Şimdi Ara

silinsin (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullandigim elektronik aletler arasinda en cok isinani bi elektronik alet bu kadar cok isinmamali ayrica kisin cep sobasi niyetine kullanilabilir cidden cok isiniyor Kardesim bu makinenin temel gorevi uydu yayinlarini almaksa alacak kardesim vu duo tuneri daha iyi ayni kabloyu bi vu duo ya takiyorum kanali izliyorum bi g4 miniye gordugum bu...tabi alisamadim orasi ayri biraz zaman gecicek bakalim cesitli testler yapacam baska serverla hem vu duo hem g4 mini server testi performanslari karsilastiricam bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ... takipdeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acıyok -- 15 Ağustos 2014; 12:01:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Kullandigim elektronik aletler arasinda en cok isinani bi elektronik alet bu kadar cok isinmamali ayrica kisin cep sobasi niyetine kullanilabilir cidden cok isiniyor Kardesim bu makinenin temel gorevi uydu yayinlarini almaksa alacak kardesim vu duo tuneri daha iyi ayni kabloyu bi vu duo ya takiyorum kanali izliyorum bi g4 miniye gordugum bu...tabi alisamadim orasi ayri biraz zaman gecicek bakalim cesitli testler yapacam baska serverla hem vu duo hem g4 mini server testi performanslari karsilastiricam bakalim

valla dostum fiyatı 270 tl ye alınabilen bir uydu alıcısı işte ne bekliyorsunuz uzayamı çıksın

ben hala ısınması ile alakalı ne gibi bir problem olacağını çözemiyorum ve ısrarla bunu söylemeye çalışmışsınız sıcak sıcak duruyor işte

bu arada bazı testler yapacağım demişsiniz bilim insanımısınız

illaki makinanın bir eksikliğini bulup anlatmaya çalışacaksınız sanırım 270 tl lik makinadan mucizeler bekliyorsunuz gerçi sizin düşünceleriniz sanıyorum ki farklı

makinayı kötülmek için uğraşacaksınız hayırlısı olsun testlerinizi yapın da bizde bilelim

gerçi sizin test yapmanıza gerek yok youtube den g4 mini videolarına bakınca ürünün ne olduğu gayet açık.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_eser

gerçi sizin test yapmanıza gerek yok youtube den g4 mini videolarına bakınca ürünün ne olduğu gayet açık.

• videolar her şeyi göstermiyor mesala bir uyduda bir makineyle bir kanalı izleyebilirken g4minide izleyemiyeceğiniz değinmiyor.... ayrıca demince dreambox 800 hd ile kıyaslayan kimdi makinayı ondan daha hızlı olduğunu idda etiniz... ayrıca insanı geren hakret eden cümleler kurmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 14 Ağustos 2014; 12:21:34 >
  • 1 sene bedava server'la veren olursa bende almayı düşünüyorum. Şuan Next Machina 3D var fakat 1 Tanede Bundan Alıcam.
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Isınma kıyaslamasını mini cihazlarla yapın. Mümkünse elektronik ölçer kullanın.
    Çıkmayan kanalları frekansıyla yazarsanız bizde bakarız.

Açıkçası dm800hd nin sim 2,3 olayları gözümü korkutmuştu. Teknolojisinin çok eski olduğunu unutmayın.

g4 mini ve dm800hd nin vod (seyirturk, mkvod) performansını da karşılaştırabilirsiniz.

Hataları ve çözüm yollarını maddeler halinde yazarsanız güzel bir döküman olur.
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    1 sayfadakı mesajda sorular ve cevapları var

aklına gelen bırsey varsa sorun arkadaşlar cevaplarlar

o yok bu yok demek yerıne bunu nasıl bulurum demek daha şık olur

bu dünyada herşeye çare var ölüme çare yok
  • Guzel cevaplariniz icin tessekkur ederim

1. Favori listesi ekleyebiliyor muyuz kendimiz illa kendi favori listesine yeni isim verip mi degistirmek gerekiyor silmede yapabiliyor muyuz

2- frekans ekleme nasil yapiliyor sanirim atlanta kanal listesi guncelleme var denedimde kendimiz ekleme silme yapamiyor muyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Guzel cevaplariniz icin tessekkur ederim

1. Favori listesi ekleyebiliyor muyuz kendimiz illa kendi favori listesine yeni isim verip mi degistirmek gerekiyor silmede yapabiliyor muyuz

2- frekans ekleme nasil yapiliyor sanirim atlanta kanal listesi guncelleme var denedimde kendimiz ekleme silme yapamiyor muyuz

selam

1- 18 adet favorı lıstesı eklenıyor
    kanal lıstesını acınca ekran kanal duzenleme + tuşuna basın

favori listesı duzuenleme, toplu sılme, toplu tasıma , var yenı ısım yazabılırsın

2- kurulumdan kanal arama gırın

kanal gırecegın uyduyu sec saga gel frekanslara gır duzenlemeye yesıl tus

frekans duzenle ekle sılme var

kullanma klavuzunda yazıyor

• Teşekkür ler

• Kanal editörü için yazılımı geliştirmeyi düşünür müsünüz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pazartesı fırmadayım soylerım ama kullanımı kolay ve basıt

mouse ıle secıp toplu tasıma sılme yapabılırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

Teşekkürler. Cihazdan çok memnunum. tv, cccam, dizi ve film programları, bazen iptv işimi görüyor.

Elbette hatalar oluyor ama çoğu androidin hatası. Yanlış programlar, kalıntılar.

Yapamadıkları da var. dsmart modül takılamaması, Hem fare hem usb hdd takılamaması, android bir tabletin yaptığı herşeyi yapamaması (tv, iptv, internet, bir çok oyun, torrent (denemedim), indirme, bunları ve daha fazlasını yapabiliyor)
    Isınması mini cihazlarla aynı, yani sınırlar içinde. Çok sıcak yerlerde altına laptop soğutucu konabilir.

Tam düzgün ayarlı iken yedek almak ve sorun çıkınca yedeğe dönmek çok önemli.

Saygılarımla.

Yedek alma ve yedege dönme olayini anlatirmisiniz nasil yapiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

pazartesı fırmadayım soylerım ama kullanımı kolay ve basıt

mouse ıle secıp toplu tasıma sılme yapabılırsın

İsteklerimiz:

1. daha iyi bir kanal editörü (dreambox ın ki mükemmeldir.)
    2. İptv 5.03 iki sorunu var. a) Birden fazla liste eklediğinde listeyi silip yenisini eklemeye çalışınca "iptv durdu" hatası verebiliyor. Eskiye göre azaldı ama hala yapabiliyor.
    b) iptv programı Usb hafıza dışında dahili hafızaya da erişip m3u listesi alabilmeli. 5.02 alabiliyordu. 5.03 sadece usb ye erişebiliyor.
    3. Usb Hub üzerinden aynı anda hem mouse hem harici hdd ve flasha erişebilmek. Ben usb hub üzerinden
    mouse+ flash diske bile erişemiyorum. Bildiğiniz sıradan usb flash bellekleri (4, 8gb sandisk) bile gösteremedim.
    4. Normal uydu kanalları içine iptv kanallarını ekleyebilmek.
    5. İptv listelerinin çoğu artık çalışmıyor. Yenilenmeli.
    6. hd kanallar arasndaki geçişlerde kanalın yavaşlaması
    7. kapatma tuşunua iki kere basınca kapanmalı veya kapatma tuşuna basınca kapatma gelmeli, uyku değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 17 Ağustos 2014; 14:53:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eyvazali

quote:

Teşekkürler. Cihazdan çok memnunum. tv, cccam, dizi ve film programları, bazen iptv işimi görüyor.

Elbette hatalar oluyor ama çoğu androidin hatası. Yanlış programlar, kalıntılar.

Yapamadıkları da var. dsmart modül takılamaması, Hem fare hem usb hdd takılamaması, android bir tabletin yaptığı herşeyi yapamaması (tv, iptv, internet, bir çok oyun, torrent (denemedim), indirme, bunları ve daha fazlasını yapabiliyor)
    Isınması mini cihazlarla aynı, yani sınırlar içinde. Çok sıcak yerlerde altına laptop soğutucu konabilir.

Saygılarımla.

ister dahili hafızaya ister usb flasha alabilirsiniz. Dahiliyi kullanıyorum.

menu_kurulum_0000_daha fazla_yedekleme_dahili depolama yolunu izleyiniz.

Geri yüklemek için_

cihazı kapatınızı. Kırmız AÇMA tuşuna basınız. HEmen kırmızı tuşa (kumandanın ortasında soldadır) sürekli basınız. MAvi menü gelecektir. gelmezse tekrar baştan başlayın.

1_1_1_1 yolunu izleyip yedeğinize geri dönün.

• Teşekkür ederim.

• pphammer kullanıcısına yanıt
    Selam hocam dilek lerinizi iletirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 27 Ağustos 2014; 22:34:46 >
  • Digiturkplay uygulamasi gayet guzel calisiyor cok memnunumda neden web sitesindeki olan butun kanallara uygulama uzerinde goremiyorum belli basli 10 tane kanal var yok uygulamada neden iphone uygulamasinda telefondan butun kanallara ulasabiliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyvazali

quote:

Saygılarımla.

ister dahili hafızaya ister usb flasha alabilirsiniz. Dahiliyi kullanıyorum.

menu_kurulum_0000_daha fazla_yedekleme_dahili depolama yolunu izleyiniz.

Geri yüklemek için_

cihazı kapatınızı. Kırmız AÇMA tuşuna basınız. HEmen kırmızı tuşa (kumandanın ortasında soldadır) sürekli basınız. MAvi menü gelecektir. gelmezse tekrar baştan başlayın.

1_1_1_1 yolunu izleyip yedeğinize geri dönün.

merhaba
    bende cihazı tanıma aşamasındayım paylaşımlarınız için teşekkurler ;

yedekleme bilgilerini vermişsiniz acaba cihazda çökme durumu varmı ?

cevabınız için teşekkur ederim

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.