Şimdi Ara

silinsin (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kimse hd sd performansına değinemmiş. bir resim var ama birşey anlaşılmıyor. netaya göre nasıl. tam olarak daha mı iyi daha mı kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acar85

kimse hd sd performansına değinemmiş. bir resim var ama birşey anlaşılmıyor. netaya göre nasıl. tam olarak daha mı iyi daha mı kötü.

neta ıle neden kıyasladınız anlamadım ayrı kategorıde ayrı cıhazlar

silinsinsilinsinsilinsinsilinsin

• Kategorileri farkli biliyorum. Gene de netlik nasil merak etmistim . Sd guzel gibi duruyor. Hd ler nasil. Eve net baglatinca iptv li donmasiz hizli bir cihaz lazim olacak. Bunlarin yaninda görüntüden de ödün vermek isremiyorum acikcasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kategorileri farkli biliyorum. Gene de netlik nasil merak etmistim . Sd guzel gibi duruyor. Hd ler nasil. Eve net baglatinca iptv li donmasiz hizli bir cihaz lazim olacak. Bunlarin yaninda görüntüden de ödün vermek isremiyorum acikcasi

hd bildiginiz hd 50 hz axen tvde bıle goruntuyu duzelttı

130 ekran tvde kullanan g4 ve g4 mini müşterilerimiz memnunlar hatta 150 ekranda kullanıp goruntuden memnun kalanda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 19 Temmuz 2014; 14:08:07 >
  • quote:

Kategorileri farkli biliyorum. Gene de netlik nasil merak etmistim . Sd guzel gibi duruyor. Hd ler nasil. Eve net baglatinca iptv li donmasiz hizli bir cihaz lazim olacak. Bunlarin yaninda görüntüden de ödün vermek isremiyorum acikcasi

Ben şu anda 120 ekranda kullanıyorum görüntü kalitesi olabileceğinin en iyisi ip tv ise internet inin hızı ile doğru orantılı 7 lik hız bile yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_eser

quote:

Ben şu anda 120 ekranda kullanıyorum görüntü kalitesi olabileceğinin en iyisi ip tv ise internet inin hızı ile doğru orantılı 7 lik hız bile yeterli

Tesekkürler. Yakinda bende alacagim. Ama pimpirikliyim iste. Arastirmaya devam

• Uyduyu usb çoklayıcı ile kullanmayı düşünen arkadaşlar; adaptörlü veya adaptörsüz çoklayıcı kullanarak bir adet kablosuz mouse ve bir adet 2,5' 500GB Seagate disk ile yaptığım denemelerde başarılı sonuç almadım. Bu ekipmanlarla denenebilecek tüm kombinasyonları denedim ama nafile... Adaptörlü bir usb çoklayıcı ile alırsam acaba çalışır mı diye düşünen arkadaşlar varsa boşuna paranızı harcamayın. İyi forumlar...
  • Digitürk play uygulamasında film/belgesel/dizi izleyebiliyormusunuz.Ben 1004 hatasıve malesef digiplay durdu hatası alıyorum.Canlı spor-canlı tv de şimdilik hata almadım.Son yazılım,son digiplay uygulaması var.eternet -kablo ile de bağlandım.Fibernet internetim var.Sorunu çözemedim.Digitürk sadece tablet ve telefondan izlersiniz ,uydu cihazı hata verir dedi.Forumda arkadaşlar sıkıntı olmadığını söyledlç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abtani -- 20 Temmuz 2014; 17:25:09 >
  • fiyatı biraz düşsün alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay74

fiyatı biraz düşsün alıcam

Fiyat bana pek düşer gibi gelmiyor g4 fiyatı hiç düşmedi

• abtani A kullanıcısına yanıt
    Dostum aynı durum bende de geçerli ve bu durum ile ilgili şöyle forumlara göz gezdirdim. Malesef bizim gibi diğer kullanıcılar da aynı sorundan bahsediyor. Üstelik cihazı root lu olmamasına rağmen bu hatayı alanlar var. Kim çözüm bulursa burada paylaşalım. İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordAngel

Uyduyu usb çoklayıcı ile kullanmayı düşünen arkadaşlar; adaptörlü veya adaptörsüz çoklayıcı kullanarak bir adet kablosuz mouse ve bir adet 2,5' 500GB Seagate disk ile yaptığım denemelerde başarılı sonuç almadım. Bu ekipmanlarla denenebilecek tüm kombinasyonları denedim ama nafile... Adaptörlü bir usb çoklayıcı ile alırsam acaba çalışır mı diye düşünen arkadaşlar varsa boşuna paranızı harcamayın. İyi forumlar...

Usb hubın çalışmaması gerçekten çok can sıkıcı. Buna çözüm bulmaları gerek. Ayrıca harici daha güçlü wifi adaptör bağladığımda da çalıştıramadım.

• uydu yayınında showtv, kanald,tv8 gibi kanallar bulunmuyor. Ayarları söyleyebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

uydu yayınında showtv, kanald,tv8 gibi kanallar bulunmuyor. Ayarları söyleyebilecek var mı?

kanal lıstesınde vardır sınyalmı yok ?
  • Kanal listesinde ve favori gruplarda kanallar var. Ama sinyal gözükmüyor. Mesela tüm çocuk favori grubundaki kanallardaki sinyaller yok ve kanallar açılmıyor. İlk geldiğinde sıkıntı yoktu. Ama şimdi uydu tanıtmama rağmen bazı kanallar açılmıyor.

• merhabalar

bulduğum İP tv urlerini bi türlü ekleyemedim
    nasıl ekleneceğini anlatırmısınız

cihaz sonuna kadar parasını hak ediyor bence sadece kullanımı biraz karışık daha yeni olduğumdan cözemedim
  • Cihazın bir tarafını düzeltirken diğer taraftan patlak veriyor. Sıkıntılı bir cihaz. Ayrıca çok ısınıyor. Gece açık bıraktım, sabah üzerinde yumurta pişecek kadar ısınmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syhgül

merhabalar

bulduğum İP tv urlerini bi türlü ekleyemedim
    nasıl ekleneceğini anlatırmısınız

cihaz sonuna kadar parasını hak ediyor bence sadece kullanımı biraz karışık daha yeni olduğumdan cözemedim

IPTV uygulamasına m3u formatında usbden kanal eklenebiliyor. Ben daha çok wonder share programını kullanıyorum IPTV için daha kolay kanal ekleniyor...

• uydu ayarlarını verebilecek biri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

uydu ayarlarını verebilecek biri var mı?

buyrun

https://www.facebook.com/groups/1388041691431551/files/
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.