Şimdi Ara

Android L hakkında her şey: 'Google'ın yeni nesil mobil işletim sistemi mercek altında'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
2.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google, Android işletim sisteminin yeni versiyonu olan Android L'yi duyurdu. 64-bit desteğinden PC seviyesinde grafiklere, yeni arayüzden Dalvik yerine ART Çalışma Zamanı'na geçişe kadar pek çok yeniliğin olduğu Android L'yi enine boyuna değerlendirdik.

• Sabah sabah bu ne hiz oglen olaydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :D android iyidir iyi eskisi gibi sikintisi yok . nexus one de neydi oyle yav

• Android bir kere kesinlikle görsel anlamda iOS'tan 1342 kat daha iyi.

• Apple tarafında android de zaten olan şeyleri ekleyince büyük bir yenilik miş gibi tanıtılıyor fakat android tarafında kimsede olmayan yenilikler geldiği halde sanki umursamaz tavırlar sergilenerek tanıtılıyor
    Android stabilite olarak iOS u yakaladı hatta iOS 7 gerçekten daha fazla hata vermeye başladı böyle giderse sonraki tercihlerim tekrar android olacak
    Bu arada bu kadar hızlı değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim

• Android bu sefer kendini kanitladi
    hem tasarim hem stabilite olarak ios ve wp den daha iyi sistem olarakda 3-4gb ramler geliyo benim merakim
    Android silver li urunler bos zamanlarda ran tutekmezse yani kullanici 4 ram in tamamini kullana bilirse android silver ve L birlikte her kulvarda gececektir rakiplerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeterPan13 -- 27 Haziran 2014; 8:50:06 >
  • Videonun ozeti firmalarin ozellestirdigi arayuzdeki ozellikleri topladik tum kullanicilara dagiticaz lg ve samsung buyuk pay sahibi.

• İzleyelim bakalım

• Erdi Bey Samsung Galaxy S4 ün exynos işlemci versiyonlu modellerine gelir mi? Gelmemesi ihtimali olabilir mi? Bazı yerlerde bu modellere gelmeyeceğini okudum. Teşekkür ederim.

• Android arayuzu yenilense ne olur. Samsung Lg Sony kendi arayuzlerini kullanmaya devam ettigi muddetce app'ler haric bu arayuzu zaten goremeyecegiz. Ondan sonraki sorun guncelleme. Ozellikle amiral gemi olmayan modeller guncelleme alabilcek mi? Yoksa yemisim 5000 tane yeni api yi. Ekosistemin gene sadece yuzde 1 faydalanacaksa bu android L den.

• ios 7 yeniden tanıtılmış
  • Arayüz dahabir güzel olmuş fakat şu güç tuşuna basınca ekranın gelme gecikmesi hala giderilmemiş.Açıkcası bu gecikme insanın canını çok sıkıyor.
  • L ile tatlı ismi bulamamışlarsa "Android LOKMA" deyiverelim. Elin nestlesinden neyimiz eksik bizim.

• Bu L'in özelliklerine ek olarak LG'nin G4'teki romunu çok merek ediyorum.

• Mesut nedeb teşrif etmedi acaba? Hadi Gün tam bi fan onu anladık da Mesut da mı?

• Fanboy degilim fakat bu android l yi bir cok cihaz alamayicak . Ama apple bir guncelleme yaptimi neredeyse 1-2 tane haric hepsi aliyor hepsi son surum . Bazilari dicek 4s te ios 8 kasiyo diye bizde onlara samsungun touchwizini hatirlatalim .eksileyin yapabileceginiz tek sey bu zaten !

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 27 Haziran 2014; 9:46:42 >
  • Eskiden arayüzünü zerre kadar beğenmezdim ayarlar menüsünü felan ama artık güzel yapmışlar o siyah boğuk temayı değiştirmişler :)

• Android Lolipoptur o.

• Reklamlarla bitirdiniz beni...

• nasıl güncelleyeceğiz şimdi? sizce lg g2 gold alırmı bu güncellemeyi? ben akıllı telefonda yeniyim de biraz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.