Şimdi Ara

silinsin (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Film izlemek için dizitab tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyhead

dostum ben bir uçu av tabir edilen rca kablo bir ucu hdml girişli olan kablo ile eski tüplü tvye cihazı bağlamak istiyorum diğer kablonun yanında bunuda veriyormusunuz

oyle degıl
    tuplu tvye baglamak ıcın
    av out - tos kablo var ama g5ten cıkacakmı bılmıyorum haftaya bellı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

dostum ben bir uçu av tabir edilen rca kablo bir ucu hdml girişli olan kablo ile eski tüplü tvye cihazı bağlamak istiyorum diğer kablonun yanında bunuda veriyormusunuz

oyle degıl
    tuplu tvye baglamak ıcın
    av out - tos kablo var ama g5ten cıkacakmı bılmıyorum haftaya bellı olur

HDMI çıkışı Tos'a çeviren çeviriciler de mevcut. fiyat olarakta 7-8$ civarı.iş görüyor.

• Arkadaşlar cihazı aldığım günden beri olan sorunu bi türlü çözemedim.sorun şöyle;
    Cihaz ilk açıldığında trt1 harici kanal üstüne gelmeden kanal sinyali gelmiyor.ayrıca bazı kanallar arası geçişte sinyal yok diyor.mesela kanald den beyaz tv ye geçerken trt üzerine gelmedende geçiş sağlanmıyor.varmı bunun bir çözümü sinir bozucu birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digichaos -- 2 Ağustos 2015; 14:17:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

tüplü tvde kullanabılmek ıcın bu kablo ve ucuna takıcaksın

g4 mınıde vardı g5 modelınde kutuya koyarlarmı bılmıyorum gelsın haftaya bellı olur az sabır bekleyın

• digichaos kullanıcısına yanıt
    baska bır yerde denedınmı
  • quote:

baska bır yerde denedınmı

Denemiştim hocam sıkıntı bazen trtye dönsende diğer kanallara bağlanmıyor yeniden başlatmak zorunda kalıyorum

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    merhaba fatih bey yeni gelecek olan g5 modelini video incelemesi bekliyoruz gelince...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

merhaba fatih bey yeni gelecek olan g5 modelini video incelemesi bekliyoruz gelince...

merhab takıp edın

https://www.facebook.com/groups/1388041691431551/
    @fatihmc
    Evet sizinde dediğiniz gibi Cihazda AV çıkışı varsa Resimde gösterdiğiniz kabloyu kullanabilirsiniz.
    Benim Fotosunu vermiş olduğum Aparat ise Cihazda AV çıkışı olmayıp sadece HDMI çıkışı varsa Tüplü Tv'de kullanabilmek için çevirici aparat.
    Cihazlarda AV çıkışı mevcutsa Benim söylediğim aparatı kullanmaya gerek yok.
  • halilyild kullanıcısına yanıt
    evet gerek yok haklısın
    hocam merhaba,
    SmartHDbox editor ile kanal listemi kendime göre ayarlıycaktım da,

FAvori grubunu olusturuyorum ama iş kanalları tek tek oraya eklemeye gelince SADECE frekans bazında sıralanmış kanalları görüyorum mesela hotbird için.
    o şekliyle ben kanalları tektek seçemem ki ..
    CTRL+F de çalışmıyor, veya A-Z sortlama seçeneği de yok, nasıl yaparım? :/
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    ctrl veya ctrl + shift ile topluca gönderebilirsin.

favoride de istediğin kanalları ctrl (veya ctrl+shift toplu seçim) ile seç Sağ tıkla move channels ile istediğin yere taşı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: digichaos

Arkadaşlar cihazı aldığım günden beri olan sorunu bi türlü çözemedim.sorun şöyle;
    Cihaz ilk açıldığında trt1 harici kanal üstüne gelmeden kanal sinyali gelmiyor.ayrıca bazı kanallar arası geçişte sinyal yok diyor.mesela kanald den beyaz tv ye geçerken trt üzerine gelmedende geçiş sağlanmıyor.varmı bunun bir çözümü sinir bozucu birşey

Bilgim yok

yapabileceklerin.

1. internetten farklı kanal listesi yükleyip denemek
    2. yazılım değiştirip denemek 1.15, 1.20 gibi (tüm bilgilerin silinir, mutlaka yedekleme yap)
    3. anten ayarlarından diseqc değiştirip dene
    4. kanal arama_düzenle ile sinyale bak.

Sonuç alabilirsen yazmayı unutma.
  • bu makinaya internetten kayıt komutu gönderebilir miyim? seçtiğin kanalda seçtiğin tarihte ve saatte, atıyorum 4 ağustos tarihinde tarihinde show tv'de saat 17 ile 22 arasında kayıt kuruyorsun ve evde makina açıksa vakit geldiği zaman, otomatik olarak kayıt devreye giriyor ve sen de eve gelince kaydettiğin programı izleyebiliyorsun. Böyle bir uydu alıcısı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihtirasentrika

bu makinaya internetten kayıt komutu gönderebilir miyim? seçtiğin kanalda seçtiğin tarihte ve saatte, atıyorum 4 ağustos tarihinde tarihinde show tv'de saat 17 ile 22 arasında kayıt kuruyorsun ve evde makina açıksa vakit geldiği zaman, otomatik olarak kayıt devreye giriyor ve sen de eve gelince kaydettiğin programı izleyebiliyorsun. Böyle bir uydu alıcısı var mı?

Rezervasyonu kayıt var harddisk tak

Epg tuşuna bas

rezervasyon ekle

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ihtirasentrika

bu makinaya internetten kayıt komutu gönderebilir miyim? seçtiğin kanalda seçtiğin tarihte ve saatte, atıyorum 4 ağustos tarihinde tarihinde show tv'de saat 17 ile 22 arasında kayıt kuruyorsun ve evde makina açıksa vakit geldiği zaman, otomatik olarak kayıt devreye giriyor ve sen de eve gelince kaydettiğin programı izleyebiliyorsun. Böyle bir uydu alıcısı var mı?

Rezervasyonu kayıt var harddisk tak

Epg tuşuna bas

rezervasyon ekle

o bütün uydu alıcılarında var zaten ben internetten komut göndermek istiyorum makinaya
  • Eski atlanta hd boxtaki en büyük problem elektrik gittiğinde saat ayarının bozulmasıydı. otomatik saat güncelleyi açınca da elektrik gelince saat düzeliyordu ama bu sefer de ve her kanalın kendi tarih ve saatine göre ayalıyordu kendini Bu problem çözüldü mü?
  • Bir de kayıttayken başka kanalları izleyebilmeliyim Sadece aynı TP'dekileri değil, uydudaki tüm kanalları. Var mı böyle bir uydu alıcısı
  • Sayfalarda okuduğuma göre bu cihazın kronik sorunları varmış Ne gibi problemler bunlar
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.