Şimdi Ara

silinsin (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

1 Adet Atlanta Smart G4 mini veya G5 mini modeli cihaz alacağım satmak isteyen varsa özelden PM ile ulaşsın.

selam tek kumandamı cıft kumandamı

http://urun.n11.com/medya-oynatici/atlanta-smart-g5-mini-P42592734

Farketmez garantisi devam eden sıkıntısız ikinci el olsun fiyat uygun olsun yeter.

• quote:

quote:

quote:

1 Adet Atlanta Smart G4 mini veya G5 mini modeli cihaz alacağım satmak isteyen varsa özelden PM ile ulaşsın.

selam tek kumandamı cıft kumandamı

http://urun.n11.com/medya-oynatici/atlanta-smart-g5-mini-P42592734

Farketmez garantisi devam eden sıkıntısız ikinci el olsun fiyat uygun olsun yeter.

2.el smart g4 modelı var full set nakıt 350 tl

• HD kanallar ekrana tam otururken SD kanallarda ekrana tam oturamama sorunu oluşuyor. HD kanallar 16:9 olarak ekrana tam oturduğundan sorun yok ama SD kanala geçince kendiliğinden 4:3 oranına geçiyor ve sağ sol da boşluk oluşuyor. SD kanalı eski 16:9 haline getirmek için kumandadan kanal listesine girince sağ üst tarafta küçük ekranda 4:3ten 16:9 a geri dönüyor. Siz de menüden çıkınca ana ekranda görüntü de düzeliyor. Her zaman bunu yapmak gerekiyor.

bu gerçekten çok can sıkıcı size tavsiyem atlanta smart g5 modelinden uzak durun yeni aldım bu olay yüzünden kaldırıp eski uydu alıcımı bağladım
  • warlock2 W kullanıcısına yanıt
    Bende Toshiba Lcd Tv var. Tv setting ayarlarına girdiğimde Otomatik formatı kapatıyorum.
    Tv görüntü ayarlarında da Geniş ekrana alıyorum.
    Android Tv box cihazımda ise 16.9 seçeneğini ayarlıyorum Tüm kanallar Tam ekran oluyor.
    Sizde Tv'nizden ayarları değiştirerek değiştirerek deneyin. Sizde de sorun çözülebilir.
    Sorunun basit bir çözümü varken karalama amaçlı uzak durun denmesi olmamış. Konuyu okusaydınız bununla ilgili çözümü önceki mesajlarda yazmıştım. Tekrar yazıyorum ürünü çıkartıp tekrar kullanabilirsiniz.

1- Menü
    2- Kurulum
    3- Ekran
    4- Yapılandırma Oranı 'Siyah Geçiş' yerine 'Hızlı Geçiş' seçiyorsunuz.

Ve problem ortadan kalkıyor.
  • bakın arkadaşlar denemediğim durum kalmadı daha önce samsung smart tv kullanıyorum daha önce g4 mini kullandım böyle bir sorun yaşamadım onu satıp g5 modelini aldım fakat ne yaparsam olmuyor tv den otomatiğe aldığımda hd yayınlar bu sefer üsten ve alttan siyah ince bant oluyor neyse bunu geçtim biraz seri kanal değiştirince hybrid durdu bekle kapat diye uyarı veriyor bunun çözümü nedir sanırım cihaz daha beta aşamasında testleri tamamlanmadan piyasaya sürülmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warlock2 -- 29 Ağustos 2015; 15:00:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: warlock2

bakın arkadaşlar denemediğim durum kalmadı daha önce samsung smart tv kullanıyorum daha önce g4 mini kullandım böyle bir sorun yaşamadım onu satıp g5 modelini aldım fakat ne yaparsam olmuyor tv den otomatiğe aldığımda hd yayınlar bu sefer üsten ve alttan siyah ince bant oluyor neyse bunu geçtim biraz seri kanal değiştirince hybrid durdu bekle kapat diye uyarı veriyor bunun çözümü nedir sanırım cihaz daha beta aşamasında testleri tamamlanmadan piyasaya sürülmüş

Cihazınızı fabrika ayarlayını çevirip dediğim işlemi yapar mısınız?
  • arkadasım sen neden fabrıka ayarına aldırıyorsun ? butun ayarı gidecek yukarıda zaten yazdık otomatık olcuklendırme yok yenı yazılıma eklenıcek
  • quote:

Orijinalden alıntı: warlock2

HD kanallar ekrana tam otururken SD kanallarda ekrana tam oturamama sorunu oluşuyor. HD kanallar 16:9 olarak ekrana tam oturduğundan sorun yok ama SD kanala geçince kendiliğinden 4:3 oranına geçiyor ve sağ sol da boşluk oluşuyor. SD kanalı eski 16:9 haline getirmek için kumandadan kanal listesine girince sağ üst tarafta küçük ekranda 4:3ten 16:9 a geri dönüyor. Siz de menüden çıkınca ana ekranda görüntü de düzeliyor. Her zaman bunu yapmak gerekiyor.

bu gerçekten çok can sıkıcı size tavsiyem atlanta smart g5 modelinden uzak durun yeni aldım bu olay yüzünden kaldırıp eski uydu alıcımı bağladım

Hocam dedigin olaya baska bir cihazda karsilasmistim.tam hatirlamiyorum ayari.ama 16:9 yaptiktan sonra bulundugun yerde baska bir bolumde ekstra bir ayarla duzeliyordu. Biraz kurcala.hatirladigim sayi ile ilgilii degil yaziyla ilgili bir ayardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

serkan bey yukarıda yazdık Otomatık olcuklendırme yok yenı yazılıma eklenıcek
  • Ip cam daki bissler ne zaman guncellenecek yaw. Aztv Idman tv paso sifreye giriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: acar85

Ip cam daki bissler ne zaman guncellenecek yaw. Aztv Idman tv paso sifreye giriyor.

Ipcama gir
    Key düzenlemeye gir menu tuşuna basıp network guncelleme sec

Ayrıca idman tv bissi değişmedi

Ayrıca mara iptvde bedava izliyebilmektesin

• g4 miniden g5 miniye geçen arkadaşlar, g5 mininin g4 miniden belirgin bir farkı varmı, g5 miniye geçelimmi yoksa g4 miniye devammı, teknik özellik bakımından pek fark yok gibi aralarında.

• quote:

quote:

Ip cam daki bissler ne zaman guncellenecek yaw. Aztv Idman tv paso sifreye giriyor.

Ipcama gir

Dostum o dediklerini yapiyorum zaten.ama keyleri ekleyen arkadas eski frekanslari biss e eklemis.ben manuel elle yeni frekansi duzeltiyorum.idman tv oluyor. Ama aztv omuyor.sizden ricam ekleyen ekibe ipcam daki biss keylerin frekanslarini duzeltmeleri.aksi halde her network guncelleme yapinca eski frekanslar geliyor.sifreler ise yaramiyor.
    Ayrica uydu aldim azerspace uicin.iptv izlemiyorum takiliyor surekli.ayrica tesekkurler her zamanki gibi ilgileniyorsun.

• quote:

quote:

quote:

Ipcama gir

Dostum o dediklerini yapiyorum zaten.ama keyleri ekleyen arkadas eski frekanslari biss e eklemis.ben manuel elle yeni frekansi duzeltiyorum.idman tv oluyor. Ama aztv omuyor.sizden ricam ekleyen ekibe ipcam daki biss keylerin frekanslarini duzeltmeleri.aksi halde her network guncelleme yapinca eski frekanslar geliyor.sifreler ise yaramiyor.
    Ayrica uydu aldim azerspace uicin.iptv izlemiyorum takiliyor surekli.ayrica tesekkurler her zamanki gibi ilgileniyorsun.

Tamam frekans eskisye şimdi yazıyorum
    Ben bakmadigimdan dolayı göremedim hallettirecem

• arkadaşlar g4 miniye 64 gb micro sd taksam olur mu destekler mi ? acaba.takan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: miran976

son 2 haftadır ne g4 minide ne de telde digiturkplaydan maç seyredemiyorum .uzun süredir devam eden bir sorundu.çözümü bulundu mu acaba?silip yeniden yükledim.problem devam ediyor.bilgisayarı tv ye bağlayıp izlemek zorunda kalıyorum.bazen açılıyor ama 20 sn sonra kopuyor,donuyor.bazen hata veriyor.anlamadım gitti!!!

Telefonun ne marka model

• Fatihbey digiturkplay sorununa siz nediyorsunuz bu konuda yorum yapmiyorsunuz.Atlanta firmasina ilettinizmi bu konuyu...

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbapsinan

Fatihbey digiturkplay sorununa siz nediyorsunuz bu konuda yorum yapmiyorsunuz.Atlanta firmasina ilettinizmi bu konuyu...

G4 modullu cihaz haricinde yazılımsal sorun yok
    G4 mini içinde abonelik koreye gonderildi denilmiştir
    Piyasada iptv satanlar var 720p kalitede Yarı fiyatına iptvde yüzlerce kanal izliyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 31 Ağustos 2015; 19:23:06 >
  • İyi günler arkadaşlar. IPTV, cccam vs. kullanabilmek için cihaz bakıyordum en çok bu ürün cazip geldi. Fiyat ve özellikler olarak piyasaya göre G5 çok iyi gözüküyor. Ancak yazılım vs. çok anlamadığım için tereddütteyim. Sizce alınıp senelerce sorunsuz kullanabileceğim bir cihaz mıdır önerir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.