Şimdi Ara

silinsin (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Goday

Favoriler sekmesindeki toplu kanallara tek tek değil de klasör olarak şifre nasıl koyabiliriz?

G4 de klasöre şifre değil de,kanalların kanal listesi içinde ve favori klasörü içinde görünmemesi sağlanabiliyor.
    menü-kurulum-ebebeyn kilidi-sağ taraf üstten 3. ve 4.kısım işaretli olsun.Uydu başka yerde olduğu için ancak bu kadar aklımda kaldı.Sanırım sizde de olur.
  • Güncellemeyi yaptım ancak bende şöyle bir sorun oluştu. Ara ara ses tamamen gidiyor. TRT hd nin sesi ise uydudan sesi kapatsam bile kapanmıyor. Bunun nedeni ne olabilr. Güncelleme sonrası fabrika ayarlarına dönmedim ondan olabilir mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkagaslar guncelleme hic te hosuma gitmedi g5 mini kanal gecerken altta siyah bant kalin cikiyor seffaf olursa daha iyi olurdu sorun birde kanal a dan z ye yapmak icin kanal duzleyiciye basmak gerekiyor daha onceki sari tusa basinca a z ye kanal sıranıyordu kirmizi tusa basinca uydu kanallari gecebiliyorduk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy83

Güncellemeyi yaptım ancak bende şöyle bir sorun oluştu. Ara ara ses tamamen gidiyor. TRT hd nin sesi ise uydudan sesi kapatsam bile kapanmıyor. Bunun nedeni ne olabilr. Güncelleme sonrası fabrika ayarlarına dönmedim ondan olabilir mi acaba?

menu ayarlar ses
    hdmi çıkışı LPCM yap. eğer öyleyse tvde de raw ı değiştir
  • Yeni yazılıma internetten ulaşılamıyor.Bandwith Limit Exceeded hatası veriyor.Bu durum düzeltilecek mi?Yoksa yeni yazılım geri çekildi de yeni sürüm mü verilecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technx59 -- 13 Kasım 2015; 22:53:13 >
  • technx59 kullanıcısına yanıt
    Turkey forumda usb versiyonu vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 15 Kasım 2015; 12:53:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

1.22 yazılımı sadece Smart G5 minilere mi uygun?Smart G4 mini'ye yüklenebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technx59 -- 14 Kasım 2015; 23:33:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: technx59

quote:

1.22 yazılımı sadece Smart G5 minilere mi uygun?Smart G4 mini'ye yüklenebilir mi?

Alıntıları Göster
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 15 Kasım 2015; 12:54:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

ALINTIDIR.

ASLA KREDİ KARTI BİLGİNİZİ GİRMEYİN.

DİLEDİĞİNİZ MAİL ADRESİNİ KULLANABİLİRSİNİZ:

http://www.filmboxlive.com/tr/promosyon-kodunu-aktif-et

https://play.google.com/store/apps/details?id=filmboxkk.com.filmbox&hl=tr

http://forum.donanimhaber.com/m_111855969/tm.htm

ŞU an izliyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: umtaksy

Line mesajlaşma üzerinden Garantibankasına " @garanti " ait hesabı buluyorsunuz. Filmboxlive için ekledim yazın link gönderiyorlar.

1 ay Ücretsiz izliyorsunuz.

İhyacı olan olabilir. http://www.filmboxlive.com/tr

Üyeliği aktif etmek için gerekli kod herkese aynısını veriyor : " GRNTFLMBX " (tşkler fairstars)

silinsin

Bunu g4 mini de izleme imkanımız varmı sadece bilgisayarda mi izleyebiliyoruz birde film var dimi sadece teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lsengul -- 15 Kasım 2015; 2:19:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    quote]Orijinalden alıntı: technx59

Yeni yazılıma internetten ulaşılamıyor.Bandwith Limit Exceeded hatası veriyor.Bu durum düzeltilecek mi?Yoksa yeni yazılım geri çekildi de yeni sürüm mü verilecek?

Gene G4 Smart gibi göçmeye başladık galiba
  • cugulo C kullanıcısına yanıt
    ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 15 Kasım 2015; 10:38:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lsengul

quote:

ALINTIDIR.

ASLA KREDİ KARTI BİLGİNİZİ GİRMEYİN.

DİLEDİĞİNİZ MAİL ADRESİNİ KULLANABİLİRSİNİZ:

http://www.filmboxlive.com/tr/promosyon-kodunu-aktif-et

https://play.google.com/store/apps/details?id=filmboxkk.com.filmbox&hl=tr

http://forum.donanimhaber.com/m_111855969/tm.htm

ŞU an izliyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: umtaksy

Line mesajlaşma üzerinden Garantibankasına " @garanti " ait hesabı buluyorsunuz. Filmboxlive için ekledim yazın link gönderiyorlar.

1 ay Ücretsiz izliyorsunuz.

İhyacı olan olabilir. http://www.filmboxlive.com/tr

Üyeliği aktif etmek için gerekli kod herkese aynısını veriyor : " GRNTFLMBX " (tşkler fairstars)

silinsin

Bunu g4 mini de izleme imkanımız varmı sadece bilgisayarda mi izleyebiliyoruz birde film var dimi sadece teşekkürler

g4 mini de izliyorum.
    film var.
    google play linkini de verdim.

• quote:

Faruk Bey elinizde g5 mini var mı?

İsmim cuma . halüsinasyonlara kapılmışsınız .
    G5 mini dahil hiç bir uydu alıcısı satmıyorum .

İsmim her ne ise ne .Yukarıdaki yorumlarımın cevabı bumu .
    "Çakma samsung satanların alayıda benim malım çin malı değil derler.
    Android uydu alıcısı montajcılarının alayıda tedavülden kalkan malzemeleri keriz buldukları uydu alıcısı sektöründe kullanıyorlar .
    Yeme bizi hocam .

Millet güçlü bir internet uygulaması .rahatça nette dolanmak istiyor . o nedenlede Androide yöneliyor .
    Sayenizde alayımızda hüsrana uğruyoruz . "

• İnfo bar güncellemesi G4 Mini'lere de yeni yazılım olarak verilecek mi?
  • Lütfen forumu tekrar savaş alanına çevirmeyin.Beğenen alır,beğenmeyen almaz.Bu kadar net.
    Bunun için lütfen de kimse daha yazının başından amacı ürün kötülemeye yönelik olduğu anlaşılan postlara cevap vermesin.
    Çünkü ne derse desin mutlaka bir cevap yetiştiriliyor,tartışma uzadıkça uzuyor.
    Burası cihazımız ile alakalı bilgi paylaşımı olarak kullandığımız bir alan olarak kalsın.
    Aksi halde bu kör döğüşü yazıların içinde bilgi kırıntılarını bulabilmek eziyet haline gelmeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technx59 -- 15 Kasım 2015; 10:23:57 >
  • quote:

İnfo bar güncellemesi G4 Mini'lere de yeni yazılım olarak verilecek mi?

şu an var ve kullanıyorum. Gayet güzel.

cihazın içinden bakın bakalım gelmiş mi?

ben yüklediğim için bana güncellemeleri göstermiyor.

verdiğim g4 mini linkini flasha atıp yüklemelisiniz.
  • quote:

firmanın yeri belli kore. daha ne diyeyim.

Çin malı değil derken .
    üretimi koreyimi kasdetmiştiniz . Aynı çakma samsunglar gibi .

Üretimi kore olmak bir üstünlükmü anlamına geliyor .?
    Bana göre çin malı değil derken aynı samsung satıcıları gibi davranıyorsunuz .
    Bilmezlerki orjinal samsunglar %90 çinde üretilir
  • cugulo C kullanıcısına yanıt
    Cugulo uzattın.Yazdıklarının ne sana ne bize faydası yok.Kes artık.Kes!
  • quote:

Lütfen forumu tekrar savaş alanına çevirmeyin.Beğenen alır,beğenmeyen almaz.Bu kadar net.
    Bunun için lütfen de kimse daha yazının başından amacı ürün kötülemeye yönelik olduğu anlaşılan postlara cevap vermesin.
    Çünkü ne derse desin mutlaka bir cevap yetiştiriliyor,tartışma uzadıkça uzuyor.
    Burası cihazımız ile alakalı bilgi paylaşımı olarak kullandığımız bir alan olarak kalsın.
    Aksi halde bu kör döğüşü yazıların içinde bilgi kırıntılarını bulabilmek eziyet haline gelmeye başladı.
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 15 Kasım 2015; 10:32:00 >
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.