bu yeni üretim yeni yazılım ve hatta belki değiştirilmiş kumandalı olacak olan model midir? Yoksa halihazırda piyasada var olan TKGS li modelin tekrar stoklarınızdaki mevcudiyeti midir

• ExTRemEreN kullanıcısına yanıt
    ExTRemEreN

suan da elımızde cıhaz olsa zaten satısta olur
    uretımden ne cıkarsa sıze sunacagız
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Onu bende doal olarak düşündüm de şirketin "Ocak ayı ortası gibi yeni üretime başlayacağız" demesinden sonra böyle düşünme payım oluştuğu için söyliyeyim dedim. Bakalım görelim neler yaşanacak diye efem
  • quote:

Orijinalden alıntı: SARIKAFA27

neta 6400 4-5 aydır kullanıyorum. gayet memnunum görüntü harika kanal geçişi süper. ama atalanta yı denemedim merak etmiyor değilim.

Atlanta hdbox neo cihazının görüntü kalitesi iyi ancak yazılımsal sorunları var o nedenle satıştan çektik. 6400 de iyi karar vermişsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Selam

Netashopta stokta gözükmüyor size geldi mi dün itibariyle?

• Acep şuanda resmi sitede satışa girmiş olan neta yeni üretim midir nedir bi bilgisi olan varmidir?

• quote:

Acep şuanda resmi sitede satışa girmiş olan neta yeni üretim midir nedir bi bilgisi olan varmidir?

Ne fark var acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.