Şimdi Ara

silinsin (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maalesef arkadaşlar bu cihaz hiçbir programla dts seçeneğini seslendirmiyor daha doğrusu cihaz demeyeyim de bu programlar diyeyim çünkü eski versiyonunda bulunan playerıyla açıyordu... yükseltmez olaydım??????
  • ubtatto U kullanıcısına yanıt
    Yardim edeyim versiyon dusur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatih bey size özel mesajda attım ancak ulaşmadı sanırım, dün gece n11 den vermiş olduğum siparişi bugün yollayabilirseniz sevinirim .
  • ok
  • Emeğe saygı gösterin. Birşeyler yapmaya çalışılmış sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dc106

fatih bey size özel mesajda attım ancak ulaşmadı sanırım, dün gece n11 den vermiş olduğum siparişi bugün yollayabilirseniz sevinirim .

evet tabiiki kargon hazır

--------------------------------------------
    knn1982 alımlarınız cumartesı saat 4 e kadar kargolanır
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim
  • Rica ediyorum hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

Smart box markete girip ıpcama yükleyin

Mgcamd özelliği eklendi

Mgcamd nedir?Nasıl kullanılır?Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: technx59

quote:

Smart box markete girip ıpcama yükleyin

Mgcamd özelliği eklendi

Mgcamd nedir?Nasıl kullanılır?Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Ccam gb para ile satılıyor (ben satmıyorum )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 7 Haziran 2015; 1:31:29 >
  • İki tane iptv vereyim. Yasaldır.

http://www.katilimsiz.gen.tr/android/45054-ptv-pro-full-214-kanal-listesi-apk.html küçük download yazan yer (firefox virus uyarısı veriyor)

http://www.turkeyfo BOŞLUĞUSİL rum.com/satforum/showthread.php?t=731765#.VXR27EYRTIU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 7 Haziran 2015; 21:03:14 >

• (uzaktan yapilandirma aktif et) kisminda 192......ip adresi degilde .....http://2003:4d:6f2b... sayi ve rakamlardan olusan sifreme gibi bisey var ! pc den birürlü atlanta g4 miniye baglanamiyorum neden kaynaklaniyor yardimci olurmusunuz.
  • yalcin66 Y kullanıcısına yanıt
    en güzeli ipcami kaldır. Cihazı kapat aç. smartboxmarketten yenisini kur. Bir daha dene.
  • denerim cevap yazarim yarin,tesekkür ederim yardimin icin.
  • arkadaşlar bu ip tv 250 adet hediye olan uygulama MaraIPTV midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalcin66

(uzaktan yapilandirma aktif et) kisminda 192......ip adresi degilde .....http://2003:4d:6f2b... sayi ve rakamlardan olusan sifreme gibi bisey var ! pc den birürlü atlanta g4 miniye baglanamiyorum neden kaynaklaniyor yardimci olurmusunuz.

sanırım wıfı ve ethernet baglantısı acık kablo varsa wifiyi kapalı konuma alın

cihazı yenıden baslatın ..
  • bilgisayara baglanabiliyorum sifrelerimi verdim .sadece kablo acik oldugu halde hala ip leri göremiyorum baska ne gibi nedenleri olabilir?
    ayni ekranda server 1 conneded olan yerde baska bir sey görünmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalcin66 -- 8 Haziran 2015; 16:48:54 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yalcin66

(uzaktan yapilandirma aktif et) kisminda 192......ip adresi degilde .....http://2003:4d:6f2b... sayi ve rakamlardan olusan sifreme gibi bisey var ! pc den birürlü atlanta g4 miniye baglanamiyorum neden kaynaklaniyor yardimci olurmusunuz.

sanırım wıfı ve ethernet baglantısı acık kablo varsa wifiyi kapalı konuma alın

cihazı yenıden baslatın ..

fatih bey bu Maraip uygulamasında trt hd gibi kanallar çok yavaşlıyor ve görüntü kendini tekrarlıyor ne yapmam gerekli? kablolu ve kablosuz bağlantı ile denedim dnsleri yazdığınız gibi
    Tercih Edilen DNS: 195.46.39.39
    Diğer DNS Sunucusu: 195.46.39.40
    yaptım ancak hiç bir şey değişmiyor.

• yalcin66 Y kullanıcısına yanıt
    1. sadece ethernet açık olsun. wifi kapalı olsun.
    2. iki tane ipcam var. Biri olmazsa diğerini kur.
    3. Daha olmazsa menu kurulum ağ ayarları deyip

ethernet üzerindeyken ok e basıp 4-5 saniye bekle. manuel ip alıp. dns olarak 4.2.2.5 8.8.8.8 gir. Dikkat tüm değerleri girmeden onaylamaz.

4. ipcamde uzaktan yapılandırmayı işaretleyip 192.168.1.x:18000 yazıp menuye gir.
  • ethernet üzerine tiklayinca otamatik baglanma yapiyor ip bulup baglaniyor ,dns yazma yeri acilmiyor 4-5 saniye bekleyince,öteki ipcam mi da kurdum ayni olmuyor,uzaktan yapilandirma da ip adreslerim görünmüyor ne yaptiysam neden böyle oldu anlayamadim aslinda kurcalamadim.
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.